Mgs 5 xbox slim 4 gb rgh problem z nagraniem na dysk

swir53

Użytkownik
Użytkownik
Witam
znowu ten sam koszmar ktory mnie przesladuje od kiedy kupilem slima z dyskiem 4 gb wszyscy obeznani w temacie juz pewnie wiedza w czym jest problem :)
mam dysk zewnetrzny z niego gram przy wlaczeniu gry, gra prosi o instalacje oczywiscie sie nie da wiem ze da sie to jakis z pendriva zrobic bo innej opcji nie ma w moim przypadku
prosZe was o pomoc mgs to moja gra matka:)
 

Aizen30

Banned
Na forum jest info ,że można dane wymage do uruchomienia gry na skopiować usb. A jak to też jest na forum i na 30min gry, chce ci się w to bawić? Masz rgh to możesz przekonwertować grę i uruchomić ją z usb.
 

swir53

Użytkownik
Użytkownik
czyli z iso przekonwertowac programem np 360mpgui gre na gre przygotowana pod rgh nagrac na pendka i tam uruchomic z menadzera plikow plikiem xex np?
pednriva musi byc sformatowany przez xboxa ?

ps. zrbilem tak i dalej prosi o instalke na dysk:/
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Musisz zdobyć pliki instalacyjne z MGS'a. Pena sformatowanego pod NXE wrzuć w kompa, i przez HORIZON'a wrzuć te pliki na pendrive'a.

Nie testowałem tego, ale jeśli ma to zadziałać to chyba tylko tym sposobem...
 

swir53

Użytkownik
Użytkownik
sciagam wlasnie pliki instalacyjnne bede testowal

pendriv sformatowany pod nxe to po prostu sformatowany w konsoli?
pzdr
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
pendriv sformatowany pod nxe to po prostu sformatowany w konsoli?
pzdr
Tak, pod oryg dash'em

Wysłane z tapatalka
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam
znowu ten sam koszmar ktory mnie przesladuje od kiedy kupilem slima z dyskiem 4 gb wszyscy obeznani w temacie juz pewnie wiedza w czym jest problem :)
mam dysk zewnetrzny z niego gram przy wlaczeniu gry, gra prosi o instalacje oczywiscie sie nie da wiem ze da sie to jakis z pendriva zrobic bo innej opcji nie ma w moim przypadku
prosZe was o pomoc mgs to moja gra matka:)
Jak do tej pory nikt nie znalazł sposobu aby zainstalować tą grę na innym źródle niż dysk wewnętrzny. Grę można odpalić z dysku zewnętrznego, ale do instalacji danych gra automatycznie węszy za dyskiem wewnętrznym. Co ciekawe na swojej stronie Konami samo podaje, że jest opcja instalacji tej gry na zewnętrznym nośniku usb, ale niestety nie wiadomo jak tego dokonać.

Edit:

Niezłe jaja. Konami zmieniło tekst na swojej stronie dotyczący instalacji gry. Nie ma już nośnika usb jest tylko dysk twardy wewnętrzny.
https://www.konami.com/support/mgsV/
 

eladrin360

Świeżak
Świeżak
Mam dokładnie ten sam problem. probowałem już kilkoma programami rozpakowywac niektore pliki, aktualizowac, szukałem tez plików instalacyjnych i dalej jestem w tym samym miejscu . konsola woła o hard disk :( jesli ktoś by znalazł jakiś sposób prosiłbym o pomoc:)
 

Do góry Bottom