1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft chce uczynić z Xboksa One wiodącą platformę nowej generacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Świetne wyniki finansowe Microsoftu i więcej niż zadowalająca sprzedaż Xboksa One pozwalają fanom amerykańskiej konsoli w przyszłość patrzeć przez wściekle różowe okulary. Podczas omawiania pełnego kosmicznych kwot raportu, trzymająca rękę na korporacyjnej kasie Amy Hood nie kryła podekscytowania kolejną inkarnacją marki Xbox.

Hood mówiła m.in. o tym, że Microsoft jest wniebowzięty odzewem lojalnych konsumentów na Xboksa One i ciężko pracuje nad wprowadzeniem konsoli do kolejnych krajów. Niestety nie pokusiła się już o wymienienie państw, które w najbliższym czasie spodziewać mogą się oficjalnej premiery One'a.

Dyrektor finansowy giganta z Redmond zaznaczyła również, iż Microsoft poprzez nieustające inwestycje i sukcesywne otwieranie się na następne rynki zamierza wypracować Xboksowi One pozycję wiodącej konsoli wśród platform nowej generacji. Jako przykład pchanych w poszerzenie biblioteki gier pieniędzy podany został zbliżający się wielkimi krokami Titanfall, który może naprawdę mocno namieszać na kochającym miodne multi rynku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Na pewno będzie wiodąca - ONE ssie totalnie na całej lini
    - mniej FPSów,gorsze rozdzielczości niz PS4
    - mniej exów
    - wygląda jak VHS i jest większy od wszystkich możliwych konsol
    - droższy,na dodatek jeszcze niedostępny w Polsce (jak będzie droższy od PS4 w Polsce to nie bedzie wątpliwości którą konsole kupić)

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    no i proszę pierwszy krzykacz wyszedł z norki i powtarza to co zwykle ze xone zły i niedobry a sam ów takiego nie posiada , kup pegazusa i graj

5 użytkowników lubi ten post.
  5. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Jesteś Polaczku cebulaczku taki głupkowaty, powtarzasz słowa jak papuga. Posiadasz chociaż Xbox One albo Ps4? Grałeś na obu? Bo ja miałem okazję, i forza zjada na sniadanie GT6 i jaką kolwiek część tego szrota. Nie znasz tematu nie dyskutuj, jak nie podoba się kup pegasusa

i JAKIE EXY GRAN TURISMO? NIE ROZŚMIESZAJ MNIE CZŁOWIEKU! Przecie to nawet nie ma co się równac z forzą

3 użytkowników lubi ten post.
  6. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Eeee, tylko że GT6 jest na konsoli siódmej generacji, a FM 5 na ósmej generacji, więc nie wiem o co ci chodzi w tym porównaniu.

7. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Dokładnie miałem to napisać do kolega wyżej (jas8115)! :D
    masti1986 chciałeś tak przykozaczyć że grałeś niby na obu konsolach ze zrobiłeś z siebie totalnego idiotę :D PS4 NIE MA GRAN TURISMO! :D :D :D No ale co ja tam wiem - w końcu to ty grałeś na wszystkim i wiesz lepiej. Czekamy zatem na recenzję nowej odsłony HALO bo pewnie też już grałeś i Killzone się chowa :DDDDD

8. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:

Nawet na nowej generacji będzie gniotem, patrz Forza 4 jest na xbox360 a i tak pożera Gran Turismo na śniadanie. Po prostu Polyphony Digital nie idzie do przodu. Ale to moje zdanie funboye i hejterzy zawsze znajda pretekst aby krzyczeć i hejtować

9. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Pisząc o GT miałem na myśli co innego, wiem że GT nie ma na ps4. A co do Halo to nie znoszę tej serii. Wiec nie zamierzam w nia grac. Killzone jest fajne owszem, ale jak widzisz nie hejtuje jak inni krzykacze. Obie konsole są dobre, i obie służą do tej samej rzeczy do grania... Więc nie rozumiem czemu wszyscy tylko atakują inne obozy bo ps4 i xbox one jest do grania...

10. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Nie chce nic mowić, ale ty robisz to samo.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

11. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A kolega posiada czy mamy się sugerować zdjęciem z internetu? ;)
    Masto1986 Ty akurat zabłysnąłeś intelektem tym porównaniem co słusznie zauważył piszący wyżej. Świat na Forzie i Gran Turismo się nie kończy, myślę że na obu konsolach będą lepsze perełki niż te 2 ścigałki.

12. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Proponuję wszystkim udać się do jakiegoś lekarza specjalisty :teapot:

13. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mówię co jest faktem... A co nie jest kłamstwem wystarczy popatrzeć na sprzedaż GT na xbox360 w UK

14. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsze słyszę o gran turismo na xboxa, chyba, że ten tajemniczy skrót (gt) oznacza coś innego.

15. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Owszem nie kończy się, obie konsole posiadają swoje perełki. Mi się podoba Uncharted i Killzone, Może kupię sobie kiedy ps4 dla tych gier. Ale najpierw kupię XO, oby tylko obie konsole potaniały.

Kurde popełniłem błąd Ps3. Sorki za błąd

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

16. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Poza GT niebawem pojawi się Drive Club. I masa innych równie dobrych gier. Proponuję pograć na obu konsolach (tym razem w realu a nie w snach) i wybrać lepszą - ja tak zrobiłem i to moje subiektywne zdanie.

17. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wyobraź sobie że też grałem na obu konsolach, w ps4 jest wygodniejszy pad niż był w ps3. I może to spowoduje ze sobie zakupie kiedys ps4. Ale i xbox jest dobry i ja tez sobie sprawie. Nie a sensu sie wykłócać o bzdury, przecie obie konsole są dobre...

18. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Nigdzie nigdy nie twierdziłem ze xbox one jest złą konsolą. Ba. To też kawał dobrej roboty. Jednakże MS nie jest firmą która umie zadbać o klienta w należyty sposób i widać to zarówno po podejściu do konsumenta który kupuje konsolę, jak też później w podejściu do użytkownika który z niej korzysta. Tak samo jak i ilość exclusiveów która nigdy nie powalała ani na x360, ani jak widać po liście gier na xbox one. MS zrobił z xboxa centrum multimedialne i to był strzał w stopę bo gracze chca ku#!@ grać (!) a nie oglądać TV przez konsolę.

1 osoba to lubi.
  19. masti1986

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Człowieku świat idzie do przodu, po jaki gwint mam mieć masę sprzętu? Jak moge mieć wszystko w jedym. Tak samo myśląc można powiedzieć o urządzeniach wielofunkcyjnych ksero, kopiarka i drukarka? Po co ci 3w1 jak możesz mieć oddzielnie drukarkę, skaner i ksero? I jaki strzał w kolano? Nie widze aby z tego powodu że xbox one bedzie urzadzeniem multimedialnym cos zaszkodzi tej konsoli, Ps4 tez bedzie szło w tym kierunku bez obaw to kwestia czasu. Po prostu wszystko idzie z duchem postepu... Pozdrawiam tych co nie lubią XO i zwolenników...

2 użytkowników lubi ten post.
  20. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    udostępniając wszystkie usługi wszystkim userom - miałby na to ogromną szansę. wszam "konsola nowej generacji" to nie tylko granie fpsy dobrym przykładem rozwoju sprzętów w "multi" narzędzia to telefony. multimedia w szerokim tego słowa znaczeniu to kierunek w którym będą zmierzać producenci czy tego chcemy czy nie. tam jest klient, tam jest klient i tam jest w cholerę nowych możliwości. Jeśli MS zrobi z Xone cetrum multimedialne z pełnym wachlarzem usług dostępnych dla wszystkich userów, XO bedzie "wiodącą platformą nowej generacji". przyzwyczajamy się do tego z ilość exclusive'ów, fps'ów będzie miała w tym temacie coraz mniejszą ważność bo te niedoskonałości bedą rekompensowane innymi funkcjonalnościami.

1 osoba to lubi.
  21. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Każdy wydaje SWOJE pieniądze tak jak chce i myślę, że powinniśmy się tego trzymać. Masti masz sporo racji w poście wyżej, trzeba mieć tylko nadzieję, że te usługi, które oferuje Xbox będą dostępne w Polsce, myślę jednak, że konsole kupuje się z naciskiem na granie na niej w gry.

Wczytywanie...

Poleć forum