1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metro:Last Light problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miley, Sierpień 8, 2013.

1. Miley

Miley Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem z amunicją w Metro:Last Light. Ostatnio biłem bossa samym nożem, gdyż wyczerpała mi się cała amunicja (oczywiście zginąłem) .Mam strasznie mało naboi więc nie mogę sobie kupić amunicji w sklepie, a myślałem że za zakończenie każdej misji mi dodaje tych naboi za które mogę robić zakupy, ale jednak nie dodaje.
    Macie może jakiś kod na amunicje? Normalnie nie używam kodów, ale to wyjątkowa sytuacja. Lub czy można jakoś temu zaradzić bez kodów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki masz poziom trudnosci gry?
    Cheatow nie ma

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5