1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft: "Nie chcemy popierdółek na Kinecta"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Albert Penello, odpowiedzialny za marketing Xboksa, w wywiadzie dla Gamasutry rzucił kilka idealistycznych stwierdzeń, które mają nikłe szanse na spełnienie się.

Penello, mówiąc o planach Microsoftu wobec Kinecta, stwierdził:

Nie chcemy popierdółek, nie chcemy portów, nie chcemy gier z obsługą ruchu dodaną na siłę. (...) Wiem, że będziemy mieć mniej tytułów niż konkurencja, ale za to każdy z nich pokaże coś interesującego. (...) Według mnie lepszym rozwiązaniem jest garstka produkcji w pełni wykorzystujących możliwości technologii, niż 40 gier z obsługą ruchu na doczepkę.

Muszę przyznać, że brzmi to całkiem obiecująco. Niestety, niezbyt współgra to chociażby z zapowiedziami Microsoftu na minionych targach E3. Jak na razie, z "większych" projektów, wiemy m.in. o Child of Eden i Fable III. I te tytuły zapowiadają się nieźle, ale po drugiej stronie mamy sporo gierek sportowych i tanecznych, które nie rokują niczego ponad produkcje z Wii. Poza tym, stworzenie czegoś oryginalnego od podstaw zajmuje dużo czasu, a Kinect musi sprzedać się już w listopadzie.

Choć słowa Alberta brzmią dość optymistycznie, to niestety, ale na kilka tytułów, które nie będą "popierdółkami" sobie poczekamy. Na choć połowiczne spełnienie którejś z wizji Zygmunta poczekamy sobie długo. Bardzo długo.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8070566,Microsoft___Nie_chcemy_p********ek_na_Kinecta_.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Może tego nie chcą, ale to zrobią.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    może przeczytali sobie jakieś forum i teraz próbują się wykręcić. justin bimber w tym spocie pokazał jasno i wyraznie dla kogo kinect jest i jakie gry na nim będa.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Twój przykład ma w sobie sporo głębi.

Eminem użyczył swego "utworu" do reklamy CoD:MW2 i faktycznie gra miała w sobie tyle logiki, sensu oraz oryginalności co twórczość Eminema.

"Jakie życie taki rap"-mawia pewien pozer z Poznania."Jaka reklama taki produkt" wypada sparafrazować.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oj stary, nie poruszaj tematu rapu, MW2 jest jednym z najlepszych fpsów, gra sprzedała sie megazaje***e, wiec myślę, ze eminem pasował do niej idealnie, poza tym trailer MW2 jest przez wielu uważany za najlepszy jaki powstał. o bimberze nie będę się rozpisywał, bo każdy o nim wszystko wie. Jesli uważasz, że twórczość Ema nie ma logiki sensu i oryginalności, to musisz być naprawdę "inny".

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie... "Misiek" jezeli mowisz ze Eminem ma kazde piosenki na jedno kopyto to naprawde jestes inny... MW:2 to jedna z najlepszych jak nie najlepszych FPS multi i single, eminem to chyba najlepszy raper na swiecie wiec on bardzo do tego tytulu pasował.
    Ps. Czy ty słyszałes chociaz trzy piosenki ema?

9. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Może Eminem ma kilka durnowatych piosenek, ale ma też kilka bardzo dobrych piosenek z *********m tekstem.

10. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szczerze to mi ten Bimber zwisa bo za parę miesięcy mutacja,strata głosu,troche zareklamuje kinecta żeby nastolatki zrobiły preordera,a co do Eminema moim zdaniem świetny raper,świetny powrót.

11. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Justin bimber to ten co nosi stanik?Bo jakoś go nie kojarzę.

12. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  13. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    nie chcemy pop* w sensie -

NATALKA JEST KALEKĄ - i nie zbiera z kanapy :)

14. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Znając życie Wii, Kinect, Move to będzie mniej-więcej to samo, a gry będą robione na jedno kopyto.

Co do powyższego wątku muzycznego.
    To Eminem jest łajzą, skoro powiedział, że nie gra dla Żydów i Polaków.

P.s Wiem, że ktoś zaraz napiszę, że to była plotka wymyślona przez homoseksualistów.

15. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Widze, że spore poruszenie wywała moja wypowiedz.Już ja sprostuje.

Uważam, że całkiem dobrze znam sie na rapie i kulturze hip-hop.Codziennie,od poniedziałku do piątku poświęcam tej muzyce co najmniej 30 min mego jakże cennego czasu(pojęcie subiektywne)-dziś był pierwszy dzień kiedy nie słyszałem "czarnej muzy".

A słucham tej muzyki gdyż....przystanek z którego odjeżdża mój autobus jest obok gimnazjum/zawodówki i codziennie małoletni fani Eminema,Don Guraleski,Peji, Molesty i innych umilają mi życie puszczając na pełen regulator największe hity ze swych telefonów.
    Może już nastolatkiem nie jestem, może i słuch nie ten co kiedyś,ale "na oko"większość słów w tych utworach to "ku**a,je**ć" i itp.Oraz nieodzowne i jakże modne "J(estem)P(edałem) na 100%".Jedyne co sie w tej muzyce zmienia to rok-raperzy na początku lubią poinformować jaki mamy rok.

Przejdę do meritum-nie znam nikogo w przedziale wiekowym 25-30 kto interesowałby się rapem.To "muzyka" dobra dla młodzieży w wieku 15-20.
    Przez 5 lat studiów na akademiku spotkałem tylko 2 fanów tej muzyki.

Zresztą,ktoś znacznie lepiej podsumował rap,czy jego polska wersje hip-hop polo.Zacytuje pewna wypowiedz, "Jako naród lubimy proste, ludyczne piosenki, mamy ciągoty do disco polo, którego następcą stało się hip-hop polo"

[YOUTUBE]B_SushyrTMI[/YOUTUBE]

16. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak najbardziej popieram wypowiedź Miśka.

Tak na prawdę, moda na rap skończyła się jakiś czas temu, a wraz z modą odszedł do lamusa ten gatunek muzyki.
    Ludzie się zmieniają. Sam niegdyś ganiałem w szerokich spodniach, luźnych T-shirtach i bluzach z kapturem. Najlepsze jest w tym to, że teraz po latach patrzę na to jak się ubierałem, to aż mi głupio i dziw bierze co mi wtedy chodziło po głowie.

Od siebie dodam, że kiedyś hip-hop miał duszę. Jednak od tamtego czasu minęło już trochę lat, a tematy wciąż te same... Ile można słuchać jak to jest źle, jak policja nie daje żyć itp. Nie wspominając już o arcy-inteligentnych tekstach niektórych raperów, o tym jacy są zaje***ci, ile mają hajsu i że wszystkie laski rozkładają nogi jak ich widzą.

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    W takim razie polecam wyłączyć Vive, bo mówiąc że rap nie ma duszy teraz, po prostu się ośmieszasz :)
    Osobiście jestem z Rapem od kilku lat, na przestrzeni tych lat dorosłem i zacząłem odróżniać wartościowy Rap od tego, typu JP.
    Dodam też że wasze pojęcie o Rapie jest troszkę za bardzo stereotypowe, a wystarczy sięgnąć trochę dalej.
    A misiek8'owi się nie dziwie bo sam bym nie zniósł tego, mimo że jestem fanem Rapu, doskonale wiem czego słuchają gimnazjaliści i Ci ograniczeni z zawodówek.

Może i nie chcą ciulstewek, ale i tak będą je mieli...
    Jakoś nie umiem sobie wyobrazić porządnego shootera na to coś.
    Taki sprzęt kojarzy mi się właśnie z odbijaniem piłeczek i takie tam...
    Nie uwierzę póki nie zobaczę.

18. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No to całkiem szybko Ci poszło.

Do tej pory słucham rapu, nie tak nałogowo jak kiedyś ale zawsze na playerze i w aucie coś co jakiś czas poleci. Tyle, że coś z klasyki, a nie np. Popek stary Sku***syn.

Co do współczesnego rapu. Drażni mnie to bardzo, że przykładowo czekałem swego czasu na płytę Pezeta (Muzyka Rozrywkowa), po tym jak bardzo go szanowałem za życiowe teksty, a on wypuszcza płytę, gdzie chłopak postury mocno wątłej nawija, że każda laska go pożąda, że jest mega kozakiem i za złe spojrzenie wali w papę. Z czym do ludzi?

19. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Lepiej żeby zrobili gry typowo pod Kinecta, niż jego obsługę upychali na siłę.

20. infi2009

infi2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pszczyna
    Ktoś napisał " "Jakie życie taki rap" Tekst poznańskiego pozera " Że co niby?! Jeżeli słuchasz polskiego HH to podziękuj za to Pei bo to on jest jednym z ojców polskiego Hip-Hopu.

21. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków

Za wypisywanie takich głupot powinno się bić ludzi po głowach. Ktoś kiedyś pokazał Ci film ( zresztą daremny ) Blokersi w którym to Rysiek opowiada jaki to on biedny, jak ciężko się to żyje i od razu jest jednym z ojców polskiego rapu?
    Ojcowie polskiego rapu zaczynali pare lat wcześniej, poczytaj później zacznij się wypowiadać. Nie chcę się czepiać dalej ale Hip Hop to styl życia a tu rozmowa była o muzyce rap ;-)
    Pozdrawiam:shisha

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum