1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft nie docenił zainteresowania Xbox One Elite Controller. Nadal stara się uzupełniać braki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja stale informuje o dostarczaniu do sklepów kolejnych partii Xbox One Elite Controller, ale sprzęt bardzo szybko znika z półek sklepowych i rozgoryczeni gracze muszą wracać do domów bez wymarzonego urządzenia. Jak się okazuje ta sytuacja jest spowodowana tylko i wyłącznie przez narzekania graczy.

Microsoft na E3 zaprezentował elitarny kontroler i firma od samego początku musiała zmierzyć się z bardzo negatywnymi komentarzami graczy, którzy stwierdzili, że sprzęt jest za drogi. Korporacja nie zamierzała zmienić ceny, a po prostu ograniczono produkcję.

Te informację zdradził Chris Capossela – dyrektor działu marketingu z Microsoftu – który nie ukrywa, że cała firma była zaskoczona tak ogromnym zainteresowaniem. Chris wspomina sytuację, która miała miejsce przed Świętami Dziękczynienia – Amerykanie wprost rzucili się na urządzenie i pracownicy MS odwiedzając 30-40 sklepów wciąż słyszeli od pracowników „mogliście przygotować znacznie więcej tych kontrolerów”.

Capossela wspomniał, że gdyby mógł cofnąć czas, to zleciłby przygotowanie dziesięciokrotnie większego nakładu Xbox One Elite Controller. Pewnie i tak gracze z wielką przyjemnością wydaliby gotówkę na urządzenie. Według najnowszych danych w wielu sklepach nadal brakuje XOEC, a Microsoft dwoi się i troi, by dostarczyć kolejne pudełka do zainteresowanych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Wniosek z tego płynie jeden - cena szybko nie spadnie, nie zdziwił bym się jak kolejny nakład będzie droższy...

4. sputnik

sputnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków

Ultima już sprzedaje drożej, ja kupilem za 560 teraz maja po 599 zł...

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    W UK doszło do tego że Amazon i ludzie na Ebay sprzedawali kontroler za £200 (sic!). Wszędzie były braki - mi cudem udało się go wyrwać po cenie rynkowej (119.99) w momencie w którym na to już zupełnie nie liczyłem. Na szczęście się udało ;)

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

+- to ta sama cena ja kupiłem swój za 150€ wiec nie widzę tu podwyżki .

7. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Trochę przydroga ta zabaweczka moim zdaniem nie warta takich pieniędzy

8. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    Standard. Płacz, zgrzyt i narzekanie, ale ludzie i tak to kupują. Przy takim obrocie spraw cena na bank nie spadnie, przynajmniej nie prędko.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dlatego lepiej brać xim4 w tej cenie :)

10. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdyby wyprodukowali więcej to by zalegało na półkach, cenę by obniżali i mało kto by się tym zainteresował. Zaś jak zaczęło brakować to się ludzie rzucili kupować, składać preordery, szum się zrobił i sprzedaż się nakręciła. A kupowanie nieco ulepszonego pada za 600-800 zł albo i drożej, to moim zdaniem szczyt głupoty, ale tak działa psychologia stada. Z drugiej strony to przecież elitarny pad a przynależność do elity kosztuje ;). Ja z kolei przed świętami kupiłem standardowego pada, nówkę z gwarancją i dołączoną grą Killer Instinct w komplecie (wersja pudełkowa) za 186 zł, przy czym wysyłka kurierem była już wliczona w tę cenę.

Kierowca77 lubi to.
  11. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast

No to stado czy elita? Gdyż te dwie się nawzajem wykluczają. Głupota bo? Bo to dużo pieniędzy? A co jeśli dla kogoś to nie taka wielka kwota i ma takie widzimisię? Czy jeśli nie piję nie biorę niczego i nie palę to mam nazywać tych którzy to robią głupimi? W końcu nic im z tego nie przyjdzie a prędzej i zaszkodzi.. A ja moim padem będę się długo cieszył. Każdy ma swoje priorytety i zainteresowania. Twoje pieniądze - rób z nimi co chcesz.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Cesash21 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum