1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft odpowiedział na petycję graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez BCG-pl, Marzec 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    "Gigant z Redmond wreszcie udzielił polskim graczom odpowiedzi na ich pytanie o nadwiślańską wersję Xbox Live. W skrócie? Dostaliśmy kolejne obietnice.

Po akcji "Nie przerabiam, nie kradnę" Microsoftu Polacy postanowili domagać się tego, do czego powinni od dawna mieć prawo. Do polskiego Xbox Live. W efekcie powstała inicjatywa WeWantLive.com. Były rozmowy na najwyższym szczeblu, telekonferencje, wreszcie stanęło na przekazaniu polskiego głosu do centrali Microsoftu. Gigant z Redmond zobowiązał się przy tym, że da konkretną odpowiedź na prośby graczy w ciągu 30 dni. Dziś odliczanie na stronie WeWantLive dobiegło końca.

Odpowiedź przyszła parę godzin po wyznaczonym terminie, co już nie najlepiej rokowało. Gdyby sprawa była jasna, Microsoft nie zwlekałby do ostatniej chwili. I faktycznie - w odpowiedzi nie ma żadnych konkretów oprócz kolejnej obietnicy.

"Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom".

To smutne, że Microsoft podchodzi do tej sprawy w ten sposób. Polscy gracze byli zbyt długo mamieni i gigant z Redmond dostał od nich zbyt duży kredyt zaufania. Polacy kupowali Xboksy 360 mimo tego, że w naszym kraju nie jest oficjalnie dostępny Xbox Live. Jednak cały czas gracze wierzyli, że usługa ta zawita nad Wisłę i będą oni mogli legalnie kupić na XBLM np. Castle Crashers lub po prostu pograć z przyjaciółmi w Halo 3. Jednym słowem - dać MS-owi więcej pieniędzy. Niestety, zamiast tego firma woli mieć do zapowiedzenia dodatkowo jeden kraj na tegorocznym E3. Co też nie jest takie pewne.

Dobra, teraz już przesadzamy, ale to nadal jest zabawne :)

Czy powinniśmy brać na serio zapowiedź przełomowego roku 2010? Rok 2010 będzie przełomowy dla samej konsoli - doh! W końcu na jesieni ma ukazać się Natal... Co do działań na polskim rynku, to niestety, ale "to już słyszeliśmy". Dziwi to, że tak wielkiej firmie 30 dni zajęło spłodzenie kolejnej porcji obietnic. Najwidoczniej mają już do tego osobny oddział. Parafrazując kultową już Basię: "Level DOWN, Microsoft, Level DOWN"."

Źródło: gram.pl

Moim zdaniem jest to zalosne i juz mam dosyc ich biadolenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm jakbym już gdzieś to słyszał... Chyba właśnie w zeszłym roku... Mowa była też o targach i też w wakacje... Nie wychodzą już im te ściemki. Patrzcie jak ogólnie opisują, ani jednego bezpośredniego odniesienia do Polskiego Xbox Live, tylko, że rok 2010 będzie szczególny dla Polaków... Tak bo wprowadzą w polskich sklepach Natala? Gdyby mówili prawdę to by powiedzieli co i jak, tak od rzeczy a nie takie ogólnie gadanie jak zawsze- chcemy jak najlepiej, będzie dobrze, myślimy nad tym itp. Po prostu unikają stwierdzenia xbox live w polsce a przyczyn możemy się domyślać sami bo gdyby byli uczciwi wobec graczy to by powiedzieli albo tak albo nie a nie robili głupią nadzieję choć myślę, że takie info już nikogo nie rusza i raczej każdy się spodziewał takiej za przeproszeniem gówno wartej wypowiedzi po takim oczekiwaniu...

4. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czego wy się spodziewaliście?Bo ja niczego

5. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a tak zyskali kolejne trzy miechy , a potem będą wprowadzać natala i jakieś tam polskie live nie będzie im w głowie, tylko natal i tak się zrobi rok 2011. Obym się mylił.

6. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Obietnice, obietnice, obietnice... Powodzenia w rewolucjonizowaniu kolejnego roku, tylko dlaczego ta rewolucja nie dotyczy Polskich graczy ?

7. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Mozna bylo sie tego spodziewac po "gIGANCIE" z redmond.Gdyby nie Epic Games i ich Gears of War 1 i 2(no i kilka innych exclusive'ow) to juz dawno to wasze pełne wad pudło wymienił bym na PS3,prawdziwa konsole dla graczy.
    Jak by na to nie patrzec to MS zrobil z xbox360 rasowego RASISTE,sami domyslcie sie dlaczego.

8. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    racja, zwlaszcza zal mi d*pe sciska jak patrze na to jak sony wspiera PSN w Pl. do tego jeszcze pelne polonizacje takich tytulow jak Uncharted ktore sa w pelni profesjonalne.

9. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolokwialnie mówiąc obsrali całą akcję i inicjatywę naprawdę masy ludzi, odpowiedź napisana przez sekretarkę na kolanie. Kpina i żart tak wygląda podejście pirani do klienta, część o czerwcu i targach dotyczy natala, żeby ktoś nie pomyślał o jakiejś deklaracji pt polski live. Ja myślę, że jedyny sposób walki z ms to po prostu przesiadka na ps3, ich to nie zaboli a człowiek denerwować się nie będzie.

10. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ktoś jest zdziwiony? był czas przywyknąć przecież :/ - M$ reaguje jedynie na argument siły - wypadałoby żeby im jakiś urząd krajowy dowalił grzywnę na orzeźwienie - najlepiej sześciozerową

11. prolo3

prolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bia
    KUR*A!!! No ja pier****... Kolejny tekst typu: "Drogi klijencie, ty jesteś polakiem, a my mamy cie w dup*e. " Ide w poniedziałek kupić ps3.

12. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Heh właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem od M$, zero konkretów tylko pieprzenie o niczym. Myślę, że o LIVE polskim możemy smiało zapomnieć. ALE za to wow, obietnica dlla polaków na lato, hmmmm natal za 600-700 zł !

14. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Wiedziałem że tak będzie, MS koniec imprezy Dobranoc!

15. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Żałosne.
    Na wakacjach jak zarobie to obok mojego X360 stanie PS3

16. Hunter12

Hunter12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście uważam, że akurat wy jesteście żałośni. Macie konsolę, zakładam, że sprawną, pomimo braku Live w Polsce nadal można korzystać z jego najważniejszej funkcji - multiplayera. A wy tu teraz się fochacie i idziecie kupić PS3.

Zamiast tego wyjdźcie na dwór ludzie. Konsola to nie jest życie.

@TOP:
    Mimo wszystko szkoda, liczyłem, że czegoś więcej się dowiem. No ale cóż. Mi tam brak polskiego Live jakoś strasznie nie przeszkadza.

17. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Moja odpowiedź brzmi tak: MAM TO WSZYSTKO W DUP*E I LATA MI TO I POWIEWA.

Można się było tego spodziewać... Wcale mnie taka odpowiedź nie zaskoczyła i wcale się tym jakoś tak specialnie nie przejąłem bo to w stylu Microsoftu. Szkoda ale konsoli nie zamienię na PS3 chociaż by ze względu zjeban*ch nie wygodnych padów które się nadają dla 8- latka a nie dla 24 letniego mężczyzny który przychodzi z pracy i chce odpocząć przy konsoli a nie męczyć się jeszcze z małym nie wygodnym padem od PS3. A to co mi trzeba z rynku marketplace i ma blokadę to ściągam przez vpna i mam w dup** Microsoft i te jego blokady. Można określić że jestem zadowolonym użytkownikiem Xbox360 grającego wyłącznie na oryginałach i korzystam z niego w 95%.

The end.

Ps. Pozdro dla wszystkich na zbyt przejmujących się akcją "we want life" i odpowiedzią M$. Dajcie sobie na luz i się tak nie stresujcie bo złość urodzie szkodzi he he ;)

18. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Tak masz na 100% rację ale mój post w którym napisałem że to żałosne jest wyrażeniem mojego zdania.
    Niech powiedzą prawdę a nie bawią się w podchody.
    Ja też w pełni korzystam z Xbox LIVE(VPN,MSP,GOLD).
    Mi j.polski nie potrzebny na live ale chcę te punkty czy golda kupić bezpośrednio z mojej karty kredytowej a nie z allegro.

19. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ostatnio była fala banów, M$ jak widzieliście nie dawno ma dokładne statystyki co i o której godzinie robi nasza konsola dobrze wiedzą ile w Polsce jest konsol niezbanowanych które zasiliły by ich kieszenie ja nie znam osobiście nikogo kto gra na oryginałach dla mnie taka osoba jest jak bóg wierze że taki istnieje ale nigdy nie widziałem.

20. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coraz bardziej Panowie z MS zaczynaja mnie denerwowac ;) Rozumiem ludzi ktorzy przerabiaja konsole poniewaz jak mozna byc fair wobec takiej postawy MS ? Sam chyba do nich dolacze i nie dam im zarabiac ciezko zarobionych przeze mnie pieniedzy ;) I tak nawet na legalu nie sciagne sobie dodatku do AC II wiec...

21. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    mi nie przeszkadza ze nie ma xbl w Polsce ale mnie to denerwuje co sie poglebia kiedy czytam ich odpowiedzi. "dostaniecie odpowiedz od ludzi na najwyzszym szczeblu bla bla bla" a dostalismy cos co bym mogl napisac w 5 minut.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum