1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft nie rezygnuje z promocji technologii SmartGlass

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Luty 26, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Koncern z Redmond postanowił przypomnieć o swojej rewolucyjnej technologii, która nie okazała się rewolucyjna.

Na oficjalnym kanale Xboksa w serwisie YouTube pojawiło się więc kilka promocyjnych filmów mających przypomnieć o co w tym wszystkim chodzi. A chodzi o symbiozę konsoli i telefonu bądź tabletu. W takim na przykład Halo 4 wygląda to tak:

Czyli bez rewelacji. Halo Waypoint działa dobrze z poziomu przeglądarki i na dobrą sprawę w zupełności wystarcza w takiej formie.

Zdecydowanie lepiej wypada sterowanie samym Xboksem. Wygodne (szczególnie podczas pisania wiadomości), choć skoro już włączyłem konsolę, to zapewne mam w ręku bezprzewodowy kontroler. Mam więc czym sterować sprzętem.

Fajnie natomiast przedstawiają się funkcje związane z oglądaniem filmów na 360. W tak zwanym międzyczasie można bowiem oglądać na tablecie/smartfonie dodatkowe materiały z płyty.

Sprawdzałem SmartGlass tuż po jego premierze i co jakiś czas znów pobieram aplikację, żeby sprawdzić jakie nowe funkcjonalności dodano. Póki co jednak nie czuję potrzeby używania tego oprogramowania (warto przypomnieć, że jest darmowe) - a Wy? A może właśnie SmartGlass jest jedną z najczęściej używanych aplikacji na Waszych mobilnych sprzętach?

źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...nuje_z_promoc ji_technologii_SmartGlass.html

Korzysta ktoś z was? Czy zbędny bajer?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie to jest słabe bardzo bo działa na androidzie od 4.0 wiec dobranoc z takimi aplikacjami .

4. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    swiatol, teraz kupisz telefon za 300zł z androidem 4.0 więc w czym problem, albo za 1zł w niskim abonamencie.

Na razie smartglass to kiepska aplikacja, mi się przydaje jedynie do przeglądania IE oraz pisania szybkich wiadomości, bo wiadomo jak to wygląda na padzie. Na chwile obecną jest za mało gier obsługujących to cacko, chociaż z tego co czytałem na Xbox US to ma ich niebawem troszkę przybyć. Szkoda że na telefonie z androidem nie ma dostępnej mapki z Forza Horizon, bo z tego co wiem taka mapka jest na iOS...

Wczytywanie...

Poleć forum