1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033 - błąd przy wczytywaniu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez batorzajac, Listopad 10, 2011.

1. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam postanowiłem pograć w Metro i podczas ładowania podrozdziału Trolley Combat następuje zwis, zawsze w tym samym momencie. myślałem że to przez zmianę ścieżki dialogowej (wcześniej grałem na ruskim dubbingu, chyba jedynym słusznym dla tej gry) , bo może się źle skopiowała na dysk, ale to nie pomogło. po usunięciu gry z dysku i graniu z płyty nie ma poprawy. płyta jest w pełni sprawna nie ma ani jednej, nawet najmniejszej ryski. konsola to Jasper 2009. dodam że konsola ani razu się nie zwiesiła, nawet po wielogodzinnej sesji. jakieś pomysły? usunięcie ostatniego sejwa pomoże?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    usuniecie sava nic nie da wina plyty mialem podobnie z crisis 2

4. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sprawdziłem płytę abgx i nie wykryło błędów w strukturze danych a na dodatek zainstalowało grę bez oporów, szybko i bezboleśnie. no trudno wypalę jeszcze raz nic się nie dzieje.
    co do sava, kto się zmagał ze stalkerem wie o co chodzi.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    crisis tez mi sie instalowal mimo tego zwiecha byla w jednym miejscu

6. batorzajac

Polubienia: