Microsoft o ostatniej aktualizacji

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wczoraj minął tydzień od udostępnienia osobom zarejestrowanym na Xbox Live nowych aplikacji, więc Microsoft postanowił pochwalić się statystykami. Notka prasowa wspomina, że spośród ponad 20 milionów aktywnych użytkowników usługi prawie dwa miliony z nich zdecydowało się skorzystać z Facebooka za pośrednictwem konsoli, przeglądając zdjęcia, zmieniając status itd. Z kolei portal Last.fm miał zanotować blisko milion nowych rejestracji dokonywanych przez posiadaczy kont Xbox Live. Średnio spędzano 40 minut na szukaniu ciekawej muzyki. Szczegółowych danych dotyczących wykorzystania Twittera brak, ale pewnie i tutaj wyniki były niezłe. A co Wy sądzicie o najnowszej aktualizacji interfejsu?

Przypominamy przy okazji, że osoby ze srebrnymi kontami założonymi na europejskie kraje będą mogły grać online i korzystać ze wspomnianych aplikacji od dzisiaj, od godziny 18:00 do 30 listopada, do 18:00.


Xbox 360 - Online Center | Strona główna
 

maciek1992

Użytkownik
Użytkownik
ja juz gralem od 15 :) na koncie silver ;p
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram od wczoraj na XBL Silver.


btw. Gram w Dirta 2 i GoWa 2.
 
A

adams6280

Guest
a ja mam pytanko czy ta aktualizacja bedzie do pobrania na pc a potem z pendrive zainstalowac ??
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
A to ci dowcip humoreska ja mam konto na UK i dalej nie mam nic, nic się nie zmieniło, nawet ten sam problem z regionem mam na last.fm
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Wg. mnie to jest niepotrzebne konsoli, ale z pewnością wielu maniaków facebooka itp z tego skorzysta. A co do darmowego grania to następny chwyt w celu zbanowania piratów także nie skorzystam :)
 

KuBeK221

Świeżak
Świeżak
Z Facebook'a nie korzystam. Twitter nawet mi się spodobał, a na Last.fm najbardziej czekałem i się zawiodłem bo musieli przecież dać blokadę regionalną :/ Ogólnie aktualka trochę średnia
 
Owszem M$ zrobił dobrą robotę z tą aktualizacją ,ale dla UK i USA ! ,bo my możemy sobie odpalić jedynie faceboka i twiteera ,Lastfm ma blokade regionalną i w polsce nie działa słuchanie muzyki. UK do tego jeszcze mają Tv Sky ,tak więc można pozazdrościć innym .Osobiście zazdroszcze angolom i mam ogromny żal ,bo my polacy jesteśmy dyskryminowani na maxa (może to wina piractwa na wielką skale w kraju) Mam nadzieję ,że w końcu euro posłowie ustanowią jakieś prawo multimedialne dla wszystkich równe.
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Popieram kolegę powyżej. Osobiście nie bawię się w Faceboka i Twittera ale last.fm chętnie bym posłuchał a vpn na to nie będę ustawiał. Wielka szkoda że nie mamy oficjalnie live:/
 

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
na ZuneHD obejrzałem jeden CAŁY odcinek JeffDunHam Show (Comedy Central) za darmo :D (poszukajcie i kliknijcie prewiev, tylko nie wiem który odcinek .). Ja też najbardziej czekałem na last.fm , ale co z tego jak u nas kurna nie dostępne?! .. No i TVsky ... kurde :/
 

bartcik

Świeżak
Świeżak
Panowie, sorry za offtopic, ale nie do końca rozumiem. Ja mam ustawienie regionalne na USA, bo na Polsce nie chciało mi się połączyć z live. Dlatego też, co chcecie powiedzieć poprzez 'my mamy blokadę regionalną, u nas nie da się odpalić muzy z last.fm' etc.? Macie region ustawiony na Polskę?

Sorry jeszcze raz za OT, ale jestem jeszcze ignorantem w kwestii 'xboxowej'.
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
to że mamy na UK region ustawiony i nie działa nam i tak Last.fm
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom