Miasto w L.A. Noire jest ogrooooomne

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Według ostatnich doniesień, mapa na podstawie Los Angeles w produkcji Rockstar Games będzie zajmować około 12 kilometrów kwadratowych. Jest to na pewno dobra wiadomość, ale każdy kij ma dwa końce.

Przejechanie przez całe miasto może zająć nawet 30 minut, ze względu na pewne ograniczenie. Cole Phelps nie może sobie pozwolić na łamanie przepisów, ponieważ zaważyłoby to na jego karierze w policji. Producenci gry również wspomnieli o pewnych zmianach zastosowanych w ruchu drogowym, ale nie ujawnili na czym dokładnie miałyby one polegać. Śmiem przypuszczać, że chodzi o zwiększenie realizmu w modelu jazdy.

Miasto w L.A. Noire jest ogrooooomne
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
bedzie speed limiter jak w mafii? :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
za dużo grałem w GTA, żeby nagle zacząc przestrzegac przepisów w jakiejkolwiek grze :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to pół gry to jazda po mieście będzie ...
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie fajnie ;D
Coraz bardziej chcę miec tą gre.. ;DD
A mam pytanie..czy ta gra będzie w polskiej wersji językowej ,przynajmniej z napisami?
Bo chyba nie chce mi się grac w gre której 80% to zagadki..troche cięzko by było..mimo że z angielskim nie mam problemów wolałbym pograc sobie po polsku..
 

vilin

Banned
Nie nie będzie ani dubingu ani lektora .
 

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie fajnie ;D
Coraz bardziej chcę miec tą gre.. ;DD
A mam pytanie..czy ta gra będzie w polskiej wersji językowej ,przynajmniej z napisami?
Bo chyba nie chce mi się grac w gre której 80% to zagadki..troche cięzko by było..mimo że z angielskim nie mam problemów wolałbym pograc sobie po polsku..
Nie będzie polskiej wersji językowej. Żadna gra od Rockstar nie jest po PL
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Mam nadzieję, że Rockstar się wyrobi jeszcze w tym miesiącu aby wydać L.A. Noire, jestem zainteresowany tą grą. Świetna, i na pewno przebije Wiedźmina nowego, wraz z Mafią II.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie fajnie ;D
Coraz bardziej chcę miec tą gre.. ;DD
A mam pytanie..czy ta gra będzie w polskiej wersji językowej ,przynajmniej z napisami?
Bo chyba nie chce mi się grac w gre której 80% to zagadki..troche cięzko by było..mimo że z angielskim nie mam problemów wolałbym pograc sobie po polsku..
Przykro mi. Gry R* wychodzą tylko w 5 językach. W tych 5 oczywiście polski język się nie znajduje...
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Przy gta 4 też gadali takie głupoty że niby przejście z końca ma mapy na drugą stronę zajmie godzinę... :) La noire okaże się chyba porażką pod względem sprzedaży, liczba preorderow nie zachwyca :(
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Przecież będą taksówki i może (były wtedy?) metra.

Przy gta 4 też gadali takie głupoty że niby przejście z końca ma mapy na drugą stronę zajmie godzinę... :) La noire okaże się chyba porażką pod względem sprzedaży, liczba preorderow nie zachwyca :(
Przejście nie przejechanie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Eee było powiedziane że w L.A. Noire nie będzie Sandboxu.. więc czy duże miasto czy małe to aż takiej różnicy nie robi..
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
No to super będzie bardziej realistycznie chodź czasami pewnie będzie to nie jednego gracza doprowadzać do szwedzkiej pasji. Pewnie nie będzie można przekroczyć prędkości, nie niszczyć miasta i przejeżdżać na czerwonym ;p
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A na zakazie chociaż będzie można stawać. ? Czy robiąc misję będę musiał szukać parkingu i udać się do parkomatu, aby uiścić opłatę. ? :)
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
@razor7
Policja nie wozi się taksówkami ;)
Metro itd też odpada, szczególnie jeżeli ''to nie będzie sandbox''.
Jestem za.
Do śmigania po mieście dobre są/będą serie GTA.
Tutaj zaletą będzie realizm.

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nie będzie polskiej wersji językowej. Żadna gra od Rockstar nie jest po PL
To dziwne, bo każde GTA (z wyjątkiem ostatniego z dodatkami) na PC jest z PL napisami w oficjalnej sprzedaży :p

Dobrze, że spore będzie miasto, ale mogliby dać opcję bez ograniczeń na drogach, a także wybory typu dobry/zły glina :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Przypomina mi się driver :). Jak policja jechała to elegancko, zgodnie z przepisami, a jak tylko zniknęła to gaz do dechy i rura po piskach :D.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
że duże miasto fajnie ale aż 30 min będę jechał po to żeby jakiś pajac mi powiedział że mam znów jechać kolejne 30 min ? I tak już będzie dodatkowe 1h grania, a pewnie nabiją z 15h na jeżdżeniu, ja poproszę coś ala "taxi" które za opłatą skróci tą jazdę tak jak w GTA.

Może do tego będziemy wzorowym policjantem który przestrzega w 100%, prawo ? Po 1 takich ludzi prawa nie ma po 2 nie po to gram w gry żeby robić to co w życiu, (nie nie jestem policjantem ,chodzi mi o przestrzeganie przepisów nie niszczenie miasta itp.)
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał na grę zanim w ogóle ona się pojawiła. Nie będę osądzał gry skoro nawet nie wiem jakie rozwiązania zostały w niej zastosowane przez twórców. Poczekam, zagram i dopiero wtedy będę mógł powiedzieć. Ta gra to dla mnie must have, ale najpierw zagram, potem ocenię.
P.S. Ten post nie ma na celu urażenia kogokolwiek.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie z kolegą wyżej, ludzie martwią sie czy kupić bo gra ma mało preorderów, oceniają tytuły po zapowiedziach, jak wyjdzie, pograjcie i wtedy oceńcie po co szum robić ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom