Micro Machines World Series zapewni mnóstwo zabawy na jednej kanapie. Gameplay potwierdza

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Świetna rozgrywka na jednej kanapie to w dzisiejszych czasach towar ekskluzywny. Wiedzą o tym dobrze autorzy Micro Machines World Series, którzy postanowili zaoferować graczom kilka mocnych trybów.

Codemasters przywraca chwałę małym samochodzikom. Twórcy przygotowują Micro Machines World Series i produkcja trafi na rynek już w przyszłym miesiącu. Studio zdecydowało się na jednoczesną premierę na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.


Dzięki rozwiniętej infrastrukturze sieciowej większość gier opiera się teraz na zmaganiach Online. Autorzy nie tracą czasu na rozgrywkę na jednej kanapie, ale na szczęście Brytyjczycy postanowili wykorzystać sytuację i pozwolą graczom na przyjemną zabawę.

Podzielony ekran, kilka piwerek, dobre przekąski i można jeździć! Właśnie w takich okolicznościach docenimy pracę Codemasters, które przygotowało kilka trybów dla lokalnej zabawy w Micro Machines World Series.

Na poniższym materiale zobaczycie rywalizację dziennikarzy z trzech redakcji. Ich zadaniem jest przejechanie jak najdłuższego odcinka trasy, jednak nie znają miejscówek, nie widzą mini-mapy i muszą uważać na atakujących przeciwników.

Gra otrzyma tryb Battle Mode, w którym weźmiemy udział w między innymi rywalizacji o terytorium, będziemy jeździć za flagą, czy też postrzelamy do przeciwników w typowym Team Deathmatchu.


 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekam na ten tytuł ;-) Jedynie co mnie zaskoczyło to, że ta gra ma rzut izometryczny, liczyłam jednak, że będzie to w 3 osobie tak jak w Table Top Racing: World Tour.
 
Ostatnia edycja:

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czekam na ten tytuł ;-) Jedynie co mnie zaskoczyło to, że ta gra ma rzut izometryczny, liczyłam jednak, że będzie to w 3 osobie tak jak w Table Top Racing: World Tour.

nie widok izometryczny a z góry ;) I dokładnie taki jaki powinien być - tak jak w klasycznym Micro Machines
 

Do góry Bottom