1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft dostrzega potrzebę większych dysków do Xboksa One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Xbox One posiada dysk o pojemności 500GB. Z początku ta liczba mogła wydawać się odpowiednia, ale w dobie instalacji produkcji, które coraz to częściej zajmują po około 50GB, graczom zaczyna brakować miejsca. Microsoft dostrzega problem, a Phil Spencer ma dla nas małą radę.

Aktualnie zainteresowani mogą kupić białą lub czarną wersją Xboksa One z dyskiem 500GB – jedynie specjalna edycja Call of Duty: Advanced Warfare posiada HDD o pojemności 1TB (na zdjęciu). Microsoft dostrzega problem z pojemnością urządzeń, jednak nie planuje wypuszczenia na rynek nowych odsłon konsol z większą pamięcią.

W sprawie postanowił wypowiedzieć się Phil Spencer – szef marki Xbox – który ma dla nas małą radę:

Nie jest to pewnie najlepsza informacja, ale z drugiej strony... Może jest to najłatwiejsze i najtańsze rozwiązanie?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kupilem dysk usb 750 gb za 150 zl i juz mam wystarczajaco miejsca, to najlepsze rozwiazanie obecnie

4. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Ale dysku USB musi być 3.0 zeby na nim gry instalować?

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Tak. Dysk musi obsługiwać standard usb 3.0.

6. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    I miec wlasne zasilanie, do dosyc wazne. Ja mam dysk usb 2TB podlaczony, i za jakis czas bedzie trzeba 2 podlaczyc :)

7. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podpiąć zewnętrzny dysk czyli zrobić z konsoli mało przenośnej jeszcze mniej przenośną. Jakby ta cegła zwana zasilaczem nie wystarczyła :D To nie wina użytkowników, że M$ nie myślał projektując konsolę.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale za to będzie wyglądać na wypasie, jak będą 2 "cegły" obok konsoli leżeć :topsy_turvy:

1 osoba to lubi.
  9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    dysk nie musi miec wlasnego zasialania... dyski 2 calowe biora zasilanie poprzez usb z konsoli, sam taki mam

od kiedy XO to konsola przenosna? przenosne to jest PSP i PS Vita czy Gameboy

dla porownania w PS4 tez siedzi dysk 500 gb

10. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Tak siedzą, ale też można wymienić bez żadnego problemu na większy (bez utraty gwarancji , jak dobrze pamiętam/kojarzę) :) Więc tu nie mieszajmy bo nie wiem czy w one też można tak łatwo jak w 360 :p

11. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Popatrz na to z innej strony. Odpinasz dysk, idziesz do znajomego, podłączasz, logujesz na swoje konto i heja odpalasz po kolei gry bez konieczności ściągania ich na konsole.
    A co do rzeczywistych 370GB w konsoli... Starcza na dobre +-10 gier. Nie każda gra teraz ma 50GB. Większość gier rozmiarowo mieści się w przedziale do 30.

12. b4rt0s

b4rt0s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa Wola
    gdy kupowałem XOne nawet nie myślałem o pojemności ... dopiero teraz gdy więcej gier mam w wersji cyfrowej zaczyna powoli robić się problem

Wczytywanie...

Poleć forum