1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft kontakt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skoczek26, Luty 6, 2012.

1. Skoczek26

Skoczek26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czestochowa
    na xbox.com znalazlem numer do pomocy technicznej 00800 441 17 96 ale wyskakuje mi ze numer niedostepny :/ Jest jakis inny numer?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiem tyle że z sieci play się nie dodzwonisz ale jak z plusa dzwoniłem to było tak samo . dzwoń ze stacjonarnego. maila wcale do nich nie pisz bo ci odpiszą że masz zadzwonić

4. Skoczek26

Skoczek26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czestochowa
    no wlasnie jesli chodzi o maila to wiem ze nic nie zalatwie dlatego pytam o inny numer bo wlasnie z plusa dzwonilem i nic z tego :/ ok ide po stacjonarny dzieki ;D

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na infolinie dodzwonisz się z tel. stacjonarnego i ORANGE :)

6. Piter2801

Piter2801 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez mialem problem zeby sie do nich dodzwonic, napisalem na facebooku i dali mi jakis alternatywny nr, ale nie moge go teraz znalezc;/

Wczytywanie...

Poleć forum