1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: Kinect ma się dobrze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 20, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Powoli zaczyna opadać kurz po tegorocznych targach E3, dla wielu jednych z najlepszych w historii. Zabrakło jednak w Los Angeles tego, co kiedyś dominowało branżowe imprezy - bombardujących nas kontrolerów ruchowych.

Microsoft na E3 2015 nie poświęcił Kinectowi nie tylko ani jednej produkcji, ale także nie wspomniał o nim słowem. Naturalnym jest więc zadanie pytania, jaka jest dla Microsoftu przyszłość Kinecta?

Pomimo takiego ruchu Aaron Greenberg, odpowiedzialny w MS za marketing, zapewnia fanów marki Xbox, że z Kinectem wszystko jest w porządku i nie został wykluczony ze strategii firmy:

Greenberg dodał, że Microsoft "szuka innowacyjnych zastosowań Kinecta". Wiemy, że urządzeniem posłużymy się niedługo przy premierze Cortany, cyfrowej asystentki reagującej na polecenia głosowe.

Strategia Microsoftu wyraźnie się zmieniła na przestrzeni czasu. Kiedyś był zakupem obowiązkowym wraz z konsolą, jakiś czas temu się z tego wycofano, a na ostatnich targach nie poświęcono mu ani sekundy uwagi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Wszystko fajnie, tylko Polska dalej olewana.
    Już nie wymagam wprowadzenia polskich komend (które obiecywali), ale dlaczego nie mogę na ustawionym polskim regionie używać komend po angielsku? Nie rozumiem tego. To samo z Cortaną na Win10 - i pewnie to samo będzie jak zawita ona na XONE ;)

Oski8882 lubi to.
  4. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    O to już pytałem nie raz. PL menu i ENG Kinect.

5. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja kiedyś kupię kinecta do X1. Ale na razie mam do 360 i dzieci korzystają, więc nie ma potrzeby. Niech się jakoś rozwija.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne kupisz jal będzie za 1zl. Firma zaprzestała produkcji na ten kontroler identycznie jak sony. Teraz zamiast na kinecta wypuszcza kilka gier na '' hełm ''. Kamerki zostały wykorzystane w poprzedniej generacji... Tylko idiota może myśleć że będzie coś godnego w tej generacji.... Brzydko pisząc sory frajerzy....

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie kupiłem jeszcze,więc nie jestem frajerem. Dance Central 1 - 3 , kinect party, zumba dla żony się sprawdziły . 5 gier na krzyż. A na k do x1 czekam na tą jedną ale żeby miała sens.

8. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    jak kupiłem konsole od razu z kinkietem i jakos mi to nie przeszkadza
    automatyczne logowanie, czy sterowanie gestami jest ok
    a gry na kinecta sprawdzają się na impreze dance center czy kręgle z sport rivals
    z tego co wyczytałem na forach to pod koniec roku będą nowości a jak będą tytuly z 360 dostępne to mam nadzeje ze tez te z obsluga kinecta.

Wczytywanie...

Poleć forum