1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

metoda 3 dashy - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzymo, Grudzień 3, 2010.

1. grzymo

grzymo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam

Chciałem dokonać 3 aktualizacji dasha aby zagrać w AC: brotherhood , robiłem wszystko wg. instrukcji, czyli najpierw zainsalowałem dasha 2.0.9199.0 bo wcześniej miałem starszego, potem skopiowałem upadate z gry kinect adventures , aktualizacja przebiegła gładko bez żadnego problemu. Problem pojawił się przy instalacji 2 aktualizacji z kinect animals. W czasie instalacji pojawił sie komunikat: " Zatrzymano aktualizację systemu. Nie można odczytać aktualizacji z urządzenia pamięci masowej, aby kontynuować podłącz je ponownie. Kod statusu : 23 EF - 307D-B60-0700-C000-0059". Aktualizację nagrywałem na CD, ponownie na pen drive niestety nic nie pomaga , po włączeniu konsoli cały czas pojawia się w/w komunikat. Próbowałem również włączać konsolę trzymając przycisk synchronizujący pada, również bez rezulatatu. Mam iextreme 1.6. Ktoś wie jak się pozbyć tego komunikatu??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    może ściągnij dash jeszcze raz bo może się coś źle ściągnęło i wrzuć na pena i spróbuj jeszcze raz

4. grzymo

grzymo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dash ściągnąłem już z 2 źródeł i dalej to samo, zaraz spróbuje ewentualnie wziąć pen drive od kumpla i wgrać na niego może wtedy zaskoczy...

Niestety dalej to samo...jakies pomysły??

Udało się, poradziłem sobie sam, wystarczyło wgrać poprzedni dash od początku ( w moim wypadku ten od kinect adventures ) i xbox się włączył. Update z Kinect animals rownież ruszył potem bez problemu. Temat do zamknięcia.

5. dzikiorel

dzikiorel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam identyczny problem taki sam KOD a na xbox.com nie da sie go sprawdzic

Wczytywanie...

Poleć forum