1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft nie zapomina o Xboksie 360 - kolejna dobra aktualizacja

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 17, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja systematycznie rozwija swoją nową konsolę, ale inżynierowie nie zapominają również o poprzedniej generacji. Xboks 360 otrzymał kolejną ciekawą aktualizację.

Użytkownicy programu Xbox 360 Preview od dzisiaj mogą skorzystać z 2GB chmury,
    na której można między innymi zapisywać stany rozgrywki z ulubionych tytułów. Wielu sympatyków X360 od dawna prosiło o zwiększenie dostępnej przestrzeni i wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają dodatkowe miejsce.

Amerykańska korporacja wprowadza również Activity Feed – zainteresowani będą mogli dzielić się swoją aktywnością, komentować zmagania innych oraz między innymi polubić opublikowane screenshoty.

Gracze na Xboksach 360 zobaczą również w jakie tytuły grają ich znajomi na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Ciekawą innowacją jest także wykorzystanie kodów (zdrapek) wysłanych przez wiadomość – ułatwi to zakupy.

Pełne informacje o nadchodzących zmianach znajdziecie na stronie Majora Nelsona.

Co powiecie na takie wsparcie? Moim zdaniem pracownicy Microsoftu wykonują kawał dobrej roboty nadal wspierając Xboksa 360.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Powiem tak ... "takie wsparcie" jest robione z myślą o Xbox One a nie Xbox360... Save do Fallout 3 potrafiły zająć 200mb+ miejsca, a ponieważ emulator X360 na XO może korzystać tylko z chmury, to te standardowe 512mb w chmurze to jednak stanowczo za mało.

4. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie jestem w programie preview i mam też 2gb w chmurze więc to chyba dla wszystkich .

Też uważam ze wsparcie starej generacji robione jest trochę pod publikę żeby użytkownik skusił się na "łankę"

Pozdro

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miło że powiększyli chmurę choć 2GB to nadal myślę mało bo tyle to zajmują moje save tym bardziej patrząc na onedrive gdzie mam teraz 40GB a standardowo na dzień dobry jest 15.
    Dobrze że nie zapominają o 10 letnim sprzęcie ale chyba @petroz@petroz trafił w sęk.

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Potwierdzam , jest chmura 2 GB + sieć społecznościowa gdzie można podglądać innych :)

7. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciekawe. Ja do Preview się nie zapisywałem ale aktualizację dostałem.

8. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A dziś nową aktualizacją rzucili na 360tkę. 30-03-2016

Wczytywanie...

Poleć forum