Mgła, deszcz i tęcze - dynamiczne efekty pogodowe w Forza Horizon 2

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Fani serii Forza domagali się dynamicznych efektów pogodowych od dawna. W Forza Horizon 2 otrzymamy w końcu takie wizualne smaczki. Zobaczcie materiał wideo, który skompilował IGN.

Deszcz, mgła, pył zawieszony w powietrzu, słońce odbijające się od szosy - wszystkie dynamiczne efekty pogodowe wyglądają znakomicie.

Co ważne - w Forza Horizon 2 nie kupimy nowych pojazdów za prawdziwe pieniądze. Jak powiedział ostatnio Ralph Fulton: Playground Games tworzy sprawiedliwą produkcję, która ma sprawiać radość oraz satysfakcję. Nie ma się zatem co obawiać o powtórkę z sytuacji, która występowała zaraz po premierze piątej Forzy.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I tak właśnie powinna wyglądać kamera z kokpitu.. ludzie z Grida powinni się od nich uczyć..

Mam wielką nadzieje, że nie spaprają wersji na X360..
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zagralbym juz :):):):):):):). No po prostu cos pieknego, w koncu porzadna gra w porzadnej oprawie graficznej na nowa generacje :):):)


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jak ta gra będzie KOZAK to kto wie może kupię dla niej ONE, ale to się jeszcze okaże...
 

mbienio87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czekam na tą gre już od E3 i doczekać się nie mogę :crushed: a po tym materiale już widzę setki godzin przy tym tytule :angel: mam tylko nadzieję że ta gra będzie choć tak dobra jak pierwsza odsłona Horizon
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o grafikę to moim zdaniem szału nie ma,ale wiadomo nie samą grafiką człowiek żyje a jak gra będzie tak grywalna jak część pierwsza to wróże jej duży sukces mimo iż wróżką nie jestem
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Na która F:Horizon nie patrzę, to myślę: Tak powinna wyglądać druga część Test Drive Unlimited. Szkoda że na X360 ta gra zostanie mocno okrojona... Może czas się przesiąść na XOne?
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Tak, wszystko pięknie wygląda, widok z kokpitu, jak i jazda w nocy zrobiła na mnie wrażenie. Lecz nasuwa się tylko jedno pytanie, czy uświadczymy choć jednej z tych rzeczy na poczciwej "trzystasześdziesiątce" ?

P.S Gdybym tylko dopadł jakiejś roboty, już dawno miałbym swój egzemplarz XOne w pokoju, gdyż warto kupić go nawet dla aktualnej Forzy Motorsport 5 i nadchodzącej Horizon 2...
 

Do góry Bottom