1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft nie zachęca do samodzielnej naprawy zepsutych Xboksów One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Listopad 25, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Microsoft nie zachęca do samodzielnej naprawy zepsutych Xboksów One

Dokłada jednak starań, by uszkodzone konsole były wymieniane najszybciej jak to możliwe.

W przypadku awarii PlayStation 4, Sony udostępniło kilka porad, które mogą zaoszczędzić nam wymiany konsol na nową. Dopiero, gdy one zawiodą firma prosi o kontakt i wysyła pudełka, w które należy spakować PS4 i jej odesłać. Microsoft w swoim oświadczeniu od razu przechodzi do kwestii wymiany zepsutych urządzeń.

W krajach, w których Xbox One jest oficjalnie wspierany przez Microsoft wygląda to podobnie, a nawet lepiej niż w przypadku uszkodzonych Xboksów 360. Wtedy zgłaszaliśmy awarię i czekaliśmy aż kurier odbierze od nas konsolę, dostarczy ją do centrum serwisowego i po kilku dniach znów będzie zmierzał do nas z przesyłką. W przypadku Xboksa One, Microsoft jest w stanie wysłać nową jednostkę od razu po zgłoszeniu usterki, bez czekania aż dostarczymy mu naszą. To skraca proces wymiany.

W Polsce tak dobrze raczej nie będzie. Jeśli konsola nawali, pierwszy kontakt powinien nastąpić ze sklepem. Pamiętamy przecież słowa Jakuba Mirskiego z naszego wywiadu:
    Drugie ograniczenie dotyczy naszych działań wspierających od strony technicznej - mam tu na myśli infolinię i sposób obsługi procesu gwarancyjnego. Ten proces działa w przypadku Xboksa 360, bo ta konsola jest u nas dystrybuowana, ale nie będzie działał w przypadku Xboksa One. Co nie znaczy, że konsola nie będzie objęta gwarancją, bo to dwie zupełnie różne sprawy.​

Żródło​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W Polsce zawsze jest.. jak lata świetlne za murzynami..

Co do innych krajów to wielki + jak M$ od razu wysyła nową konsolę. A stara jest w drodze do nich. Godne podziwu!

4. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co jak co ale serwis Microsoftu to od zawsze była najwyższa liga.

5. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    fakt serwis genialny i nigdy nie bawili się tylko wysyłali mi konsolkę nową i przedłużali gwarkę :)

6. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a pamięta ktoś jeszcze pady za free? :wink:

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Raczej :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

8. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja swoja wysłałem z przerobionym napędem i mi naprawili :playful:

9. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    zgodzę się, lecz tylko jedna rzecz mnie irytowała. Otóż wszystko co się do nich wysyłało odsyłali za pomocą najgorszego ścierwa - Poczty polskiej.. gdzie przesyłki na sortowni są traktowane jak szmaty i piłki.. powinien być kurier w 2 strony tak jak w innych krajach ale cóż.

10. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    akurat to było najlepsze , ze odsylali poczta polska.
    wystarczylo zadzwonic do ms , ze przesylka nie dotarla i za 2 tygodnie otrzymywalo sie drugiego pada :biggrin:

Wczytywanie...

Poleć forum