1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MGSV: Ground Zeroes - wersja na XONE tylko w 720p; porównanie grafiki na screenach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kiedy Hideo Kojima opowiadał, że PS4 "jest znacznie lepszą konsolą niż Xbox One" można było domyślić się, którą wersję Metal Gear Solid V: Ground Zeroes dopracowano w większym stopniu. Pora uciąć spekulacje - Konami opublikowało na oficjalnej stronie gry informacje na temat jakości graficznej różnych wersji nowej przygody Snake'a.

MGSV: Ground Zeroes działa w niższej rozdzielczości na Xbox One, niż na PS4. Gra na nowej konsoli Microsoftu wyciąga 720p przy 60fps. Na PS4 będziemy natomiast cieszyć się natywną rozdzielczością 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Przy okazji ujawniono, że wersje przeznaczone na PS3 i X360 działają z płynnością 30fps.

Oprócz tych informacji Konami opublikowało screeny porównujące jakość graficzną między obecną, a starszą generacją konsol. Wszystkie screeny znajdziecie w galerii poniżej. Pierwsze 3 screeny dotyczą wersji PS4/PS3. Następne dwie grupy obrazków dotyczą edycji X360/XONE. Ostatnie dwa screeny to kolejne porównanie między PS3/PS4.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szczerze powiedziawszy to liczyłem na ciut większą różnicę w grafice między poprzednią generacją, a teraźniejszą....

2 użytkowników lubi ten post.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak gra będzie wychodziła na stare i nowe konsole, to nigdy nie będzie widać znaczącej różnicy

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiem o co Ci chodzi ale nie do końca tak jest...
    Weź na przykład PC, to także platforma na którą wychodzą gry multi-platformowe, a one jednak wyglądają lepiej niż na konsolach, a Twoim tokiem rozumowania nie powinny skoro tak samo dany tytuł wychodzi równocześnie na X360, PS3, XONE i PS4...

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm mi się wydaje trochę fake.. bo jedne screeny jakby trochę rozmyte, a inne nie..
    Zresztą wisi mi to byle gra chodziła w 60 FPS'ach bez drastycznych spadków i będzie dobrze :D

Kolejna sprawa nie mam zamiaru na razie kupować ani XO ani PS4 :)

7. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ciekawi mnie to co będzie się działo za parę lat.Na razie nextgeny nie są dla mnie bo zostało jeszcze wiele świetnych gier do ogrania na starym sprzęcie.

Wysyłane z mojego LG-P350 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum