Micorsoft banuje !!

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Na wstępie pragnę uspokoić użytkowników iż nie jest to kolejna fala banów :)

Jak się okazuje gigant nie wytrzymał ciśnienia gdy się okazało iż jego flagowy tytuł wypłynął do sieci. A mowa tu o Halo Reach. Osoby które uruchomiły ten tytuł na swojej konsolce otrzymały bądź otrzymają soczystego bana na XBL. Dodatkowo MS pokusił się o wysyłanie emaili do niesfornych użytkowników:

"Ten email informuje, że wszelkie przywileje związane z posiadaniem konta na Xbox Live zostały permanentnie zawieszone ze względu na nieuprawnioną rozgrywkę przed premierą tytułu. Podczas zawieszenia nie będziesz w stanie zalogować się do Xbox Live. Twoje przywileje nie zostaną przywrócone. Serwis konsumencki nie jest w stanie modyfikować, ani zapewniać żadnych dalszych szczegółów na temat zawieszenia".
Czyli podsumowując bany rozdawane są za głupotę :)

Źródło: gram.pl
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
I świetnie. Niech ich zbanują. Mi to nie przeszkadza. Nie przerabiam, nie kradnę.
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
I świetnie. Niech ich zbanują. Mi to nie przeszkadza. Nie przerabiam, nie kradnę.

Dokładnie, piraty się doigrały, ja tam jestem prawdziwym graczem i nie przerobiłem konsolki i nie mam zamiaru.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Bana na konto widzę dostają, a co z konsolą ? Zmienili taktykę ? :p Zresztą, jeżeli mają JTaga, to na konsole też niedługo dostaną :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Chyba zawszę tak było że gra przed premierą = ban. A teraz w tym wypadku jeżeli halo to flagowa gra.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
A niech banują.Zachciało się grać przed premierą to teraz mają.
 

Do góry Bottom