1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

metoda 3x dash problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamel12345, Styczeń 26, 2011.

1. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Robiłem ostatnio aktualizacje (koledze który ma iXtreme Lt ) metodą 3x i gdy dałem ostatnią aktualizacje z płyty AC:B wyskoczył błąd że nie można dokonać aktualizacji więc spróbowałem wgrać Bete z pena ale xbox nie widzi aktualki.
    Czy mogę wgrać normalny dash z avatarami który jest na forum aby działał assassin, czy wgrać aktualizacje z płyty np. Nfs HP?
    Dodam że AC:B mam PL od szopasquad więc aktualka pewnie uszkodzona a Nfs HP dopiero ściągam.
    Jak przełożę mój dysk do jego konsoli to AC:B działa a na jego dysku nie. Co robić?

Wczytywanie...

Poleć forum