1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: ciężko się patrzyło na oceny Ryse, ale na szczęście to nie wszystko

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ryse: Son of Rome otrzymało od recenzentów bardzo niskie oceny, ale Mike Ybarra z Microsoft Studios stara się znaleźć pozytywy. - Wielu graczom tytuł ten bardzo się podobał - mówi.

- Wypuszczenie nowej marki na konsoli nowej generacji w dniu jej premiery jest jednym z najtrudniejszych zadań - zarówno pod względem software'owym, jak i sprzętowym - w tym przemyśle - mówi Mike Ybarra z Microsoft Studios. Brutalnie przekonała się o tym ekipa Crytek odpowiadająca za Ryse: Son of Rome. Startowy tytuł Xboksa One otrzymał oceny na poziomie 60 punktów.

- Metacritic to w naszej branży skomplikowany temat. Oczywiście ciężko było patrzeć na noty, które były niższe niż byśmy tego chcieli. Zawsze jest to trudne, niezależnie od zespołu, gdyż wcześniej poświęciłeś danemu projektowi mnóstwo czasu i starań - podkreśla Ybarra. Stara się jednak także znaleźć pozytywy.

- Widzieliśmy mnóstwo graczy, którzy twierdzili, że Ryse bardzo im się podobało. Jeśli spojrzeć na Amazon, prosto od konsumentów otrzymaliśmy cztery na pięć gwiazdek. Z pewnością są rzeczy, które chcielibyśmy wrzucić do gry, rozumiemy też głosy krytyki, ale i tak jesteśmy dumni z Ryse i sądzimy, że tytuł ten oferuje dobrą zabawę naszym odbiorcom - dodaje przedstawiciel Microsoft Studios.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    masło maślane, czasem mam wrażenie, że oni używają wcześniej przygotowanych formułek do tego typu wypowiedzi, wstawcie sobie w miejsce 'Ryse' każdą inną chu...wą grę..

1 osoba to lubi.
  4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie grałem bo nie mam XONE ale wydaje mi się że tytuł przypadł by mi do gustu - bo lubię takie jatki mieczem...
    nie wiem natomiast na jak długo, czy by mi się nie znudził, ale jestem dobrej myśli i myślę że to dobra gra przynajmniej z tych co są dostępne na Nextgeny...

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zgadzam się w pełni..

Osobiście nie grałem, lecz oglądałem.. I jakoś tak gra zbytnio nie przemawia do mnie. Graficznie może stoi dobrze, lecz reszta kuleje. A wolę soczysty gameplay, niż jeżeli piękną grafe.

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    A ja grałem i na krótki czas, to fajna siekanka :)

7. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nextgenowe exclusivy są słabe widzieliście ich oceny.Takie jaranie było a dostajemy to samo co było pięć lat temu tylko że w lepszej grafice.Żal.:-(

Wysyłane z mojego LG-P350 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum