1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: "Jeśli nie możesz podpiąć się do sieci, zostań przy Xboksie 360"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 12, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Gdyby Microsoft był stonogą, a ta stonoga miała kolana, to przedstawiciele firmy w tym momencie mieliby już przestrzelone wszystkie.

Don Mattrick z Microsoftu swój wywód dla Gametrailers na temat korzyści i konieczności mocnego sprzężenia Xboksa One z siecią zakończył stwierdzeniem:
    Prowadzący upewnił się:
    Mattrick:

Dłuższa wersja rozmowy znajduje się tutaj, gdyby ktoś chciał poznać szerszy kontekst.

Polityka promocyjna krytykowanej przez graczy konieczności autoryzacji online ma długą tradycję, ale czy naprawdę musi z niej płynąć taka pogarda? "Nie masz sieci, to Xbox One nie jest dla ciebie" - czy naprawdę o taki przekaz chodzi? MS nie bardzo ma argumenty, by przedstawić swój wybór w korzystnym świetle.

Via: Polygamia.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

8 użytkowników lubi ten post.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Micro$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$oft i wszystko jasnę.
    Staram się hamować emocje związane z nową maszynką M$, ale się nie da.

Po co oni w ogóle to produkują? Chyba nie spodziewają się, że ten sprzęt rozejdzie się jak świeże bułeczki.
    Wszyscy staną w kolejce za produktem konkurencji. Coż poradzić, sami sobie zgotowali ten los.

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Jaja se robią?! Nie dość, że widzą jaka jest pozycja co do nowych konsol to jeszcze bardziej mówią takie bzdety.Chyba nie ma na co liczyć, że zmienią swoją politykę z używkami i stałem połączeniem do neta. Takich rzeczy w życiu bym się nie spodziewał ...

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    MS nie zmieni swojej aktualnej polityki, i nie liczcie na to, on w tej chwili wprowadza rewolucję w branży gier, mi ta rewolucja się podoba ale jak to już bywa, za rewolucją jest zawsze mniejszość.

1 osoba to lubi.
  7. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Chyba Deewolucja. 359 kroków do tyłu.

2 użytkowników lubi ten post.
  8. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Jest w tym trochę prawdy. Pozyjemy zobaczymy.

1 osoba to lubi.
  9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Bardzo dobre podejście do potencjalnych nabywców, gratuluje!

10. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Śmiech na sali, tylko tyle mogę napisać :)

11. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Rewolucja M$ polega na tym, że zostaniesz sprowadzony do psa, a M$ zostanie Twoim panem i na każdym kroku będzie wskazywał Ci Twoje miejsce w szeregu. Będzie decydował co możesz, a czego nie możesz robić ze swoją konsolą/grami za które wydałeś swoje ciężko zarobione pieniądze. Jeśli masz więcej niż 12 lat to rozkładam nad Tobą ręce. Poziom elokwencji masz kompletnie zerowy. Strony merytorycznej Twoich wypowiedzi szkoda nawet komentować.

Rewolucja M$ jest dokładnie tym, czym wielkie koncerny chcą być. Wielkie koncerny chcą mieć całkowitą kontrolę nad przepływem informacji i pieniądza. Wielkie koncerny chcą być panem i ich jedynym celem obok pomnażania swojego majątku jest zdyskredytowanie klienta i sprowadzenie ich do roli niewolnika, posłusznie wykonującego polecenia z góry.

Wkleję Ci coś z wikipedii:

I teraz cycki zamień sobie na gry. Rozumiesz o co biega? Znasz pojęcie mass media, media mainstremowe, władza, kapitalizm, globalizacja? Zdajesz sobie sprawę, że ciemną masą (ludem) rządzi się najlepiej?

A tak z ciekawości zapytam, zrobiłeś chociaż maturę? Bo tak czytając Ciebie mam wątpliwości... Czytałeś kiedykolwiek Orwella?

Orwella czytałem wiem o czym mówisz, ale przypominam że na forum jest zakaz tematów o polityce, niestety ale nie możemy tutaj o tym porozmawiać. Altres.

3 użytkowników lubi ten post.
  12. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    W pełni się z Tobą zgadzam, allee czy aby nie przesadzasz z krytyką użytkownika Altres ? A z pytaniem o maturę to już na pewno, ja np. nie mam matury, mam 19 lat i nie czytałem Orwella, to znaczy że ja też jestem jakiś gorszy ?

13. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Jeśli nie możesz podpiąć się do sieci, kup sobie PS4.

3 użytkowników lubi ten post.
  14. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niektóre trolle M$ nie rozumieją jednej rzeczy, nie chodzi o fakt ze konsola ma być podłączona co 24-h żeby grac, z tym jakoś można sobie poradzić chociażby darmowe aero2. Chodzi o to ze pewnego pięknego dnia gdy wyjdzie XBOX TWO, MS wyłączy serwery autoryzujące XBOX ONE, żeby ludzie przerzucili się na nowa maszynkę i wtedy cala wasza kolekcja gier na xbox one pójdzie się ***** a wtedy się zacznie płacz i lament.

15. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja nie widzę nic złego w podpinaniu konsoli do internetu. Ludzie mamy 21 wiek - moja drukarka korzysta z internetu(bez niego nie będzie działać bo nie ma wejścia USB), telewizor, telefon, a nawet lodówka.

16. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Tak, a jak masz awarię internetu to co wtedy ? Może wszystko zróbmy tak żeby miało przymus podłączenia do internetu, toalety też, tylko jak nie będzie internetu to się nie wysr*sz ale co tam, mamy 21 wiek.

17. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak nie będziesz miał dostępu do internetu po 24h godzinach lodówka się automatycznie zablokuje i Ci powie *********j, nie ma neta nie ma żarcia :D

18. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale drukarka już nie wydrukuje :p

19. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzi kupujących drukarkę do domu bez portu USB jak widać nie brakuje podobnie jak ludzi kupujących XBOX ONE :D

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  21. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Podaj model tej drukarki, bo nie wierzę. Może masz jakiś problem z lokalizacją portu USB? Sam mam 2 drukarki które mają zarówno WiFi jak i Ethernet, ale port USB w drukarce jest tak oczywistym elementem jak silnik w samochodzie. Mało tego, taka drukarka łączy się z routerem i nawet jeśli padnie net to w dalszym ciągu możesz drukować. Chyba, że dostałeś jakiś nowoczesny model z Południowej Kambodży, wyższa technologia nie dla plebsu...

Wczytywanie...

Poleć forum