1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro: Last Light - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez endless200, Maj 14, 2013.

1. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin

W wątku tylko opinie na temat gry!

2. Lotnik421 Xbox One

3. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Bardzo dobra gra. Największy plus za klimat, na który najbardziej wpływają wygląd lokacji i ścieżka dźwiękowa. Nie przepadam szczególnie za post-apo ale świat w Metrze bardzo przypadł mi do gustu. Graficznie też wypada bardzo dobrze. Poza tym jak na FPSa całkiem nieźle fabularnie. Poprawiono system strzelania który sprawia teraz więcej zabawy i jest mniej sztywny. Dowolność wykonywania zadań, można grać na rambo albo się skradać, fajny patent z przecieraniem maski tlenowej, niby pierdółka a cieszy. Gra bez większych minusów, choć zdarzają sie problemy ze skryptami przez czo czasem trzeba się cofnąć do checkpointu.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pogralem ze 3 godziny wiec juz cos napisze, klimat potwierdzam swietnie zrealizowany, ale, w recenzjach i zapowiedziach wszyscy pisali ze sie przestrasze, narazie nic takiego nie nastapilo, moze pozniej, na normalnym poziomie trudnosci gre mozna przejsc w trybie Rambo, niekiedy szwankuja skrypty ale bardzo przyjemnie sie strzela, fajne potworki i narazie dosc ciekawie zapowiadajaca sie fabula, super rozwiazania odnosnie wymieniania filtrow w maskach, wycierania wizjera czy ladowania latarki, niby male rzeczy ale strasznie dodaja grze realizmu, tak na szybko napewno plus za klimat, otoczenie, strzelanie i fabule, minus to zwieszajace skrypty no i mialo byc strasznie a nie jest

5. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    W roździale "Bandyci" gdzie jeździ się pojazdem na szynach jest moment naprawdę straszny prosto na twarz wyskakuję maszkara,niespodziewanie można zejść na zawał.Pograłem z 7 godzin jakieś 17 leveli przeszedłem nie wiem ile do końca zostało ,gra naprawdę klimatyczna świetnie przedstawiony,żyjacy świat ,jest co oglądać w każdej lokacji grafika pełna drobiazgów szczegółowych,jest typowe strzelanie fpp, AI przeciwników na wysokim poziomie,ten sam level można przejsć skradaniem niezabijając nikogo ala Sam Fisher.Gra warta każdej złotówki, klimatyczna,grywalna,niesamowicie wciąga z piękna grafiką i designem poziomów,dużo rodzajów broni które można modyfikować,dźwięk niesamowity,muzy mało ale dźwięki otoczenia idealnie dobrane.9+/10,grajcie.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Całkowicie się zgadzam z opiniami powyżej. Polecam grać z dubbingiem rosyjskim. Potęguje klimat gry.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dopisze swoją opinię.
    Nie grałem w poprzednią cześć.
    Pograłem troszkę w tą i powiem, że gra bardzo klimatyczna, graficznie jak na ta generację spoko, ale nie samą grafiką człowiek żyje.
    Gra potrafi nie raz zaskoczyć jakimś dzikim skryptem... :D

8. gruby_to

gruby_to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    ja jestem mega fanem metra ogolnie ksiazek o stalkerach itp. co do gry, jest spoko nie wiem czemu ale u mnie na padzie od slima nie dziala LB (wlaczenie ekwipunku) pad jest napewno dobry bo w innych grach gdzie trzeba przytrzymac ten przycisk niema problemu, ale za to pad od elity jest ok. czasem interakcja jest irytujaca, wczesniejsza odslona metro 2033 miala wiecej bledow ale tez sie fajnie gralo :), na razie jestem na etapie jechania ta formulka na szynach do polis :) jak przejde gre to podsumuje calosc :) p.s fajnie by bylo jak by zrobili uniwersum metro w mrok i do swiatla z glebem :)

ten blad z padem jest pewny u mnie wyglada to tak ze jak wlacze padem gre to nie moge podczas gry wlaczyc ekwipunek musze wylacz pada ktorym gram wlaczyc 2 pada zalogowac sie (caly czas jest wlaczona gra) i dopiero dziala mi LB :) hehe tak samo jest z granatami nie umiem ich rzucac powinny byc na krzyzaku w lewo i prawo niestety u mnie to nie dziala....

9. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra całkiem przyjemna fajny klimat i ciekawie prowadzona fabuła :)

Brakuje mi jednak jakiegoś konkretnego menu, w którym mógłbym porównać np bronie bo jest ich kilka załatwiam strażnika zostawia broń i nie pokazuje różnić w tych broniach np która mocniejsza itp i wówczas nie wiem czy brać bo lepsza czy nie . Chyba, że ja coś przegapiłem

Na plus można zaliczyć fajne lokacje i możliwość skradania i załatwiania po cichu :)

10. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gruby_to U mnie na padzie przewodowym i "slimie" nie ma problemu.

Co do samej gry to jest super. Jeszcze nie ukończyłem ale juz mogę powiedzieć, że jest co najmniej tak dobra jak 2033. Grafa ok, ale grywalność i klimacik super.

Mario10 też mnie to wk***ia. Wziąłem broń która wydaje się inna a to jest to samo (zmieniona lufa) i mi naboi szkoda. Dwa razy musiałem wracać do checkpointa.

11. Jakub Nieścioruk

Jakub Nieścioruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wydaje mi się że grafika jest gorsza niż w 2033

12. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakub Nieścioruk Dla mnie grafa ciut lepsza. Przed premiera przechodziłem 2033 jeszcze raz i widać różnicę. Szczególnie na twarzach i w ciemnych pomieszczeniach. Może zainstaluj na hdd

13. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem kilka godzin jeszcze i gra jest niezła :)

Dziwi mnie jednak fakt, że twórcy nie zrobili żadnego porównania broni, nie wiadomo zupełnie czy broń podmieniać, osobiście od dłuższego czasu używam tych samych żeby nie zmienić na jakąś lipę. Czasem bugi denerwują i szwankuje IQ przeciwników ( kilku zabiłem strzałem w głowę stojąc metr przed nimi ) ale gra ogólnie bardzo fajna . Dobre lokacje, ciekawa fabuła :)

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grę przeszedłem i powiem szczerze że mnie ten tytuł zaskoczył pozytywnie a to za sprawą dobrej oprawy graficznej jak i dźwiękowej oraz bardzo dobrej fabuły. Gra godna polecenia. Ocena 8/10.

15. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    krotko mowiac jedna z najlepszych gier w ktora mozemy pograc na x'ie

16. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Na razie jestem pozytywnie zaskoczony, pierwsza część gry mocno mnie zawiodła szczególnie, że czytałem książki i byłem mocno nakręcony jak ten świat będzie przedstawiony w grze. Natomiast Last Light jest pod każdym względem lepsze - o wiele bardziej dopracowana jest grafika, która buduje mroczną atmosferę. Ścieżka dźwiękowa też jest nastrojowa i pasująca do klimatu gry. Lecz najbardziej jestem zadowolony z ulepszonego systemu strzelania, tzn bardziej satysfakcjonuje i bardziej da się odczuć jak pociski trafiają przeciwników. Jedynie co mnie irytuje to dość krótkie poziomy, miałem nadzieje na dłuższe i bardziej rozbudowane. Lecz jestem dopiero na początku gry więc to się może jeszcze zmienić. Jak przejdę to wyrażę dłuższą opinię ale na razie jest bardzo dobrze :D

17. kboro

kboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakieś parę dni temu ukończyłem ten tytuł i jestem mile zaskoczony. Fabuła daje radę, graficznie też jest okej. Jedynym mankamentem do którego mógłbym się przyczepić jest poziom trudności. No i IQ przeciwników którzy nie widzą nas w ciemnościach mimo, że jesteśmy zaraz obok nich. Oceniam na 4/5. ;)

18. pitus222

pitus222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Orientuje się ktoś może czy gra potrzebuje najnowszego dasha do odpalenia?

19. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam, gra naprawde warta uwagi..

20. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    W grze jestem już na samej końcówce, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fabuła jak dla mnie super:) Klimat i świat pokazany w grze jest genialny. Jeśli chodzi o sama rozrywkę to bardzo przypadły mi do gustu bronie, IQ przeciwników może pozostawić wiele do życzenia ale to jedyny mankament który mi się nie spodobał podczas gry. Bardzo gorąco polecam ten tytuł:) Szczególnie jeśli ktoś lubi dreszczyk emocji z padem w ręce.

21. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Gra lepsza pod każdym względem od poprzedniczki. Ja także polecam grę z polskimi napisami i rosyjskim dubbingiem. Jedna z lepszych gier tego roku.

Wczytywanie...

Poleć forum