Microsoft: Na E3 zobaczycie nową Forzę, Halo, Gears of War, Fable i niespodzianki

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft ogłasza, że największe serie związane z konsolą Xbox 360 będą kontynuowane. Zaskoczeni? My też nie, ale ich fani z pewnością odetchnęli z ulgą.




Największe powody do satysfakcji mają miłośnicy sagi Halo. Słowa Kevina Unangsta można uznać za potwierdzenie dotychczasowych teorii o tym, że Halo IV lub remake Halo: Combat Evolved faktycznie znajduje się w produkcji.

Będziecie patrzeć na nas jak pracujemy nad nową Forzą, Halo, Fable - wszystkimi markami. Jako wewnętrzna ekipa Microsoftu (Microsoft Game Studios - dop. red.) nie zajmujemy się wyłącznie kontynuacjami znanych tytułów. Do naszych zadań należy również eksperymentowanie, wyznaczanie nowych kierunków... jak na przykład integracja Kinecta i telefonu - powiedział Unangst serwisowi Gamasutra.
Dodaje on:
To jeszcze nie wszystko. Kocham to, co robimy... ale nie powiedzieliśmy Wam jeszcze o wszystkim. Owszem, wiecie że w tym roku ukażą się Forza 4 i Kinect Star Wars, ale szykuje się także wiele niespodzianek. Więcej dowiecie się na E3.
Konkretna informacja - czekamy do czerwca. Przypomnijmy, ze tegoroczne targi E3 odbędą się tradycyjnie w Los Angeles, w Kalifornii. Impreza będzie trwać od 7 do 9 czerwca.



źródło: Microsoft: Na E3 zobaczycie nową Forzę, Halo, Gears of War, Fable i kilka niespodzianek - gram.pl
 

Szpaner94

Banned
Mam nadzieje że te niespodzianki to Xbox 3, Double XP Week w BO i Kinect 2 z technologią hologramów.
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
No same dobre informacje, cieszy mnie to, że będą kontynuowane tak znany tytuły :)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Co oni tam moga wydac niby? Jakie niespodzianki?
To ze Forze 4 wydadza i GoW'a 3 ? Tylko tym moga sie pochwalic
reszta ex'ów jest zjadana przez ex'y konsoli Sony. :p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Raczej dużej niespodzianki nie będzie, chyba że nowa część Halo :)
 

bgszef

Banned
Raczej dużej niespodzianki nie będzie, chyba że nowa część Halo :)
No to bedzie faktycznie niespodzianka, bo mieli zakonczyc ta zenade na Reach :p
 

the wert

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie się zapowiada.I jeszcze podobno mają obniżyć cenę konsol.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A ja czekam na nowe GTA :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pokaz Forzy 4 - Nie mogę się doczekać :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
No to bedzie faktycznie niespodzianka, bo mieli zakonczyc ta zenade na Reach :p
No właśnie, dlatego może być niespodzianka :D
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Malkontenci jak zwykle :) Jak dla mnie może być, w nowe Halo chętnie zagram.
GOW3 i Forza 4 must have. Przydałby się jakiś konkret na Kinect.
Obniżka ceny konsoli byłaby strzałem w dyszkę, znam dużo osób które się przymierza do kupna.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
4za i GoW3 to pewniaki w tym roku. Nie mogę się doczekać pierwszego gameplayu z F4 i singla GoW3. Co ciekawe , dopiero tydzień temu zagrałem u siebie w FM3 i powiem , że jestem zaskoczony. Pozytywnie zaskoczono , bo jeździ się rewelacyjnie i grafika jest naprawdę świetna , a myślałem że poprawa w stosunku do dwójki jest kosmetyczna. Naprawdę Turn10 wyciska cuda z Xboksa.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Kinect Star Wars... Kurde, chciałbym w to zagrać :D
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
A i niech pokażą wreszcie gameplay z tego exa od Crytek.
Ale i tak jeśli Rockstar zapowie nowe GTA to o reszcie będzie cicho;)
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
e tam ja bym chciał Alan Wake 2 :))
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
e tam ja bym chciał Alan Wake 2 :))
Też na to czekam. I na więcej info o Gears of War Exile na Kinect.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie Halo: Reach było grą roku więc czekam na kolejną odsłonę, ale nie wiem, czy uda się stworzyć dobre Halo bez Bungie :(
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Forza - git, Gears of War - git ale za jaką cholerę ma wychodzić dalej ten crap Halo i Fable - które skończyło się na części pierwszej
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ktoś chętny na wypad do LA? :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
!Mnih jak pokrywasz koszty to ja :D Swoją drogą GoW 3 też może być ciekawy, chociaż nie przepadam za tą serią.
 

Do góry Bottom