HOT! Microsoft ma kilka asów w rękawie na 2016 rok! Jakie tytuły obstawiacie?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Amerykańska korporacja przedstawiła już sporo wyjątkowych tytułów, które zadebiutują na rynku w przeciągu najbliższych 12 miesięcy, ale Microsoft ma w zanadrzu kilka aktualnie niezapowiedzianych produkcji. Forza Horizon 3 może stać się faktem?

Microsoft zapowiedział już kilka wyjątkowych killerów na Xboksa One, które mają zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Możemy tutaj wymienić między innymi Quantum Break, Scalebound, Gears of War 4, Crackdown 3, Halo Wars 2, ReCore, czy też Sea of Thieves, jednak jak się okazuje to nie koniec ciekawych tytułów zmierzających na konsolę Amerykanów.

Jeden z graczy zapytał Phila Spencera, czy możemy w 2016 roku spodziewać się aktualnie niezapowiedzianych produkcji? Szef marki Xbox był oszczędny w słowach, ale sądzę, że jego wypowiedź jest wystarczająca:

Pracownicy z Redmond wielokrotnie wspominali w ostatnim czasie, że choć 2015 rok był najlepszym w historii marki Xbox, to jednak w następnych miesiącach będzie równie dobrze… A może nawet lepiej. Firma przygotowuje kolejne hity, które mają oczarować wszystkich posiadaczy Xboksów One.

Patrząc na wypowiedź Spencera od razu przypomina mi się ostatnia plotka o Forza Horizon 3… W sumie chętnie wziąłbym udział w kolejnym festiwalu! ;)

A Wy jakie tytuły obstawiacie?

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Pięknie by było jakby powoli myśleli nad nową odsłoną Forzy Horizon :)
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Z wymienionych tylko Quantum jest godny uwagi, to będzie dobra gierka.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Forza Horizon 3 :)
Crackdown 3 olewam moczem za to stałe połączenie do sieci. Quantum Break i Gears of War 4 chętnie ogram.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jak Forza 3 nie wyjdzie w przyszłym roku to znowu nie ma nic dla mnie..no oprócz Fable a tak to tylko gry multiplatformowe

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Z wymienionych tylko Quantum jest godny uwagi, to będzie dobra gierka.
Śmiało tu możesz dodać słowa ''dla mnie''
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
Dawac mi tu Alan Wake 2 ;)
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Śmiało tu możesz dodać słowa ''dla mnie''
Ty się jarasz nawet w takim dnem i kalką innej gry jak sunset więc wiesz:) po innych też entuzjazmu nie widac;)
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Forzę zaczęli wydawać co 2 lata, także w 2016 będzie zapewne Horizon 3.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Alan Wake 2 tez byłby dobry tak jak kolega wyżej napisał

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Alan Wake 2 tez byłby dobry tak jak kolega wyżej napisał

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
Alana raczej nie będzie, będzie Quantum
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ty się jarasz nawet w takim dnem i kalką innej gry jak sunset więc wiesz:) po innych też entuzjazmu nie widac
W co ja gram i co mnie jara to Cie powinno mało interesować i to nie o to tu chodzi, tylko o takie głupie denne bezosobowe pisanie za parę milionów osób co się komu podoba... Każdemu się podoba co innego ;) więc mogłeś dać te ''dla mnie''
 
Ostatnia edycja:

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No fakt. Forza Horizon 3. Musi byc. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Mo
W co ja gram i co mnie jara to Cie powinno mało interesować i to nie o to tu chodzi, tylko o takie głupie denne bezosobowe pisanie za parę milionów osób co się komu podoba... Każdemu się podoba co innego ;) więc mogłeś dać te ''dla mnie''
Mógłbym ale nie muszę i wcale mnie to nie interesuje, po prostu wiem w co grasz i czym się jarasz bo sam o tym mówisz na cb, przypuszczam ze jakby gówno miało znaczek ms to dla Ciebie przestałoby smierdzieć i aż strach pomyśleć co byś z nim zrobił z tego zachwytu:) eot.
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
przypuszczam ze jakby gówno miało znaczek ms to dla Ciebie przestałoby smierdzieć
Równie dobrze o Tobie można napisać że jakby SONi robiło dachówki to byś je sobie na dach pozakładał :)
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jacław, polecam!
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Równie dobrze o Tobie można napisać że jakby SONi robiło dachówki to byś je sobie na dach pozakładał :)
Słaby argument bo nie zachwycam się każdym produktem Sony i myśle, że sam o tym dobrze wiesz. Kuba ryż zawsze spoko:)
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja chętnie bym zagrał w sunset 2
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście Forza Horizon 3 ;)
 

warone

Banned
Użytkownik
Hmm z tych już wymienionych to najbardziej czekam na Halo wars 2 i Gow 4 choć po judgment trochę się obawiam.
 

Do góry Bottom