1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft na temat Gran Turismo 5

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Slateer, Grudzień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Slateer

Slateer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Microsoft na temat Gran Turismo 5

Ostatnio jeden z zagranicznych serwisów Gamasutra miał okazję przeprowadzić wywiad z jednym z przedstawicieli Microsoftu, Aaron’em Greenberg. W rozmowie poruszana była głównie kwestia wyników sprzedaży gier za listopad, a także pomówiono trochę o planach na przyszłość. W końcu Greenberg został zapytany o konkurencję, a konkretnie o mocną produkcję na konsolę Sony, czyli Gran Turismo 5.

Oto co odpowiedział: Greenberg na temat Gran Turismo 5 | Gamersite

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
  4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jest przesuwana bo po wcześniejszym wydaniu Forzy 3 chcą wprowadzić coś nowego do swojej produkcji aby mogła stwarzać konkurencję.

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja odnoszę wrażenie , że PD non stop podąża za nowinkami w motoryzacyjnym świecie , doadają tych samochodów , dodają , aż w końcu pojawia sie jakiś nowy model i znowu przekładają premierę oby tylko mieć to autko w swojej grze itd.. :p W sumie nieźle , ale można by było zrobić jakieś DLC zamiast kazać fanom czekać tyle czasu :p

6. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Może i dobrze powiedział. Ale (no właśnie dlaczego jest zawsze jakieś ale?) niech uważają ,żeby ie obudzili się z ręką w nocniku, ten rok pokazał, że nie jest tak źle w obozie soniaków i dostali kilka świetnych tytułów. O traktowaniu użytkowników w Polsce i innych krajach, wg nich trzeciego świata(XBL i GfW) nie wspomnę

7. Vito2744

Vito2744 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Hehe i cóż powiedział prawdę Sony prosto w ich ukośne oczka. Prędzej czuję, że zobaczymy Forzę 3 lub tego nieszczęsnego PGR5 :D

8. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Forza 3 miała premierę w okolicach października-listopada, myślę, że chodziło Ci o Forze 4.

9. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    Swoją drogą ciekawe czy ujrzymy jeszcze forzę 4 na tej generacji ale chyba raczej nie

10. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, dosc sporo przedluza sie ta premiera, ale spodziewalbym sie raczej mocnego tytółu, chociazby z tej racji ze to jeden z najwazniejszych exclusivów Sony'ego dlatego też Producenci będą chcieli miło zaskoczyc fanów, szczególnie w swietle sukcesu forzy 3. Mysle ze cos kombinuja i GT5 zaskoczy wszystkich i to niezle.

11. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grand turismo 4 miałem okazje przejść na PS2 i jak na tamte czasy gra była świetna GT5 na pewno też lamerska nie będzie ;]

12. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    śmiałbym się gdyby jedna z trzecha najbardziej ekskluzywnych gier na PS3 ukazała się na sam koniec tej generacji konsol

13. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    tu się nie ma z czego śmiać - to jest dramat - jak oni traktują graczy
    ale z drugie strony popatrzmy na japończyków - gdzie sens robić grę 3-4 lata - przecież koszty są kosmiczne - czyli zyski mniejsze - do tego dają oręże konkurencji która wypluwa w tym czasie 2 porównywalne gry
    oj Sony sobie sypie pod górkę - kłamstwami, opóźnieniami, ceną - i niedoróbkami wszelkiej maści....
    dobrze, że M$ równa im szanse RRODami, banami i blokadami HDD inaczej zostałby jeden monopolista na rynku

14. Bart!

Bart! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    no cóż, ja się nie mogłem doczekać GT5 wiec kupiłem Xboxa i mam Forze 3, która ma kilka niedoróbek ale i tak jest świetna. Warto dla niej kupić konsole. Tak samo było z GT4 na ps2, jak już ktoś wyżej wspominał.

A co do premiery GT5 to też uważam ze sony tylko sobie samemu szkodzi. Bo ludzi naprawdę wkurza to przesuwanie terminu (chyba 3 razy już? Obecnie to chyba na marcu staneło, choc już mnie to mniej obchodzi bo mam forze :D)

15. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Moim skromnym zdaniem Polyphony przygotowuje się na zrobienie symulacji wszech czasów, może ostro to brzmi ale z serią GT jestem związany od pierwszej części grając na starym poczciwym szaraku, na prawie żadnej kontynuacji cię nie zawiodłem, prawie bo GT3 nie spełniło moich oczekiwań, nadrobili to w czwartej części i to z nawiązką.
    Co do tematu, myślę że pan Greenberg się lekko zgarbi po premierze GT5, dopracowanie majstersztyku wymaga czasu, jest to jedyna gra dla której prawdopodobnie będę musiał kupić PS3, Forza jakoś nie podchodzi mi do gustu, po 30 godzinach grania zaczęła mnie lekka monotonia drażnić, w GT4 po 3 miesiącach grania (z przerwami) mając na liczniku 89% procent gry tytuł nie pozwolił mi na odłożenie go na półkę żeby się kurzył, jest to jedyna gra dla której odpalam PS2, mam nadzieję że GT5 będzie tak doskonałe a pan G. z wrażenia kompletnie wyłysieje :D

16. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Zgadzam się z przedmówcą. Jak już wychodzi kolejne GT, to robi to pełną gębą. Co z tego, że trzeba czekać? A na GT3, albo GT4 to ile się czekało? Polyphony od zawsze przekłada daty wydania, ale nie robi tego na pewno przez głupią teorię o forzie. Z resztą masa osób pisała nawet na tym forum, że GT5 Prologue biło na głowę w wielu aspektach pełną Forzę, więc nie ma się czym podniecać. Ostatnimi dniami poważnie zastanawiam się nad kupnem PS3 właśnie dla GT5 i GOW3. To są exclusivy które nie mają ŻADNEJ konkurencji na rynku gier. Forza od samego początku nie przypadła mi do gustu, więc moja teoria jest taka: jeżeli ktoś uparcie twierdzi, że XBOX i jego Forza to dzieło Boże, to w takim razie nigdy nie grał w serię GT albo God Of War.
    Nic w tym jednak nadzwyczajnego - w mentalności Polaka jest od zawsze coś takiego, że trzeba chwalić i podziwiać to co on posiada, a to co ma sąsiad jest tylko tandetną podróbką, albo tanim zamiennikiem. Nawet gdyby miał dresy z 1294123 paskami, to i tak będzie twierdził, że to oryginalny adidas...
    no offence, ale taka jest prawda.

17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mnie jakoś forza nie zauroczyła tak jak gt. Jest to najlepsza samochodówka w jaką grałem

18. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja tam do GT nic nie mam, sam na PSX'e karałem w jedynke i dwójke :D

19. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na Gran Turismo 5 czekam niecierpliwie, coś mi mówi że powali Forze Motorsport 3. Co do Forzy Motorsport 3 którą przeszedłem w 100% (kariera) ma dużo błędów oraz duży minus to brak animacji w pit stopie :(, oczywiście wychodzą łatki, ale po co mi już one jak przeszedłem grę, MS dał plamę z tą FM 3. Gran Turismo 5 będzie dopięte na ostatni guzik, jak GT4 na PS2 gdzie nie zauważyłem żadnych błędów ja w FM2 czy nie szczęsna FM3. Grając w Forze Motorsport 3 czasem mnie zaczynała nudzić. Na pewno jak wyjdzie GT5 trzeba będzie zakupić PS3 :)

20. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  21. nick777

nick777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przekonamy się już 17 grudnia, kiedy to będzie można już pobrać wersję demo Gran Turismo 5 oferujące próbę czasową na pojedynczej trasie. No to czekamy ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum