1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft ma wiele ekskluzywnych gier w zanadrzu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Tak przynajmniej mówi Aaron Greenberg z growego oddziału Microsoftu. Uwierzę, jak zobaczę.

Znamienne słowa padły podczas rozmowy z blogiem vg247:

Mamy wielu partnerów z którymi współpracujemy, aby dostarczyć świetne ekskluzywne gry na Xboxa 360. Inwestujemy naprawdę mocno w budowę naszego „rdzenia” tak jak robiliśmy to przez ostatnie lata. Ogłoszenie współpracy z Crytekiem, która jest związana z grą Kingdoms jest tego przykładem – mamy o wiele więcej umów tego typu.

Obyśmy zobaczyli przynajmniej kilka z tych tajnych projektów na GamesComie, bo jak dla mnie Microsoft był największym przegranym zawodnikiem wagi ciężkiej na E3. Mam nadzieję też, że nie będzie to jakiś słaby szmelc na Kiencta, a poważne produkcje po zapowiedzi których znowu poczuję, że dobrze zrobiłem kupując Xboxa.

?? Microsoft ma wiele ekskluzywnych gier w zanadrzu | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Myślę,że nawet tylko z kilkoma nowościami oprócz tych bedzie super:Forza 4,Fable 3,Gears Of War 3...

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    No niech tworzą dla nas exy, tylko żeby były porządne, a nie pokroju Crackdown czy Too Human :p

5. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    No dokładnie. Mam nadzieje ze MS zapowie jeszcze w tym roku jakieś 2 nowe exy ale tylko na XBOXA. Fajnie by bylo jakby ogłosili umowę z jakimiś nowymi mało znanymi lecz zdolnymi studiami. :DD
    Jak na razie na tle konkurencji pod względem exow nie jest najlepiej chociaż jeszcze wszystko może być zmienione. Z drugiej strony takie wypowiedzi mogą być tylko po to by zamydlić core graczom oczy. Obym sie mylil... Bo w kwestii MS bycia największym przegranym tegorocznego E3 zdecydowanie zgadzam się z autorem tego newsa.
    Pytanie tylko czy MS zapowie nowe exy na kolejnym E3 za rok, czy może jeszcze w tym roku poznamy jakieś info które w końcu nas ucieszy...

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    O nowej Forzy raczej bym jeszcze nie mówił. Bardzo chętnie bym zagrał w super Ex'a, ale tych super Ex'ów nie ma zbyt wiele...

7. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ta nowa gra Cryteka może być świetna(mam nadzieje)

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Greenberg znowu się ośmiesza, jego wypowiedzi wzbudzają już litość w mediach. Człowiek zakłamany i przede wszystkim ślepy. Typowy fachowiec PR wykształcony w celu robienia wody z mózgu.

Tak przynajmniej mówi Aaron Greenberg z growego oddziału Microsoftu. Uwierzę, jak zobaczę.

Znamienne słowa padły podczas rozmowy z blogiem vg247:

Śmiech na sali. Microsoft Game Studio praktycznie już nie istnieje. Ze znanych producentów first party pozostali tylko Lionhead Studios i Turn10. Reszta to daleki margines tej branży.

Inwestujemy naprawdę mocno w budowę naszego „rdzenia” tak jak robiliśmy to przez ostatnie lata. Ogłoszenie współpracy z Crytekiem, która jest związana z grą Kingdoms jest tego przykładem – mamy o wiele więcej umów tego typu. SCE bije Microsoft na głowę, a prócz najlepszych deweloperów first party, posiadają również umowy (tak jak Microsoft) z innymi utalentowanymi firmami.

Jeśli mowa już o exach to Microsoft przegrywa na starcie. Nie wiem co się dzieje. Aaron się załamał E3 i musi teraz się dowartościować tajemniczymi projektami? Populizm pełną gębą.

Gość pieprzy o ekskluzywnych tytułach, a mija już pół roku i X360 do tej pory dostał jednego Alana Wake. Do końca roku wyjdą jeszcze 3 exy z krwi i kości. Pięknie, haha!

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Przydałyby się jakieś nowe tytuły, powiew świeżości, a nie odświeżanie znanych już marek jak Gears of War, Fable, czy Forza. Oczywiście te gry nie są złe, jednak stają się już oklepane, każdy je dobrze zna i ich nowe odsłony niczym już tak bardzo nie zaskakują. Oprócz Alana Wake'a dawno nic nie wyszło nowego.

10. Pan X

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn

Niestety tutaj muszę się z tobą zgodzić...
    Jednak w tym roku ma wyjść jeszcze tylko Crackdown i Halo Reach wiec mamy 2 tytuly nie 3. Fable 3 wyjdzie tez na PC wiec to nie jest exclusiv na Xboxa. Także jest nawet gorzej niż tutaj piszesz... Tak zle z exami jeszcze nigdy nie bylo...:(

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a ja sie nie zgodze. moze i rzeczywiscie z ta wspolpraca wyszedl smiesznie ale exclusive games nie beda przeciez wychodzic co tydzien nowe, tez bym tak chcial ale niestety.... trzeba czekac

12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sorry Cię bardzo, fable 3 nie będzie wyłącznie dostępny na xbox! A więc to nie exclusiv!

13. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Ludzie tak płaczą jak by exclusivy były jedynymi grami na 360-tkę... Jak dla mnie to wystarczy halo i forza z exsów. Głównie czekam na nowe call of duty i medal of honor, to nie exy ale co mi to przeszkadza ,fajna gra to gram a nie płacze że nie exclusiv :p exy są głównie dla fanboyów żeby się dowartośćiowali i chwalili że to tylko na ich konsole taka gra wychodzi...

14. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tymczasem na ps3 wyszedł gow3, heavy rain i MOZE GT5 do konca roku czyli 3 tytuły hahahahahhaha czyli tyle co na xboxa o_O - alan wake, fable 3, halo:reach. mam przypomniec ze halo zejdzie wiecej niz wszystkich exów sony razem z tego roku?

15. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jak możesz przypominać fakt nie dokonany ?

@Jechu - Too Human fajna gierka tylko się trzeba do sterowania przyzwyczaić.

Moim zdaniem będzie dobrze co ma wyjść to wyjdzie, co nie wyjdzie teraz to za rok a nie samymi exami człowiek żyje.

16. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czy ja pisałem że to exsclusiv?Nie,pisałem że to fajna gra i że oprócz tych trzech nie musi wyjść tak dużo rzeczy. Ważne żeby były fajne gry,nawet takie,które będą też na pc i ps3.Ogarnijcie się fanboye.

17. Pan X

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Ja nie rozumiem dlaczego pewni ludzie wręcz wmawiają sobie ze sytuacja ze exami jest świetna i jest tyle samo tutulow co na konkurencje...

Teraz ode mnie krótkie podsumowanie co w tym roku wyszło i wyjdzie na 2 platformy

PS3: God of War 3, Heavy Rain, Modnation Racers (Oceny prawie takie same jak alan wake), Demon Souls (w tym roku dopiero w europie) nowy Motorstorm,Yakuza 3, GT5, inFamous 2.

Xbox 360: Alan Wake, Crackdown 2, Halo Reach...

Hmm... ja tutaj nie widzę różnicy bo przecież Xbox wydaje tyle samo exow co Sony w tym roku...:DD

Od razu mowie ze nie jestem żadnym fanboyem i nie zamierzam się z nikim kłócić. Jestem zaniepokojony sytuacja jeśli chodzi o gry na Xboxa i tyle. Tak złe jak w tym roku jeszcze nigdy nie było. To tyle ode mnie.

18. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Krav53
    Użytkownik

Firmware: iXtreme LT <----------

Wersja konsoli: Elite
    Rozegranych Turniejów: 0
    Wygranych Turniejów: 0
    Dziękowałem: 0
    Podziękowano mi 5 Razy w 5 Postach

Tak strasznie żałujesz że wybrałeś X. Na pewno lepsze exy na PS3 skłoniły by Cię do kupna gry.

MS ma takie a nie inne gry na wyłączność i musisz się z tym pogodzić. Jak nie pasuje to kup PS3 i te tytuły które chcesz od Sony.
    No tak Sony nie sprzedaje gier za 6 zł.

19. XBoY

XBoY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesteś fanboyem sony i to widać od dawna, nie ty siebie oceniasz ale my...

twoje podsumowanie typowe dla fanboya sony bo: ms3, inf2 to gry na 2011 a DS 2009, MNR pierdółka dla dzieci więc jedynie HR, gow3 i może gt5 na ten rok. 3 exy na rok kontra alan, c2, halo oraz f3, me2, splinter.

Masz x360 grasz w więcej gier, masz ps3 grasz w 3exy na rok i możesz się dowartościować że tylko na ps3. Chyba większość graczy woli więcej lepszych gier + exy niż 3 exy ^^

ps. sony niczym nie zaskoczyło na e3, same kontynuacja o których wiedzieliśmy, Squelstation 3 :D

20. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Ja nie jestem autorem tego Newsa ?? Microsoft ma wiele ekskluzywnych gier w zanadrzu | Gamezilla Nie żałuje ze wybrałem x'a

21. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja również nie żałuje, może chwilowo Sony ma mocniejsze tytuły, jednak takiego startu jak xbox z Gears of War na czele, SONY mogło tylko pomarzyć. Teraz wszystko się powoli równoważy. PS3 ma więcej gier, a xbox jest mniej awaryjny. Dojdzie do momentu w którym poza paroma Exami, konsole nie będą się od siebie niczym różnić(no jeszcze inne gabaryty). I potencjalny konsument będzie kierował się tylko grami na wyłączność.
    Ja nawet w tym momencie się cieszę że mam XBOXa( już 3 raz, ps3 miałem 2 razy).
    Poza MotorStorm, i może Killzone niczego więcej nie zazdroszczę Soniaczom.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum