Microsft points

Diablox966

Świeżak
Świeżak
Siema,kupilem sobie ostatnio 800 punktow microsoftu w sklepie ale nie w polsce tylko w norwegi a mam live na polskim czy to ma jakies znaczenie bo nie moge za cholere tego doladowac.Probowalem zmienic ustawienia regionalne i takie inne ale i tak nie moge doladowac.A wyswietla sie taki komunikat: Nie mozna pobrac informacji z rynku uslug XBOX LIVE.Sprobuj pozniej KOD Stanu: 80169E84. Prosze o szybka pomoc poniewaz za punkty chcialem kupc bbc2 vietnam i mam zongg :mad::mad:
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
no jak kupiles w norwegi to ocziwisice ze nie mozesz w polse (UWAGA wyjetek : moze byc napisane tam gdzie kupiles np: NOR/PL/itp
 

Diablox966

Świeżak
Świeżak
Na tej karcie jest wszystko napisane po anielsku i innym jezyku mi nie znanym
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj stworzyc konto XBL na norwegie, pobierz i normalnie bedzie dzialac.
Ja mialem zdrapke 3 miesiace XBL wlasnie z norwegi po angielsku i wszystko dzialalo na koncie UK, moze to MSP nie dziala, bo inne ceny niby sa.
 

Diablox966

Świeżak
Świeżak
W nor chyba nie ma xbox live.
No i w tym jest moj dylemat bo tez mialem konto na Uk kupilem tez 3 mies XBL(dziala) przenioslem konto na polskie i nie wiem co z tymi punktami jest nie tak....
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jaki cudem kupiłeś karte zdrapke w kraju w którym nie ma XBL?
 

Diablox966

Świeżak
Świeżak
Moze i jest live ale nie ma opcji przeniesienia na norwegie
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jaki cudem kupiłeś karte zdrapke w kraju w którym nie ma XBL?
Kupil na UK albo jeszcze inne panstwo. Tylko ze zdrapki z UK dzialaja chyba na nszym Live...
 

Diablox966

Świeżak
Świeżak
To możecie mi powiedziec co mam zrobic? Bo w sklepie kut..y mi nie wymienia.
 

mihcal5

Banned
załóż konto na Norwegie, tak jak już pisali. Czytaj uważnie !!!
 

Chuck

Banned
założ konto na norwegie i pobierz na nim, a to co pobierzesz bedziesz miał na dysku i bedzie działac na kazdym profilu konsoli. Chyba ze kupisz ubrania dla avatara to juz nie bedzie działało.
 

Do góry Bottom