1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033 pomimo subskrypcji GOLD dalej jest Kup 59.99

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez krzys1190, Sierpień 10, 2015.

1. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hej czy ktoś z was zetkną się z takim problemem że pomimo konta GOLD nie można za darmo kliknąć gry tylko jest opcja Kup i podana cena ?

Na X360 logowałem się dawno temu a aktualnie mam XO. W poprzednim miesiącu dodałem bez problemu gry na XO jak i X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    To jest normalne. Klikasz kup teraz i przechodzi system do nastepnek karty a tam bedzie widnialo ze do zapłaty 0.00 zl
    Pozdro

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    przecież załączył kolejną kartę na której widnieje, że do zapłaty jest 59,99

@krzys1190@krzys1190
    dzwoń/pisz do M$

opcjonalnie udaj się do jakiegoś znajomego co ci doda gry do kolejki na x360

krzys1190 lubi to.
  5. krzys1190

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedyny znajomy któremu mógłbym podać dane do konta mający X360 właśnie wyjechał na kilka dni.
    Nigdzie nie mogę znaleźć email do supportu M$ na stronie widnie tylko opcja rozmowy po angielsku a z moim dukaniem to nawet do tej kwestii nie podchodzę.

6. krzys1190

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakimś cudem za którymś podejściem zaskoczyło i zniknęła opcja kup to od razu dodałem grę do listy. Po ostatniej modernizacji strony się wszystko sypie...

Temat kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum