1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metoda 3 dashy a xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky Luke, Listopad 28, 2010.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam
    Wiem że tematów jest sporo na ten temat i kilkadziesiąt stron w każdym, milion pomysłów i jeszcze więcej off- topów. Ja mam kilka pytań. Nie pisać jak ktoś nie wie. Nikogo nie obchodzą posty w stylu może... myśle.... mam nadzieje.
    1)Metoda 3 updatów- po tym wszystkim jak chcemy wejść na xbox live konieczna jest kolejna aktualizacja. Gdy ją zrobimy będą nadal działąć gry z ap 2.5?
    2)Czy grając w gry offline na metodzie 3 dashów w gry ap 2.5 dostajemy flagę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zako521

zako521 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ?

tez jestem tego ciekaw:)

4. Remix

Remix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czersk (Pomorze)
    nr 1. z 3 dashy na live ? co to za pomysł ? [ bana możesz dostać ] {sprawdziłem, oczywiście nie w praktyce :) } ( najpierw szukaj w Google zanim napiszesz coś)

5. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    1.Z metodą 3dashy nie wchodzimy na live ponieważ jesteśmy celowani do bana(przecież to nie zmienia flasha który jest wykrywalny...)
    2.Są spekulacje że to możliwe, ale nikt się nie chwalił flagą stosując tą metodę

Apeluję do moderatorów nie usuwajcie tematu.....

Wczytywanie...

Poleć forum