Microsoft blokuje milion kont Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

piksol

Użytkownik
Użytkownik
tak bo to konsola jest banowana.

a ja mam jedno pytanie,jak kupie nową płyte głuwną to będzie potem problem z gwarancją jak dostane rroda itp.??
Myślenie nie boli!! i naucz się pisać po Polsku!!!
 

modernbone

Użytkownik
Użytkownik
ciekawy temacik dla zbanowanych ... moze ktos sprobuje?

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/dostales-ban-odbanuj-sobie-konsole-31088.html
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Właśnie jesteśmy świadkiem jak Microsoft przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kończy się era grania w kopie na Live. L4D2 posiadając wave 5 jak widać poszli po rozum go głowy i tak jak Sony będą puszczać z pewności co miesiąc nowy update. Ich stać na to, problem w tym, że sceny i c4eva już nie.

Co z tego, że wave 5 da się podmienić, co z tego, że można użyć active.iso? Abgx nie będzie wypuszczał co miesiąc aktualizacji programu, c4eve nie będzie co miesiąc wypuszczał nowego iXtreme. Microsoft ma tutaj przewagę, bo oni mogą sobie pozwolić na grzebanie przy partycjach. iXtreme 1.61 jest w pełni kompatybilny z wave 4 - jednak bez modyfikacji za chwilę może nie być, licząc gry które wyjdą np. w grudniu.

Microsoft obrał świetną drogę, wiedzą na jakiej zasadzie gra jest kompatybilna z nowym abgx i nowym iXtreme - jaki problem zrobić tak aby nie była? - żaden Pozostanie grzebanie, używanie patchy - a to jak każdy doskonale wie, skutkuje banem na Live. Czas odpuścić Live bo scena nie ma możliwości reagować na wszystko co zrobi Microsoft. Co z tego, że ludzie czekają na iXtreme LT, który będzie kompatybilny z wave 4/5 jak za miesiąc może pojawić się wave 6, i nowy FW już już bez grzebania z partycjami może być niekompatybilny. Screw ya Microsoft!
 

NML

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko ładie pieknię tylko jeszcze by mogli zrobic live w Polsce i jestem za MS a jak nie to wole PS3 bo oni przynajmniej nie traktuja nas jak narazie jak 3 świata choć i tak dziwie sie że takie gry jak GTA nie posiadaja choćby PL napisów ciekawy czy doczekam dnia gdzie chociaż połowa wydawany gier w PL bedzie z Polskimi napisami
 

puziek

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Ja mam następujące pytanie. Czy komuś kto dostał bana rok, dwa lata temu odbanowano po tym okresie czasu konsolę? Bo obiło mi się o uszy, że nie zawsze bana dostaje się bezterminowo.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
ban jest na zawsze,nie ma możliwości żeby konsola została odbanowana po jakimś czasie przez M$
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
tak bo to konsola jest banowana.

a ja mam jedno pytanie,jak kupie nową płyte głuwną to będzie potem problem z gwarancją jak dostane rroda itp.??
W momencie dostanie bana tracisz gwarancje i za samo przerabianie napędu też więc teraz to ci zwisa.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Skąd mam wiedzieć czy zbanowali mi tylko konsole czy konsole i konto. Na mygamecard mam profil. Od M$ nie dostalem maila, że dostałem bana, więc nie mam. Przynajmiej narazie. Dostał ktoś bana na konto?
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
mi to też rano niestety wyskoczyło :(
co ci dziecko wyskoczyło ? :D
 

Asster PL

Użytkownik
Użytkownik
Dnia 14 listopada około godziny 11 dostalem bana.. Po tak długiej walce z Microsoftem sie nie udało :D
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
rok temu wysłałem przerobioną konsole na gwarancje i dostałem nową, ale po zmianie płyty głównej nie będą pasowały numery seryjne do siebie więc chyba na gwarancje nie przyjmą:(
Ponieważ w serwisie nie sprawdzają oprogramowania w napędzie tylko plomby, które są nałożone, a ze przy przerabianiu napędu tych plomb ci nie naruszono i dlatego uznano ci gwarancję. No ale jak zobaczą niezgadzające się numery seryjne płyt głownych to raczej wątpie czy ci uznają.
 

Olo_PL

Świeżak
Świeżak
Może cie mi wierzyć lub nie ale gdzieś na jakieś stronie czytałem że już znaleźli sposób na unbana. Pisało że to ci sami goście co wymyślili tego ixtreme. Jak sami autorzy pisali że lepiej tego nie stosować bo można się jeszcze bardziej narazić M$. Ale co mają na myśli przez to nie wiem. Pisali też że jest to skomplikowane. Podał bym stronę do tego ale nie zapisałem sobie nazwy strony. A dlatego nie zapisywałem bo mam nie przerabianą konsole więc mi to na nic.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
Może cie mi wierzyć lub nie ale gdzieś na jakieś stronie czytałem że już znaleźli sposób na unbana. Pisało że to ci sami goście co wymyślili tego ixtreme. Jak sami autorzy pisali że lepiej tego nie stosować bo można się jeszcze bardziej narazić M$. Ale co mają na myśli przez to nie wiem. Pisali też że jest to skomplikowane. Podał bym stronę do tego ale nie zapisałem sobie nazwy strony. A dlatego nie zapisywałem bo mam nie przerabianą konsole więc mi to na nic.
taaa no ciekawe rzeczy piszesz - wiesz oczywiście że ban to zapis w wielkiej bazie M$ z numerami seryjnymi konsoli i mac więc jedyne co można zrobić to skopiować seriala ze zrrodowanej wersji a nie zbanowanej - z tym że nikt póki co tego nie zrobił więc szkoda czasu na szukanie
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
siemano, takie tematy jak ten bardzo mnie martwią :) xboxa ellite dostałem 2 dni temu :) raczej nie gram na xbl czyli jak ja przerobię i nie będę się łączył to bana nie dostanę, przeczytałem cały ten temat i parę innych i już się gubię :D
bana możesz dostać tylko i wyłącznie jak się z xbl łączysz. grając offline nie ma takiej opcji:D
 

korzon1980

Użytkownik
Użytkownik
Coś ciekawego - OdBanowanie???

Siemka

Zobaczcie co znalazłem w necie
Dostałeś ban(an)a? Odbanuj sobie konsolę! – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
Proszę sprawdźcie to i powiedzcie co o tym sądzicie?
Moim zdaniem teoretycznie wszystko co jest programowalne da się zmienić. Więc Bana też można usunąć z samej konsoli...
Szukam takiego sposobu żeby usunąć z X-a BAN-a tylko po to żeby móc nadal używać dysku twardego, nie używać XBL.
Dajcie znać co o tym sądzicie, poszukajcie sami - może problem będzie rozwiązany...

Pozdro :ban
 

malytk

Świeżak
Świeżak
smieszne jest to blokowanie dysku . Oczywiscie nie jest to wcale po to aby gry musialy chodzic tylko i wylacznie z napeda ktory sie zuzywa w zwiazku z czym konsola szybciej sie popsuje a przeciez gwarancji na nia nie mamy .... wiec kupimy nowa :)

cala polityka microsoftu jest genialna , zamiast walczyc z piractwem , wykorzystuja oni piractwo do swoich celow
 

Sebafire1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
RIP. :10.11.2008r.:ban, 13.11.2009r. :ban. Co roku nowe dziecko w rodzinie.
 

lolekksw

Świeżak
Świeżak
Osoby posiadajace bana zachecam do odwiedzenia strony 360 link
Jesli myslisz ze przez bana nie mozesz grac z innymi graczami to sie mylisz !! :)
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Polityka MS jest dobra po co tylko karać jak można na tym jeszcze zarobić. Uważam że mają takie prawo
 

PawelK2i

Świeżak
Świeżak
Jeśli na przerobionej konsoli będę grać w kopie gier bez podłączania internetu, a później na oryginalnych przez online to jest możliwość dostania bana????
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom