1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez garnek, Marzec 6, 2010.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Opinie na temat tej gry.

GAMEPLAY:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GTTzdtknpjk[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wgOtga5Nm1c&feature=channel[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ktcS9pstDQ&feature=channel[/youtube]

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest przednia. Grałem w nią ok. 2h i jak na razie dużo się dzieje. Rozgrywka jest wymagająca, gdyż nie mamy tyle amunicji co w innych shooter'ach. Najlepiej nie marnować amunicji na ludzi tylko rozbijać ich pojedynczo nożami do rzucania ;] amunicja przydaje się na potwory bo jak atakują to nie pojedynczo a całymi watahami. Fakt można wszystko rozwiązać w stylu rambo ale, później nikt nam amunicji nie da. Fantastyczne są niektóre wstawki... ale o tym nic nie będę pisał sami zobaczycie.

4. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Gierka trzyma poziom:) niezbyt rewelacyjny system strzelania, ale da sie grać :) Pograłem jakieś 3 godzinki na wyższym poziomie trudności i kombinowania z przeciwnikami jest bardzo dużo(co mnie się osobiście podoba) Chyba nie musze pisać, że klimat gry rozwala pozytywnie, zwłaszcza na słuchawkach albo dobrym kinie 5.1
    Jak już ktoś pisał wyzej wstawki urywają łeb :)

5. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    pograłem już około 40min - i muszę przyznać, że klimat gierki jest świetny ! Zadowolony jestem przede wszystkim z poziomu trudnośći - tak jak napisał kaniutek1, naprawdę warto oszczędzać amunicję.

6. slasz

slasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra klimatem bardzo przypomina kultowego STALKERA;nawet menusy są w podobnej formie. Ta sama stylistyka -brud,syf, ale taki "swojski", "słowiański"- ja sie w tym świetnie znajduję . Pozaa tym sytuacja-po wojnie atomowej, a tam po wybuchu w Czarnobylu -dość podobna i usprawiedliwia wykorzystanie podobnych patentów.
    Ktos pisał o słabej mechanice strzelania-to troche pomyłka bo gra nie jest FPSem sensu stricte. OK strzela się i zabija, ale bliżej tu-z założenia- do FEAR niż do MW.
    Gra jest mocno ciemna co raczej wymusza grę nocną,grafika trzyma poziom,fabularne rozwiązania są b.mocna stroną gry,ale to zasługa dobrego scenariusza.
    PS Polecam osobom znającym choćby w średim stopniu j.rosyjski(nawet z ang napisami) ustawienie ruskiego dubbingu-znacznie podnosi i tak rewelacyjny klimat.
    O elementach RPG za kilka godzin :) Gramy!

7. slasz

slasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elementy RPG wypadają dość blado (chyba ,że się to rozwinie w trakcie gry).Szczególnie razi praktycznie zerowy kontakt z NPCtami-niby możesz do nich podejść, ale nie masz żadnych opcji dialogowych-poza pojedynczymi-tzn oni cały czas coś w tle mówią ,opowiadają jakieś historie nawet,ale jak wchodzisz do takiego np. zatłoczonego peronu gdzie masz 20 osób i wszyscy ze sobą rozmawiają to nie wiesz która rozmowadotyczy jakich osób.Wychodzi z tego niepotrzebny chaos,a można przecież opowiedzieć tyle świetnych historii,małych dramatów-vide Fallout 3.
    Znacznie lepiej to wychodzi np. gdy pukasz do czyihś drzwi-wtedy możesz się skupić na krótkiej rozmowie.
    Fajnie rozwiązana jest sprawa naboi-ten dylemat czy strzelac "walutą" jest przedni.Zresztą na ilość i rodzaj broni to nawet fani MW nie powinni narzekać.Walka naprawdę może być dzięki temu bardzo urozmaicona-ale jak założyć headshota-mimo ,że gra wypłaca za to achivmenta-dalej nie wiem ?;)

8. kobins

kobins Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka jest naprawdę przednia. Klimat momentami wbija aż w fotel. Bardzo ciekawe zdanie możemy usłyszeć w bibliotece, gdy jeden z bohaterów przegląda książki na półce:"Piknik na skraju drogi,coś znajomego.".

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No dokładnie, raczej nie jest straszna, bardziej klimatyczna. Gra sie dość przyjemnie nie jest źle, ale jak już to ktoś w tym temacie pisał, lepiej oszczędzać amunicje :D

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Są moemnty straszne, jednak więcej jest klimatu :)
    I potwierdzam to co panowie wyżej piszą, aktualnie mam 4 naboje do rewolweru, 3 do kałacha i 5 noży i to musi mi wystarczyc na całą końcówke gry.
    A i polecam NIE kupować noktowizora, można go potem znaleźć podczas gry.Tak samo z VSV czy coś takiego.Natomiast polecam kupić rewolwer z luneta i kolbą, ładnie się snajpi tym.Do tego kałach albo kałach2012(ten drugi wygląda jak p90 :) ) i automatyczny shotgun z bagnetem(do znalezienia) i można grac.

11. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Fajna gierka nawet.

12. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dawno nie grałem w tak dobrego FPS'a, jest parę niedociągnięć ale Ukraińskie studia chyba już tak mają ;-) , fani Stalkera poczują się jak w domu, cudna produkcja!

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dokładnie, mi się bardzo podoba.
    Jedyne co to strzelanie takie troche nienaturalne ale źle nie jest.
    I zbieranie itemow, powinno byc automatyczne a tak szukasz noza przez 5 minut w gasczu ciał i wody.
    A fajny motyw z black market, szkoda że nie można samemu ulepszać gnatów.

14. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Gdyby nie cała masa niedoróbek i bugów gra mogłaby być nawet niezła . Już na początku gry rzucają się w oczy kolby karabinów przenikające ręce czy drzwi przenikające przez np. hałdę gruzu czy przez tory . A takich "rodzynków" jest naprawdę sporo i momentami są naprawdę męczące .

15. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Klimat jest genialny i jest to jedna z najlepszych gier jak nie
    najlepsza w jakie grałem. Po prostu genialna.

A Chapter 7 - ostatni wgniata w fotel

właśnie ukończyłem gre

- - -

@up - z czym masz problem? Chodzisz tam gdzie Ci radar pokazuje :p

16. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam mieszane uczucia, za bardzo się napaliłem na ten tytuł. Jestem w Dead City, nie wiem ile do końca i nie chcę wiedzieć. Na chwilę obecną nic w tej grze się nie dzieje... Pomimo, że gra ma świetny klimat, to nie prezentuje żadnej dynamiki, żadnej ciekawej akcji. podkreślam, że gram dopiero 3 godziny i szczerze cholernie ziewam przed telewizorem, co w FPS jest nie do przyjęcia!

Amunicja jako waluta? Bezdennie głupi pomysł, nawet jej nie kupuję/wymieniam, wystarczająco leży po kątach. Kompas fajny bajer, ale jest nieprecyzyjny. Bugi, bugi, bugi. Dwa razy się zawiesiłem i nie wiedziałem co zrobić. Raz idąc za gościem odbiłem na chwilę w lewo po amunicję, dochodzę do gościa i cisza... Nie odpaliła się scenka i przez 15min nie wiedziałem gdzie iść. Load i poszło.

Teraz jestem w Dead City i tak samo nie wiem gdzie iść, głównie to wina kompasu.
    Jestem w momencie kiedy są schody w dół a przy schodach leży ciało gościa, na którym siedzi to coś ze skrzydłami. Na prawo lekko w górę jest pomieszczenie, ale są pułapki, przede mną leży autobus na skarpie, po lewej zapadnięta ziemia i woda.
    Pytanie co dalej?

Na chwilę obecną dla fanów klimatów postnuklearnych świetna pozycja. Dla mnie jako fana FPS jest średnio...

17. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja żadnych bugów nie miałem. Czasam trzeba było na otwartym terenie
    pokombinować i się wspinać i skakać :) żeby gdzieś dojść. Co jest normalne przy takich zniszczeniach po bombie atomowej ;d

18. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie ukończyłem grę. Jeden z lepszych fps'ów w jakie ostatnio grałem. Gra trzyma w napięciu aż do końca. Grafika, dźwięk, postacie wszystko wgniata w fotel. Gra zajęła mi ok. 9-10 godzin na poziomie medium, ale grając w nią dłużyła się i dłużyła, gracze którzy szukają gier na długie wieczory i tacy, którzy lubią wyzwania nie będą zawiedzeni. Gra jest wymagająca praktycznie od samego początku, a przechodzenie poziomów gdzie najlepiej się skradać przynosi wiele frajdy. Faktem jest to, że gra potrafi wnerwić i to ostro np.: gdy weźmiemy broń, która okazuje się szajsem musimy sobie radzić, aż nie spotkamy następnej grupy ludzi do zamordowania. Moja ocena to 9,5/10. POLECAM!!

19. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Gra naprawdę graficznie powala, ale strasznie irytują mnie długie rozmowy i brak możliwości pominięcia ich:/

20. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Rzeczywiście rozmów jest tyle co w ME2. Co jakiś czas 2-3 linijki dialogu. Dialogi zazwyczaj irytują, gdy się ich nie rozumiem.

21. port88t

port88t Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem gdzie ta gra graficznie powala....?? pograłem jakieś 2 h i dla mnie ta gra to gniot. Graficznie powiem średnio, dźwięki w tej grze sa bardzo kiepskie, a sterowanie też takie sobie.

Dla mnie ta gra ma 5/10

Wczytywanie...

Poleć forum