Microsoft nie będzie już miał wymówek - zmiany w działaniu programu Games with Gold

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Microsoft odblokowuje aplikacje dla osób bez wykupionego abonamentu Gold - to już wiemy. Warto jednak wspomnieć, że firma zmienia również zasady gry w przypadku programu Games with Gold.

Jeśli chodzi o Xboksa 360 to wszystko pozostaje po staremu. Ważna zmiana dotyczy Xbox One. Wiemy już, że właściciele tego hardware'u będą mogli od czerwca cieszyć się programem Games with Gold. Okazuje się jednak, że gigant z Redmond wymagać będzie od nas wykupionego abonamentu Gold, by cieszyć się pobranymi "za darmo" grami w kolejnych miesiącach. Gry ściągnięte w ramach programu Games with Gold zostaną zablokowane w momencie zakończenia się abonamentu Gold. By ponownie uzyskać do nich dostęp trzeba oczywiście wyłożyć pieniądze na "złotą" taryfę.

Taka informacja może popsuć humor graczom, ale w istocie może to nam wyjść na zdrowie. Podobną praktykę stosuje w końcu Sony w programie PlayStation Plus. Microsoft tłumaczyło się wielokrotnie, że słabsza oferta Games with Gold związana jest z faktem, że pobrane w ten sposób gry posiadamy na zawsze, bez konieczności nabywania abonamentu. Teraz reguły się zrównują, więc gigant z Redmond powinien oferować znacznie świeższe i mocniejsze pozycje na Xbox One. W czerwcowym rzucie wiadomo już, że otrzymamy Halo: Spartan Assault oraz Max: The Curse of Brotherhood. Zobaczymy co amerykańska firma przygotuje w kolejnych miesiącach.​
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Buehehehe :D

W krajach gdzie GOLD kosztuje jedną paczkę papierosów to oka. Ale na innych krajach takie wymuszenie to żałosne.


Dzieciak napali się na jakąś grę kupi GOLDA ściągnie ją z nadzieją, że pogra sobie zawsze, a tu lipa. I będzie męczyć rodziców o kasę na kolejnego GOLDA itp itd.



Wiedziałem, że to zbyt piękne.. DOBRE wiadomości na temat M$ to musowo muszą też być takie ośmieszające M$.

Dobrze chociaż, że sprawa z X360 pozostaje bez zmian..



Historia M$ i XO:
1. Najpierw obiecują - góry złota - .
2. Później olewają i mają gdzieś konsumentów. (ogólna wspaniała polityka jaką chcieli nałożyć)
3. Wciskają mega kity. ( XO MUSI być z Kinectem )
4. Rzekomo poprawiają się.. (XO oddzielone od Kinecta)
5. Znów ośmieszają się.. (No GOLD no Games With Gold)

Ja to chociaż tak widzę..
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Tomsi, w prawie każdym wątku o XO piejesz z zachwytu nad Sony jakie to jest wspaniałe a Microsoft beznadziejny, a nagle gdy MS wychodzi z propozycją dokładnie taką jak Sony to też jest beznadziejny. Weź się człowieku zastanów o co Ci chodzi bo jeśli tylko o przypieprzanie się do MS to się trochę zastanów. A co do tematu to nie wiem ile jest osób które grają w tę samą grę przez 5 lat. Jeśli ktoś kupuje sprzęt za 2k to raczej go stać na gry za 250 zł i Gold.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Miło, że poznałeś, iż jestem "człowiekiem" już sądziłem, że jestem BOTEM .

Jeżeli to co robią jest zabawne to "pieje" z nich. Jak masz jakiś kłopot to hmm nie moja sprawa? Nikt nie każe Ci czytać tego co piszę. I jakbyś "oohh yeah" tak uważnie niby czytał moje posty (bo rzekomo je śledzisz) to zauważysz, że tam gdzie było coś dobre to nie piałem z nich. A że takich rzeczy "dobrych" jest mało to mam mega polewke z nich. O ile wiem wyrażanie swojego zdania, łachanie z czegoś nie jest zabronione na tym forum :p. Właśnie "forum" więc zaznajom się, co oznacza to słowo "forum".
Tak dla ułatwienia:
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą grup dyskusyjnych w Internecie. Prowadzą je praktycznie wszystkie portale, większość wortali, znaczna liczba ISP. Są one także powszechne na stronach wielu instytucji, czasopism, przedsiębiorstw, uczelni itp. a także spotykane są liczne fora zakładane zupełnie prywatnie.



Hmm a tak w ogóle zachwyt do Sony hmmm czyżbym był fanboy'em który nawet nie ma PS4 hehehe ..

PS. Ja nie ufam M$ i tak szybko nie zaufam. I dla informacji jestem szczęśliwym posiadaczem X360, a o XO mogę mieć takie zdanie jakie mam :).




Nie ma to jak wyłudzić abonament za granie Online (ok do tego posiadacze Xboxów są przyzwyczajeni) teraz jeszcze jak ktoś będzie chciał sobie wrócić za jakiś czas do starszej gry to będzie MUSIAŁ mieć Golda ..


Kod:
 A co do tematu to nie wiem ile jest osób które grają w tę samą grę przez 5 lat.
Są takie gry zwane "perełkami". Więcej chyba nie muszę dodawać..

Kod:
Jeśli ktoś kupuje sprzęt za 2k to raczej go stać na gry za 250 zł i Gold.
Pozostawię to bez komentarza :)


@DOWN
Bo nie chcę nabijać postów ani nic takiego.

Hm twój post jest dziwny i niech lepiej dziwnym zostanie :) (ugryzę się w hehe klawiaturę -język- :D). Tak poza tym widzę, że oceniasz mnie, wcale mnie nie znając :). Gdzie pisałem, że uważam Cię za fanboy'a? Nie interesuje mnie to czy jesteś, czy nie.. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to wyczaiłbyś, że pisałem o SOBIE, bo wskazałeś na to, że tak mocno hejtuje M$, a Sony chwalę na niebiosa :D.

Dalsza dyskusja nie ma sensu :). Masz swoje poglądy, Ja moje i niech tak zostanie. Tylko się nie wtryniaj do mojej osoby i będzie git. Bo ja nie mam najmniejszej ochoty oceniać tego o czym ty piszesz itp itd (ten bełkot, non sens itd).
Bo jakbym był poważny (aaa tak mi się nie chce .) to powiedziałbym, że:

1. Piszesz posty nic nie wnoszące do tematu - bo kierujesz swoje posty do mojej osoby, a nie do tematu dyskusji.
2. Obrażasz mnie
3. Wywołujesz/prowokujesz kłótni i 'wojen' - jako tako atakując moją osobę
4. Wyśmiewasz moje zdanie

I na tym kończę bo powoli "schodzimy z tematu dyskusji" dlatego trzeba to zakończyć i na tym kończę.
Pozdrawiam :)
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Ja wiem czym jest forum dyskusyjne, ale wiem też czym się różni dyskusja od bełkotu, krytyka od krytykanctwa a sens od nonsensu. Tym czym picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy. Podobnie jest ale jednak się różni. Ja Cię nie uciszam ani nie knebluję, ja tylko proszę byś się zastanowił co piszesz i czy to czym chcesz się podzielić z ludzkością jest warte jej uwagi. Masz coś mądrego do napisania to pisz i wszyscy chętnie poczytają a kolejny nic nie wnoszący post który powstał tylko po to by komuś dowalić bo taki akurat masz charakter nie jest dobrym pomysłem. Toniemy w Polsce w powodzi bluzg, głupot, insynuacji i wyśmiewania. Onet przyjmuje takie komentarze z otwartymi ramionami, tyle że to nie Onet i tu nikt za kliknięcie nie płaci.

Do Twej wiadomości gdybyś mnie uważał za fanboja (czegokolwiek) to powiem Ci tylko że mam aktualnie konsole Microsoftu, Sony i Nintendo, na smartfonach Androida i Windows Phone, a na kompach Windows 8 i Ubuntu.

A wszystkim polecam stare powiedzenie, że lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż odezwać się i rozwiać wątpliwości

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
dokładnie, zrobili to samo co miało i ma obecnie PS Plus - i nikt nie narzeka.
Kto chce to kupuje i gra w gry pobrane za friko - kto nie chce kupuje pudełka.
Pomysł się przyjął, gracze byli zadowoleni więc dlaczego MS miało by nie zrobić czegoś takiego u siebie.
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mnie rozbawiają płacze na temat tego, jak jakaś firma jest zła, bo nie rozdaje wszystkiego za darmo. Ale samemu jakby się co robiło/produkowało to oczywiście najchętniej za maksymalne stawki. Z drugiej strony naprawdę te okolice 130 zeta na rok, to nie jest jakiś mega wydatek, nie jeden z płaczących pewnie podobną kasę wydaje w miesiąc na papierosy.

Rynek gier pomału dąży do eliminacji pudełek, a za jakiś czas w ogóle nie będziemy kupować gier, tylko abonament dostępowy do serwerów i tyle.
 

warone

Banned
Użytkownik
Skąd ten płacz i tak praktycznie każdy na ONE ma golda i go regularnie odnawia . Ale jak zwykle trzeba marudzić .
 

Do góry Bottom