1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje uniwersalne aplikacje dla konsoli Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 5, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział, że sklep Windows będzie uniwersalną platformą dla wszystkich urządzeń z rozwijanym przez firmę systemem operacyjnym. Z usługi mogą już korzystać posiadacze komputerów osobistych i promowanych przez Redmond modeli smartfonów, a teraz wszystko wskazuje na to, że do ich grona niedługo dołączą także użytkownicy konsol Xbox One. Z udostępnionych w sieci informacji wynika bowiem, że przeznaczona dla nich wersja serwisu zostanie oficjalnie zaprezentowana jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca.

Uniwersalny sklep z oprogramowaniem dla konsoli Xbox One zostanie zapowiedziany 30 marca, podczas kolejnej konferencji z serii BUILD - donosi redakcja portalu The Verge. Producent ma wtedy nie tylko przedstawić informacje na temat platformy i omówić kilka aplikacji, ale także uruchomić serwis dedykowany deweloperom. Co ciekawe, informacje te niejako potwierdził Phil Spencer. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze ujawnił on bowiem, że Redmond w trakcie nadchodzącej imprezy przedstawi nowe szczegóły dotyczące właśnie uniwersalnych programów.

Niestety, obecnie nie wiemy jakie dokładnie niespodzianki przygotował dla nas Microsoft. W teorii możliwy jest jednak scenariusz, w którym klienci firmy będą mogli uruchamiać grę na konsoli, a następie kończyć ją na smartfonie. Mówiąc krótko, marcowa konferencja BUILD ma szansę przynieść naprawdę sporo usprawnień.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tym uruchamianiem na konsoli i kończeniem na smartfonie to pewnie gry pokroju Istunt2 albo Freeze ;D. Miałem wcześniej smartfon z WP 7.5, obecnie mam z 8.1 i niektóre gry zapisują mi się w Xbox Live i mogę przeglądać swoje osiągnięcia w tych grach smartfonowych.

Wczytywanie...

Poleć forum