1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikiwtp, Styczeń 13, 2012.

1. mikiwtp

mikiwtp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam, ostatnio kupiłem xboxa, ogólnie jak nówka (plomby na miejscu, nie otwierany) lecz wygasła już gwarancja. Czy jest możliwość dokupienia od microsoftu gwarancji na tę konsole? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Musiałbyś zadzwonić do M$ i się zapytać. Wiem, że często sklepy (nie wiem czy na terenie polski) oferują przedłużenie gwarancji. Na pewno robią to sklepy w UK i USA. Ale M$ chyba nie prowadzi takiej usługi.

4. mikiwtp

mikiwtp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
  5. 1980lysy

1980lysy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    najważniejsze czy była rejestrowana w MS? i do kiedy miałeś gwarancję ?

6. mikiwtp

mikiwtp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    data produkcji 06.2008 na rrod jest 3 lata o ile dobrze wiem, poprzednik wykorzystał 2 darmowe konta gold, (była rejestrowana? tzn.?)
    dowiedziałem sie o co chodzi, zarejestrowałem ją przed chwilą. Konsola nie byla naprawiana gdy byla na gwarancji, ktora wygasła listopada 2010.

Wczytywanie...

Poleć forum