1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033 - Heavy Metal

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez maka2020, Marzec 14, 2010.

1. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam problem ze zdobyciem achievementa Heavy Metal w Metro 2033. Polega on na zabiciu 15 przeciwników za pomocą stacjonarnego karabinu maszynowego. Wyczytałem, że można go zrobić w levelu "Trolley Combat". No to jadę sobie tym wózkiem, strzelam, kończę level - nic. No ok, może nie było tam 15 przeciwników, jeszcze raz. Znowu brak achieva. Teraz to już na pewno było ponad 15. Again, znowu nic. Doszedłem do wniosku, że może trzeba to zrobić za jednym podejściem, ale za nic nie mogę go zdobyć :(.
    Jakieś rady? Może inny level bardziej się nadaje?
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Najpierw jak masz ten etap co masz zawalić 2 tunele podkładając dynamit - dosiądź się do ckm'u i wybij pare tych skurczysynów co to przyszarżują na Ciebie bez końca :) tylko uważaj bo masz tylko 30 sztuk amunicji w tym ckmie. Potem musisz kontynuować granie normalnie od tamtego etapu ( nie możesz wyjść do menu i wczytać następny! ) do levelu Front Line -tam znajdujesz 2 działka i zabijasz po 2-3 strażników ponownie. Jeżeli jakimś cudem to nie było 15 chłopa to dochodzić do levelu Trolley Combat i tam dokańczasz robotę.

Wczytywanie...

Poleć forum