1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mgła, deszcz i tęcze - dynamiczne efekty pogodowe w Forza Horizon 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fani serii Forza domagali się dynamicznych efektów pogodowych od dawna. W Forza Horizon 2 otrzymamy w końcu takie wizualne smaczki. Zobaczcie materiał wideo, który skompilował IGN.

Deszcz, mgła, pył zawieszony w powietrzu, słońce odbijające się od szosy - wszystkie dynamiczne efekty pogodowe wyglądają znakomicie.

Co ważne - w Forza Horizon 2 nie kupimy nowych pojazdów za prawdziwe pieniądze. Jak powiedział ostatnio Ralph Fulton: Playground Games tworzy sprawiedliwą produkcję, która ma sprawiać radość oraz satysfakcję. Nie ma się zatem co obawiać o powtórkę z sytuacji, która występowała zaraz po premierze piątej Forzy.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I tak właśnie powinna wyglądać kamera z kokpitu.. ludzie z Grida powinni się od nich uczyć..

Mam wielką nadzieje, że nie spaprają wersji na X360..

4. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Zagralbym juz :):):):):):):). No po prostu cos pieknego, w koncu porzadna gra w porzadnej oprawie graficznej na nowa generacje :):):)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak ta gra będzie KOZAK to kto wie może kupię dla niej ONE, ale to się jeszcze okaże...

6. mbienio87

mbienio87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    czekam na tą gre już od E3 i doczekać się nie mogę :crushed: a po tym materiale już widzę setki godzin przy tym tytule :angel: mam tylko nadzieję że ta gra będzie choć tak dobra jak pierwsza odsłona Horizon

7. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Jeśli chodzi o grafikę to moim zdaniem szału nie ma,ale wiadomo nie samą grafiką człowiek żyje a jak gra będzie tak grywalna jak część pierwsza to wróże jej duży sukces mimo iż wróżką nie jestem

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na która F:Horizon nie patrzę, to myślę: Tak powinna wyglądać druga część Test Drive Unlimited. Szkoda że na X360 ta gra zostanie mocno okrojona... Może czas się przesiąść na XOne?

9. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Tak, wszystko pięknie wygląda, widok z kokpitu, jak i jazda w nocy zrobiła na mnie wrażenie. Lecz nasuwa się tylko jedno pytanie, czy uświadczymy choć jednej z tych rzeczy na poczciwej "trzystasześdziesiątce" ?

P.S Gdybym tylko dopadł jakiejś roboty, już dawno miałbym swój egzemplarz XOne w pokoju, gdyż warto kupić go nawet dla aktualnej Forzy Motorsport 5 i nadchodzącej Horizon 2...

Wczytywanie...

Poleć forum