1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro 2033

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kennson, Kwiecień 6, 2010.

1. kennson

kennson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tam gdzie diabeł mówi ,,no siema blacha''
    Miałem nagrane metro 2033 i X nie chciał czytać , tylko pisało ,,otwórz napęd''. W AGBX był problem z video , to coś tam zrobiłem i go już nie ma ale jest jeszcze napisane takie coś:

THERE IS NO VERIFIED RIP OF XEX CRC F68D96F7 IN THE ONLINE DATABASE

VERIFICATION FAILED

I jeżeli to nic poważnego to jak mam nagrać ten obraz ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    To nic poważnego (o ile ten komunikat jest na żółto), poprostu nie ma tej gry w ich bazie danych. Obraz możesz nagrywać już normalnie. Jeżeli masz ix1.6 to przerób ten obraz na wave3, chyba że masz activate.iso to nie musisz.

4. kennson

kennson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nagrywam przez Xbox Backup Creator. Ale jak tam dawałem stealth coś tam to jakieś tam błędy były , ale jak już coś nie tak to za późno bo nagrywam. Czy to nic groźnego ?

5. kennson

kennson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wszystko działa :D dzięki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum