1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: "Call of Duty: Ghost na Xboksie One wygląda **********"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rano Zax poczęstował Was gameplayem z Call of Duty: Ghosts w wersji na PlayStation 4. Next-genowego CoD-a brzydkim nazwać nie sposób, ale gra nie jest także okazem graficznej rozpusty. Dla większości, bowiem Albert Penello z Microsoftu rozpływa się nad wizualną stroną Ghosts na Xboksa One.

Szef działu zajmującego się w Microsofcie planowaniem produktów napisał na Twitterze, iż gra wygląda **********:
    Widać, że pan Penello nie ma za dużo wspólnego z grami, a i pod względem marketingu ogranicza się do rzucania głodnych haseł. Nowe Call of Duty najprawdopodobniej prezentowało się będzie identycznie na obu next-genach.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czekaj czekaj bo mowa o słowie "zaje*iście" czy "ch*jowo"?

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    graficzna rozpusta - czytanie ze zrozumieniem się kłania.
    skoro tak prosty tekst sprawia Ci kłopoty to nie hejtuj - bo tego też nie potrafisz.

co do tematu:
    ładny czy brzydki najważniejsze żeby miał dobrego multika!
    bo single'a zawsze mają kozackiego :]

5. Klaudia93

Klaudia93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    z tego co widzialem wyglada mega slabo jak na nextgeny.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No ja myślę,że będzie wyglądało lepiej na Xboxie. Jak zawsze zresztą.

7. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Tam jest napisane "nie jest okazem graficznej rozpusty "
    Czytanie ze zrozumieniem

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

2 użytkowników lubi ten post.
  8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    LOL !
    dopiero teraz przeczytałem :D
    sorka mistrzu, mój błąd

1 osoba to lubi.
  9. deepthroat

deepthroat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kiedys byłem konsolowcem teraz jestem komputerowcem ale wy dzieciaki chyba nie pamiętacie roku 2005 jak pierwsze gry wygladaly na 360 dajcie się rozwinąć grafikom którzy optmalizuja te gry dla konsol za rok po premierze nie będzie roznicy w hd grach komp vs xone czy ps4 będą wygladaly tak samo jak spiraca ktoras konsole p[ierwsza to znow będę konsolowcem :)

1 osoba to lubi.
  10. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba znowu będę złodziejem

11. Klaudia93

Klaudia93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jaka ironia że piszesz to na forum które jest poświęcone kopiom zapasowym hehe :)

//Ironią są Twoje posty.
    TO forum nie wspiera piractwa i dopóki jestem tutaj moderatorem nikt nie sprzeda żadnej kopii zapasowej.
    ~z0nk31

12. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Uwaga dłuższa notka,ale uważam,że godna przeczytania
    Z całym szacunkiem nie chce obrażać użutkowników konsoli Sony.
    Jakoś się tak rozkręciłem.

Ojj zawsze znajdzie się taki z bólem *****.
    Od kiedy masz człowieku xboxa??
    Chyba od niedawna,a jak nie to do okulisty może.
    Na początku startu next-genów na pewno nie będzie jakiegoś szału (tak samo było np. z Need For speed:carbon czy Call of Duty 2) móglbym jeszcze wykopać ze starego
    Psx Extreme cytat wynaleźć,że to dopiero start i konsolka jeszcze nam pokaże... i pokaże w swoim czasie na nowych silnik Unreala itp.
    Zawsze będę bronić Coda,bo pamiętam jak MoH był już po prostu do niczego (i nadal jest) Battlefield to jakaś przyszłość wojny w wietnamie itd.
    Wtedy do moich rąk wpadło Call of Duty.
    Piękna gra wciągająca od początku do końca.
    Teraz jak spoglądam na Coda to gdzieś ten promyk zgasł,ale mam nadzieje,że jeszcze wam pokażą,a mnie nie zawiodą może jeszcze nie Cod:Ghost,ale w następnej częśći na XOne czy PS4.

Xboxowi tez nie ma co zarzucić.
    Nikt już nie pamięta piratów??
    Nawet najzwyklejszego zjadacza chleba bylo stać coś pobrać i nagrać.
    No tak,ale wszyscy teraz tacy legalni i wgl.
    A kto pierwszy poszedł po rozum do głowy i wstawił dysk do konsoli M$,żeby oszczędzić wasze nośniki już o kombajnie multimedialnym nie wspomne (avi,rmvb,jpg,mp3 i wiele innych).
    Gra przez sieć?? Haa specjalnie stworzona usługa XBL :D (tak trzeba płacić i wgl,ale pamiętajcie że chroni was potęga marki,bo oni są wszędzie...a nikt by nie chciał włamu do konta i utraty kasy z karty kredytowej)
    Dla niepłacących był też Xlinkai może nie byly wszystkie tytuly do zagrania,ale te najbardziej miodne i sławne zawsze)
    I nikt nie kazał kupować wam karty sieciowej czy rozdzielacza na 4 pady,bądz jak przeze mnie znienawidzonej karty pamięci.
    Z 360 z początku był niewypał,ale M$ przyznał się do błędu i starał się sprawę naprawić przyjmując każda konsolke z rrod dając dla pewności 2 lata gwarancji.
    Nie raz wywalczyli dla nas tytuł,który rządził na konsoli Sony (Tekken 6-w życiu bym nie pomyślał,że się doczekam na x-a,któraś część Ace Combat-tylko na x-a i niedawno Diablo III-myślałem,że tego playstation nie da nam okazji doświadczyć)
    Taa i dwa Exclusivy,które stały się dla mnie grami must have,must play seria Forzy (Horizon to już mnie zagiął) i Gearsy(największa rzeźnia z humorem i trudnymi momentami)

Myśląc o Ps-ie tęsknie tylko czasem za Kratosem,ale mam za to Dantego,Ezia,Marcusa,Isaaca,Batmana,Connora,Johna Marstona,Masterthiefa i wielu innych.

Nie jestem tam żadnym hejterem sony,to jest tak jak z autem:lubie volkswageny,a najlepiej Golfy :p
    Kwestia przyzwyczajenia...

1 osoba to lubi.
  13. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niezła szpila w stronę Microsoft, COD na PS4 w 1080p, a na X'One w 720p...

14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox One otrzymało 720p@60 kl/s zeskalowane do fhd, natomiast PS4 natywne 1080@60fps
    Rumor - Call of Duty: Ghosts 1080P on PS4 - 720P on Xboxone

W związku z tym że Rubin w czerwcu zapewniał że na obu konsolach wyląduje FHD 60 fps, to teraz coraz więcej niezaleznych źródeł potwierdza downgrade wersji dla XBOX ONE.
    Pytanie tylko czy nowy XBOX jest rzeczywiście tak słaby by lepiej niż current-geny nie pociągnąć lekko zmodyfikowany silnik starego dobrego CoD-a ?

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum