1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft idzie na dno ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lukas 360, Luty 7, 2010.

1. Lukas 360

Lukas 360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    727A65737A6F7700
    Ciekaw jestem czy tak jest, Mikrosoft z samego klocka ma wielki zarobek :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Święta prawda. Po ich inwestycjach w gry również widać ich zapal do pracy... Oprócz Halo i Forzy zero sensownych exclusive'ów...

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wielki to za wielkie słowo .... ale jakiś dochód ma i pewnie się to opłaca ... Co do owej innowacyjności to polega ona głównie na podkradaniu pomysłów od konkurencji .

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Co za bzdura . Choc co do ex'sów to się nie postarali - ale moim zdaniem to wina Natal'a .

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    taaa, idzie na dno. Ty będziesz gnił w piachu a M$ będzie:DD

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Przestać istnieć to na pewno nie przestanie , nawet jeśli zbankrutuje , to pewnie ktoś go wykupi ;) Ale to nie zmienia faktu , że oferta korporacji jest dosyć skąpa :p

8. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Jeśli piszą że Microsoft spada na dno , to co czeka nas w 2012 roku (zapowiadana data wydania nowej konsoli ) . Czy Xbox będzie beznadziejny czy postawią wszystko co mają aby być najlepszym i pokazać klasę prawdziwego Microsoftu ? Musimy czekać i obrać się w cierpliwość , tylko to nam zostało .

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    A wedle innych prognoz w 2012 ma być koniec świata więc może coś w tym jest ? Upadek M$ i koniec świata ??????

10. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    i euro w polsce ;D

11. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Nie,bo jeszcze Polacy wygrają Euro.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie ma być koniec świata tylko zakończenie jakiegoś okresu kończy się kalendarz majów i coś to dla nich oznaczało według naukowców odwrócą się bieguny ale nie będzie końca świata,prędzej ziemi a nie świata :p

A co do tematu to największa korporacja na ziemi ma upaść jasne czytajcie newsy z onetu a daleko zajdziecie.

13. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    W każdym razie nie ma to być nic ciekawego bez wnikania w szczegóły bo tego nikt nie wie co będzie . Może słońce spali ziemię albo co innego ...

14. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ta co ma być to będzie MS jak co ucieknie na marsa :D i tam zacznie rządzić

15. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bez offtopu panowie ;D co do tematu to m$ nie upadnie na pewno bo nie ma co go wybić z obiegu ponieważ jeżeli sony zademonstruje ps4 m$ da xboxa 720 no i nie oszukujmy się że pewnie będzie się wzorował na sony tyle ode mnie ;D

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mircrosoft, firma ktora zrewolucjonizowala rynek komputerowy wprowadzajac system operacyjny ktory odbiegl innym o 10 lat (mowa o pierwszym windowsie), ktora z roku na ma wiekszy zysk ze swoich produktow, ktora jest jedna z najwazniejszych firm na światowej giełdzie ma teraz upaść????!!!! Haha nie piszcie mi tu takich głupot bo az patrzec nie można! Microsoft upadnie tylko w tedy jezeli bedzie jakis godny zamiennik Windows'a, Xbox pojdzie do lamusa... i jeszcze pare innych powodow, jak narazie zadne sie nie sprawdzają

17. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MS nie upadnie , portale typu WP Interia Onet itp , muszą coś pisać

18. brad1906

brad1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Interia.pl najnowsze info prosto z d**y. Ludzie nie czytajcie tego chłamu w 2012 to ja kupie ps4 a nie xbox720 bo 2 błędy to za dużo, w sprawie jednej rzeczy.

19. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    MS jest i będzie nie widzę jakoś żeby np sony wydał coś lepszego od windowsa
    brad1906 kupno xboxa 360 nie jest błędem ja na nią uważam jak na szkło i jest ok nie mam żadnych problemów.

20. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Myślę że wyrok i tak padnie na nas czyli odbiorców końcowych bo w końcu to my decydujemy o zakupie produktów tym samym na istnienie danej firmy

21. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Ten cały Steve jest po prostu śmieszny... Jego kontrowersyjne wypowiedzi, typu "Nowy Xbox pojawi się w 2010 roku", a potem ludzie z M$ muszą go tłumaczyć, bo po co ma się czerwienić osobiście prostując swoje słowa? :mad: Koleś sam nie wie co się dzieje w jego własnej firmie, szkoda, że Gates odszedł z firmy, ale w sumie mógł sobie na to pozwolić - jego majątek jest wyceniany na 72 miliardy(!) dolarów!, a takiej kasy to nie ma szans wydać nawet żyjąc w największych luksusach w ciągu całego życia. Zaczynał od garażu, a skończył na globalnej korporacji, jestem pełen podziwu dla niego :)

Identycznie zaczynał Steve Jobs, obecny prezes Apple. Ciąg dalszy wypowiedzi dzisiaj wieczorem, ponieważ gdy chciałem dodać wypowiedź zostałem wylogowany, a nie zapamiętało poprzedniej zawartości strony :( Mogłem skopiować, to już mój "enty" raz z kolei przy budowaniu dłuższej wypowiedzi.

Administratorzy BŁAGAM przedłużcie czas autowylogowywania, te 5 min to zdecydowanie za mało :(...

Wczytywanie...

Poleć forum