1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033 "Cursed"

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez swiatek94, Marzec 18, 2010.

1. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, mam problem w poziomie "Cursed" a mianowicie, jestem przed wyjściem z tunelu i są tam moim towarzyszę i "CKM". Nie wiem co mam konkretnie zrobić, czy bronić się przed tymi mutantami(jest ich tam bardzo dużo, a naboje się kończą) czy iść tam przodu ?. Poszedłem raz do przodu, ale trafiłem na jakiś gaz trujący i nie mogłem w ogóle ubrać maski gazowej.
    Nie wiem czy napisałem dokładnie w jakim momencie się znajduję, ale mam nadzieję, że zrozumiecie i pomożecie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    serwus
    jakbyś uważnie przeszukał forum to znalazł byś odpowiedź na ten temat....
    trzeba wysadzić jeden tunel z popsutymi ruchomymi schodami(w połowie głównego korytarza trzeba skręcić w prawo po schodach do góry.)
    później trzeba podłożyć ładunki wybuchowe w najdalszym miejscu tunelu po lewej(znajdziesz je na końcu tunelu po prawej)
    mutanty cały czas będą ci dokuczać...powodzenia

4. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    Jestem w pomieszczeniu w którym są dwa okna,wyskakuje przez okno i spadam na platforme pod którą jest zielona woda...w drugim końcu tego pomieszczenia są 2 drzwi których nie mogę otworzyć.Na jeden ze ścian jest drabina ale nie da sie na nią wskoczyć oco chodzi ??
    Nie bardzo pamiętam co bylo wcześniej bo grałem po premierze i odpalilem dopiero teraz...w każdym bądź razie gdzieś na początku gry to jest.

6. livingfear

livingfear Guest

masz wskoczyc na drabine po lewej stronie,jezeli jesteś zwrócony postacią do tych dwoje drzwi.
    Jest to w tej wodzie,potem wychodzisz tak wysoko po wspomnianej drabince.

Wczytywanie...

Poleć forum