1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft pobiera pieniadze bez mojej wiedzy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kyjo, Kwiecień 27, 2010.

1. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześc. Sprawdzilem sobie dzis konto bankowe i ku mojemu zdziwieniu Microsoft pobral mi kase (40funtow) :( na kolejny rok subskrycji na Xbox LIVE GOLD pomimo, ze wcale tego nie chcialem bo juz od pol roku nie uzywam LIVEa. Gdy kupywalem Golda rok temu i do platnosci uzylem mojej karty debetowej wcale sie nie spodziewalem, ze za rok(czyli teraz) stanie sie to samo tylko, ze juz bez mojej wiedzy. Czy mam jakies szanse odzyskac ta kase po telefonie na ich infolinie? Przypominam, ze nie bylem zalogowany juz ok pol roku na Xbox LIVE I czy przy platnosci karta jest gdzies zaznaczone, ze samoczynie doladuje mi sie na nastepny rok? Cos przeoczylem? I jak to cholerstwo wylaczyc?(wiem pujsc do banku) I co teraz moge zrobic z katem na caly rok GOLD i 800MP ?(da sie sprzedac?) Moja konsola padla ok 6miesiecy temu i nie zamiezam kupowac nowej. Dzieki za jakies rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Raczej z tym nic nie zrobisz, a to czy jest tam taka opcja to nie wiem (auto-przedluzania)...Sprzedac mozesz np. na allegro albo eBay'u - ale wtedy sprzedaje swoj GameTag.

4. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taki temat już był na tym forum, masz włączone autoprzedłużanie i sam wykupuje Ci taką opcje jak ostatnio sam wybrałeś.

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Konto możesz mi dać, a tak na serio, to na xbox.com poszukaj gdzieś wyłączania autoprzedłużania golda

6. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ochłonołem troche :shisha Chyba pozostaje mi je spróbowac poprostu sprzedac. I tak nie uzywam takze mała strata po Gamer Tag Na ile mozna to wycenic- 12miesiecy gold +800MP +gratis ok.6600 game score?

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    U mnie nie ma takiej opcji ( jest nieaktywna). Jedyne co można zrobić to usunąć dane swojej karty.

8. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usunac tylko jak, skoro nie mam juz dzialajacego Xboxa. Wiem da sie to zrobic z pozycji kompa na necie, z tym ze informacje gdzie co i jak byly podane na x360 w zakladce pomoc. poszukam i znajde na necie. Dzieki

Wlasnie sprawdzam co i jak i na stronie angielskiego MS pisze, ze bede potrzebowal GamerTag (to znam) i detale mojego konta LIVE membership razem z sekretnym haslem(sic!) tego juz wogule nie pamietam i nie mam pojecia z kad to wziasc. Jakies pomysly??

9. IloveTattoo

IloveTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo M$ lubi mony mony i temu zmieniłem na wii ;p
    A tak serio.
    Najlepiej zadzwoń na infolinie M$ polską lepiej ci wytłumaczą niż ludzie tu tą cała sytuację bo to sa jedynie przypuszczenia.

10. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Użyj przypomnienia hasła.

Zaloguj

11. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, zalogowalem sie na xbox.com/pl i mialem niby wł. opcje odnawiania konta Gold F.UCK SIC!!! tylko jak wstukiwalem dane mojej karty debetowej na 360tce to z tego co pamietam nie bylo opcji wł./wył automatyczne odnawianie konta, a zwracam na takie rzeczy uwage. EChhhh. Myslicie, ze ma jakis sens dzwonienie na info MS i proba odzyskania kasy? Chyba moge sobie dac z tym spokuj. I jeszcze jedno co jak ktos dostal bana czyli odciecie od LIVE, a znalazlby sie w mojej sytuacji?

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    nie dzwoń do nich nie ma sensu nie dadzą ci kasy a co do tych co mieli by bana to mają to samo co ty a i jak będziesz sprzedawał gametag to pamiętaj żeby zmienić dane do karty żebyś nie sprzedał konta razem z kartą :p

13. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobilem tak jak napisal kolega post wyzej i wyskakuje mi komunikat, ze w tej chwili nie moge usunac swojej formy platnosci. Masakra. Wruce do tego jutro. Dzieki za pomoc.

14. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Odświeżę , uporałeś się z tym. Mam ten sam problem teraz. Nie mogę usunąć karty:mad:

15. jafka92

jafka92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Brawo ;)
    Temat z czerwca 2010 roku

17. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przedłużanie konta da się wyłączyć tylko telefonicznie. Jak ktoś już w tym poście wcześniej napisał MS lubi pieniądze i chwytają się wszelkich sposobów żeby utrudnić ludziom zrezygnowanie z subskrypcji. Przy rezygnacji radzę zalogować się na konto, gdyż miła pani wypyta o wszelkie możliwe dane, które są w nim zawarte.

18. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Potwierdzam to co babcia99 napisał. Sam kupiłem miesiąc golda za 1 zł i musiałem przedłużanie telefonicznie wyłączać :)
    Na infolinii mi powiedzieli, że to jedyna możliwość.

Wczytywanie...

Poleć forum