1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Miałem ROD'a ale się naprawił.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartek Marach, Grudzień 5, 2012.

1. Bartek Marach

Bartek Marach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż na moim xpudle 360 ostatnio pojawił się "czerwony okrąg śmierci" (czy jakoś tak) patrzyłem na zasilaczu jest żółte światło więc według microsoftu w gniazdku jest za mało prądu o ile się nie myle. I tu moje pytanie bo podłączyłem go do innego gniazdka tyle że jakoś 3-4 dni później i on zadziałał nawet na tym gdzie było "za mało prądu" no więc właśnie mam się bać że on podziała tylko chwile tzn 3-4 dni czy mogę być spokojny??

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    jaka data produkcji konsoli ?

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    na razie możesz spać spokojnie, nie będę cię straszył reballingiem. Jak następnym razem ci się pojawi RROD to przed wyłączeniem konsoli, wciśnij guzik od synchronizacji + guzik od wysuwania tacki. Czerwone diody zaczną się zmieniać, odczytujesz 4 znakowy kod błędu. Przyjmując że 4 diody = 0, 1-1,2-2, 3-3

5. Bartek Marach

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rok produkcji to 2008 . A co to reballing?

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    zwykle jak pojawia się RROD to jest to sygnał że pada CPU/GPU...luty pod ramami, SB, Hana etc. i wtedy trzeba wylutować taki układ i wrzucić nowy przy pomocy reballingu.
    Jeżeli zauważysz artefakty, czyli błędy w wyświetlanym obrazie (np. drobne pixele na ekranie) to wiesz że konsola kończy żywot

7. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A może kabel był tylko nie dociśnięty?

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Podaj dokladna date. Poprzednio wentyle chodzily jak palil sie rrod ?

9. Bartek Marach

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładna data to 2008-07-12 . Czy wentyle chodziły to nie mam pojęcia. I niedawno wymieniałem paste pod CPU

10. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli falcon z tych lepszych wiec moze to byc chwilowe. Co do pasty wymienia sie na cpu i przede wszystkim na gpu jak juz. Polecam arctic silver 5 lub zalman zm stg2

Wczytywanie...

Poleć forum