1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft odmówił zresetowania hasła...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szymek56, Grudzień 2, 2013.

1. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Witam.
    Naświetle temat jak nieudolny i niesprawiedliwy okazał się microsoft,a dokładnie jak został obsłużony mój brat
    podczas próby odzyskania hasła do konta.
    Stało się tak za sprawą tego,że długo nie używał konsoli i któregoś dnia chciał zagrać.
    O dziwo konsola zapytała o hasło.
    Brat zbladł i mówiąc sam do siebie "zapomniałem" uświadomił sobie w jak krytycznej sytuacji się znalazł.
    Zero pomysłów jakie może być hasło...
    Do poczty e-mail oczywiście dostępu też nie ma,bo hasło i konto zakładane na szybko (jeśli chesz używać konta na jednej konsoli to nie jest fckn serious ważne).
    No i się zaczęło odzyskiwanie.
    Krok pierwszy to te kretyńskie pytanie zabezpieczające typu ulubiona kreskówka z dzieciństwa.
    Było kilka typów,ale czy to z małej litery czy to na pewno ta??
    Lipa.
    Numer telefonu podany na konto: po wysłaniu sms z hasłem jednorazowym brat go nie otrzymał ;/
    Biuro obsługi i tam weryfikacja "wyśle panu kod na telefon kom zarejestrowany w obsłudze" no jest,numer konsoli,numer ip połączenia internetowego,ostatni kod zdrapki przedpłacającej,jak najbliższa data założenia konta,jak najbliższa data ważności obsługi gold,widocznie na wykazie przedstawienie,że konto było używane tylko na jednej konsoli,sam gamertag Kamillo8511 czyli imie i data urodzin brata.
    Zgłoszenie zostało przyjęte.
    Po tygodniu jest wiadomość udało sie myślimy,brat otwiera skrzynkę,a tam odzyskanie konta dla e-mail rogaczewski jakiś tam z poczty onet.
    Brat nigdy nie zakładał poczty na onecie...
    W tym momencie z łatwością mógłby zajumać komuś konto.
    Zadzwonił i wytłumaczył.
    Zaczęło się od nowa.
    Wszystko znowu podać na maila
    Wypełnić formularz,w którym i tak brat nie był w stanie udzielić im jakichkolwiek info,ponieważ były one związane głownie z pocztą i ztym co już wiedzą.
    Zero odzewu 2 tygodnie.
    Znowu dzwoni ponoć to zgłoszenie zamknieto bez powodu nie informując o tym mojego brata,a jaka przyczyna tego była nie wie.
    Od nowa tłumaczenie i cała procedura again.
    2 tygodnie czekania i wiadomość od Emmeta czy nie wiem kogo,że nie udało się,że nie podał dostatecznych info.
    Ja się teraz pytam czy debilne pytanie jaka kreskowka ryła mu łeb przez dzieciństwo??
    Chyba Nie.
    Dostali potwierdzenie,że telefon odbiera kody,które wysyłają do brata,podawał parę razy,numer konsolki,który na bank wyświetlił im się w monicie ostatnich logowań,ip połączenia to też było za mało,i podanie ostatniego kuponu na golda 12 miesięcy to też nie to.

Smutne to trochę,bo szkoda 3 miechów golda,ale także i osiągnięć,znajomych.
    Ja osobiście mam zabezpieczone swoje konto na wszelkie możliwe sposoby mam podane wszystkie moje konta e-mail w alternatywnych.
    To że człowiek chciał pograć jak najszybciej upoważnia nas do tego aby mówić,że to jego wina??
    Nie sądze.
    Mógł pomyśleć o konsekwencjach,ale przecież zawsze można odzyskać (niby).
    Dobiła mnie ta myśl,że niby już konto miało być zresetowane,a tu taki zonk,może gdyby nie pomylili maila to by było ok??
    To nie jest wina polskich pracowników,bo byli bardzo pomocni,ale hamburgery to jakaś banda idiotów.
    Zastanawiam się czy może zadzwonić bezposrednio do USA,albo do WB w imieniu brata,ponieważ komunikatywnie władam angielskim.
    Czy to się da jeszcze uratować??
    Nie zamierzam więcej i tak korzystać ze sprzętu M$ nie tylko z tego względu,ale to był gwóźdź do trumny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Życie. Moje konta xbl nie przyjmowały paypala. Dziesiątki zgłoszeń i godziny stracone na tłumaczeniu problemu każdej osobie z osobna. Po ponad miesiącu piepszenia z supportem założyłem nowego paypala. Niestety support ms dzieli się na tych co chcą pomóc ale nie mają wystarczających uprawnień i tych co uprawnienia mają tylko chęci im brak.

4. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Zaczne od tego ze twoj brat zawinil. Popelnil az 3 bledy przy zakladaniu konta. Jesli ktos traktuje swoje konto serio to nie robi takich glupot :). Po 1 jakis tam email po 2 jakis tam haslo po 3 jakies tam pytanie i odpowiedz zabezpiczajaca.
    LOL
    Mowisz ze o swoje konto zadbales. Na przyszlosc pokieruj brata i zabezpiecz jego konto tez. Nie ma to jak rodzinna pomoc w potrzebie :D.
    Co do microsoftu to niedopuszczalne ze wyslali link do zresetowania hasla innego konta. Lepiej sprawdz czy to czasem jednak nie jest jego konto :D.
    Zaloz nowe konto, przeczytaj EUA i zastosuj sie do niego. Rusz 2 razy glowa zanim cos zrobisz. Ale mnie zhejtuja za ta wypowiedz ;/. Ale taka prawda, nalezy swiadomie i odpowiedzialnie wypelniac dane przy zakladaniu konta.

5 użytkowników lubi ten post.
  5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Zgadzam sie w 100% a nie potem placze jeden z drugim, ze nie wie jakie haslo, mail i pretensje do wszystkich w kolo tylko nie do siebie.

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Tutaj nie ma za co hejtowac, bo powiedziales prawde. Calej tej sytuacji mozna bylo w latwy sposob uniknac. Wystarczylo zapisac sobie gdzies nowe haslo. Teraz pozostaje dalej walczyc z pomoca techniczna lub dac sobie spokoj.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak to jest jak sie zaklada konto na '*********'

Wczytywanie...

Poleć forum