1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft odblokuje Xboksa 360 po jego śmierci? Nie wykluczone!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tak przynajmniej twierdzi Phil Spencer - szef działu Xbox, który podczas wyprawy na chińskie targi ChinaJoy odpowiedział na Twitterze na kilka pytań użytkowników.

Właśnie w Szanghaju rozpoczynają się wielkie targi ChinaJoy, co jest dosyć ciekawym "zbiegiem okoliczności" biorąc pod uwagę, że Kraj Środka właśnie otworzył się na Zachodnie gry i konsole. Takiej szansy dla branży nie omieszkał skomentować Phil Spencer, który niemal natychmiast zarzucony został przez fanów pytaniami.

Przede wszystkim padło oczywiście zapytanie o nową odsłonę Crackdown (2016) i jej obecność na Gamescomie. Phil skomentował, że skończyli już dopinać lineup gier i nowy grywalny kod tej produkcji wywołuje w nim spore sentymenty.

Co ciekawe, jeden z fanów marki zadał pytanie o to, czy po nieuchronnej śmierci Xboksa 360, konsola zostanie oficjalnie odblokowana przez Microsoft.

Odpowiedział szef działu Xbox.

Jeżeli Microsoft odblokuje swoją konsolę po jej śmierci, to z pewnością będzie bardzo dobry ruch wizerunkowy. A takich w tym momencie gigantowi z Redmond potrzeba jak najwięcej. Wsteczna kompatybilność była pierwszym krokiem w dobrym kierunku. Czyżby "zieloni" w końcu wyciągnęli wnioski?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Może mi ktoś wytłumaczyć, co to znaczy, że Microsoft "odblokuje" konsole?

4. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Może o to, że narzędzia deweloperskie będą dostępne :)

5. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    A ja mysle że chodzi o zbanowane konsole... Ale tylko mi się tak wydaje..

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pewnie będzie to samo co z PS2 czyli każdy będzie mógł tworzyć gry na tą konsole.

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    wydaje mi się, że poprzez odblokowanie platformy mają na myśli udostępnienie narzędzia do budowania i "otwartej" certyfikacji, tak aby można było uruchomić budowane aplikacje przez ludzi którzy nie mają kasy żeby starać się o certyfikację swoich produktów u M$. Pozwoli to na bezproblemowy rozwój homebrew na konsolę przy uzyciu bibliotek i api dostarczonych przez Microsoft. Tak więc raczej RGH bez chipa to nie będzie, ale scena homebrew może się mocno rozwinąć. Zapewne wszystko co będzie tworzone w ten sposób będzie pracowało pod nadzorem hypervisora, więc nic co chce większych uprawnień niż M$ pozwoli nadal nie będzie na konsoli działało. :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @petroz@petroz To samo napisałem tylko w kilku słowach :)

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    a ja jedynie rozwinąłem twoją wypowiedź, dodając nieco od siebie - moja wypowiedź nie miała negować tego co powiedziałeś i tego nie robi :)

Wczytywanie...

Poleć forum