1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft jest gotowy i ma technologię dla rozgrywki cross-sieciowej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 8, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Eurogamer miał przyjemność porozmawiać z szefem europejskiego oddziału ID@Xbox. Agostino Simonetta postanowił wyjaśnić, że jego firma przygotowała technologię, która działa i teraz każda zainteresowana firma może korzystać ze zmagań cross-sieciowych.

Microsoft stworzył podwaliny pod taką zabawę, ale nie możemy zapomnieć, że wszystko zależy od deweloperów – Microsoft nie zamierza narzucać żadnych dat:

Musicie jednak wiedzieć, że cała technologia jest już stworzona. Teraz tylko twórcy gier muszą wyjść z inicjatywą i zająć się elementami w swoich tytułach. Simonetta nie ma niestety dla nas dobrych informacji dotyczących zmagań graczy na Xboksie One z posiadaczami PlayStation 4, ponieważ… Wszystko zależy od deweloperów:

Amerykanie zajęli się innowacją, ale czy Sony będzie zainteresowane koncepcją? Trudno powiedzieć. Agostino nie odpowiada wprost:

Przedstawiciel Microsoftu wspomniał jeszcze, że prace nad zamianą wszystkich Xboksów One w dev-kity nadal trwa. Testy rozpoczęły się 30 marca i profesjonalni deweloperzy coraz to chętniej korzystają z tego pomysłu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Chcę tylko serwerów bez lagów, dedykowanych czy jakoś tak. Bo jak się wieczorem po pracy łączę w CoDzie z dzieciakami z USA a serwery są na wschodnim wybrzeżu USA to idzie się tępą żyletką pociąć.( Widziałem u youtuberów testy na modemach netdoom z lokalizacją na ps4 i wiem że tak jest na 100% z ps3) Dlatego wybrałem X1

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Co ma pernik do wiatraka?
    Microsoft nie ma nic do serwerow Treyarch/Acti...

5. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Widocznie ma skoro różnica jest ogromna w przypadku x360 a ps3. Między X1 a ps4 znam tylko z filmów youtuberów. Wszystko mogę Japońcom darować ale nie lagi podczas grania fps online na konsolach Sony. Miałem net od 3 różnych dostawców w tym samym czasie testowałem i ... to jest temat co mnie krew zalewa. Płacę, ma być dobrze i komfort grania i wuj.

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Myślę że takie rozgrywki cross-sieciowe były by fajnym połączeniem obu platform (X1 / PS4) ale czy deweloperom będzie się chciało w to bawić to już inna historia.
    Jednak brawo dla MS za stworzenie gotowej technologii do za implantowania w każdy nowy tytuł z opcją gry w sieci bo fajnie było by pograć z kolega który ma inną konsole. Mi ten pomysł pasuje.

Co zaś tyczy się dyskusji o "wyższości kury nad jajkiem" to stwierdzam że na jednej i drugiej platformie zdarzają się tak samo lagi, rozłączenia i inne problemy z serwerami.

7. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    cross tylko ps4 i one bez pc. z myszka i klawiatura nie wygra żaden konsolowiec. A fajnie by było pograć z graczem z one czy ps4.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Myślę że tak to zostanie rozwiązane czyli X1 Vs PS4.
    Aczkolwiek i na padzie da się rywalizować z klawiaturą i myszą, wszystko zależy od umiejętności gracza.
    Ja od tylu lat siedzę na konsolach że teraz bardzo trudno mi się przyzwyczaić do gry klawiaturą i myszą. Nawet dużo wyższe statystyki mam grając w CoD BO3 na PS4 niż na PC, stad wersja na komputer została sprzedana. Nie bardzo mogłem tam ogarnąć grę i w Multi gram teraz na konsoli, co mogło by się wydawać dziwne...

9. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sądzę że developerzy skorzystają. Zwłaszcza Ci z grami mmo. Grać online nabierze innego znaczenia :-D

10. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W strzelankach z myszką i klawiaturą nie wygrasz.

Wczytywanie...

Poleć forum