1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft opublikował pierwsze screeny z bety trybu sieciowego Halo 5: Guardians

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rano informowaliśmy, że do Sieci wyciekły pierwsze fragmenty z testów multiplayera Halo 5: Guardians. Urywki gry dość szybko zniknęły z Internetu, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne screeny! Produkcja wygląda świetnie.

Od soboty trwa Halo Fest 2014, na którym przedstawiciele Microsoftu oraz 343 Industries opowiadają o uniwersum Halo. W trakcie tego wydarzenia ma zostać zaprezentowany oficjalny gameplay z nadchodzącej odsłony Master Chiefa i bardzo prawdopodobnie, że materiał trafi do Sieci jeszcze dzisiaj.

Teraz musimy nasycić oczy „resztkami”, czyli siedmioma screenami, które prezentują planszę i trochę starć. Mapa wygląda bardzo futurystycznie – pierwsze moje skojarzenie to arena do treningu, która idealnie nadaje się do testów.

Halo 5: Guardians zadebiutuje na rynku w 2015 roku, ale beta dla wszystkich posiadaczy Halo: The Master Chief Collection odbędzie się pod koniec grudnia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Zainstalowałem sobie na Xblse Xbox Live Events i właśnie oglądam Halo Fest - rewelacja !

Nie wiem o której godzinie, ale dziś ma być premiera pierwszej części Halo Nightfall. Dla fanów Halo to obowiązkowa transmisja do dzisiejszego obejrzenia.

4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Po tych gameplayach musze stwierdzic, ze ta gra ***ska nie urywa.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jestem fanem serii ale nie podoba mi się na chwile obecna to co widzę :(

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    O becie Halo 5 się nie wypowiem, bo to się okaże w praktyce.

Chciałbym mieć takiego Warthoga jakiego tam mają na tym Halo Fest.

Właśnie się zaczął pierwszy odcinek Halo: Nightfall !

Wczytywanie...

Poleć forum