1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft podał ceny Games on Demand

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DojoPL, Sierpień 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Już wkrótce na Xbox LIVE zagości letni update dashboarda, a razem z nim pojawi sie usługa Games on Demand. My zaś dowiedzieliśmy się jakie będą ceny gier, oferowanych w GOD. Będą to dwie stawki cenowe, 1600 i 2400 MS Points. Przekładając to na naszą rodzimą walutę, ceny będą się wyglądały następująco - 65zł za 1600 i około 100zł za 2400.

Pełna oferta gier w usłudze Games on Demand:

• Assassin's Creed
    • Need for Speed: Most Wanted
    • Burnout Paradise
    • Perfect Dark Zero
    • Call of Duty 2
    • Prey
    • Elder Scrolls IV: Oblivion
    • Rockstar Games Presents Table Tennis
    • Fight Night Round 3
    • SEGA Rally
    • Kameo: Elements of Power
    • Test Drive: Unlimited
    • LEGO Star Wars: The Complete Saga
    • Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas
    • Mass Effect
    • Tomb Raider: Legend
    • Meet The Robinsons
    • Viva Piñata
    • MX vs. ATV Untamed
    • Viva Piñata 2: Trouble in Paradise
    • Need for Speed Carbon

Źródło:

news: "Microsoft podał ceny Games on Demand". Autor: Moskit

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ta zakładając że 60zł za COD 2 to za 59.99 mamy coda 2 na x360 nówke sztuke nie śmiganą gdzie tu sens i gdzie tu logika .

5. Radass

Radass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Za taka cenę to jedyni którzy będą kupować gry z GOD to... biedne dzieci z Ugandy...

Pozwolę sobie zacytować tekst piosenki z 39 i pól "wszystko bezsensu uuuu małpa z kredensuu uuuuu"

6. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wydaje mi się że GOD znajdzie wielu klientów.
    W polsce raczej nikt się na to nie skusi ale takie leniwe dupy ze stanów na pewno polecą na gry których nie trzeba kupować w sklepie ;D

7. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Pod warunkiem że GOD nie będzie zablokowane w Polsce według mnie jest to bardziej opłacalne niż kupowanie wersji pudełkowych. Nówki gier zamieszczonych w poście zapewne kosztują mniej więcej tyle samo co wersje elektroniczne, więc z pewnością obok używek jest to ciekawa alternatywa. A do tych co mówią że za tą samą cenę bardziej opłaca się kupić wersję pudełkowa - cena nie jest ta sama. A 10+ zł za przesyłkę? (no chyba że masz 300m od domu sklep, wtedy w sumie to i ja kupiłbym wersję pudełkową ;)) Muszę się jednak przyczepić że (jak na mój gust) poza AC, ME, CoD 2, Oblivionem i NFS: MW nie ma tu jak na razie ciekawych tytułów.. Czekam na kolejne gry w Games on Demand.

8. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    hawkes: Blokada będzie :]

9. Lyn

Lyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mielec
    Ciekawa usługa . I to potwierdza że XBL bije na łeb PSN :) .

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    dla mnie god to tylko tam gdie nie ma blisko sklepu z grami/nie ma danej gry nigdzie do zdobycia...wole kupic gre i miec na plytce,co jak odetna neta,nie sciagne ponownie?pozatym-ssac tyle czasu cos co moge miec na dvd...podziekuje

11. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    mi się usługa Games on Demand podoba, jednak bardziej by mi się podobała gdyby nowe gry w dniu premiery kosztowały w tej usłudze 69 zł ;-)

na razie patrząc po tytułach raczej bardziej klasyki są dostępne, ale podejrzewam, że wkrótce to się zmieni

może w przyszłości usługa ta będzie tańsza i gry na xbox360 staną się dla nas bardziej dostępne :)

12. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Ja mam pytanie, bo w sprawie XBL nie jestem obeznany :p Czy gdybym miał konto Silver mógłbym te gry pobierać? Z góry dzięki.

13. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    pewnie musisz miec golda i dodatkowo m$ points... Z calego tego newsa plynie inna pozytywna mysl... jesli mozna sciagac gry bezposrednio na dysk to znaczy ze do ich uruchomienia nie bedzie potrzebna plyta ,a co za tym idzie w niedlugim czasie mozne spodziewac sie ze ktos obmysli sposob jak "kopie zapasowe" wrzucac na HDD i bez potrzeby wkladania DVD je uruchamiac.;]

14. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    O to, to ,to miałem to na końcu języka:)

15. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    No nie wiem jak by to do końca wyglądało, w końcu jak na razie tylko kilka gier jest dostępne w Games on Demand, czy nie byłoby podejrzane gdyby ktoś np. grał w CoDa 4 z dysku podczas gdy nie ma możliwości kupienia tej gry elektronicznie? Czuję że będzie murowany ban dla wszelkich prób odpalania piratów z dysku.

Słów brak, tak właśnie wygląda większość argumentów przeciwko elektronicznej dystrybucji.. A co jak mi dysk padnie? Jak neta zabiorą? Jak konto ukradną? Jak rozleję piwo na konsole? To ja się zapytam inaczej: a co jak ci się płyta zgubi/porysuje/połamie? Wtedy gra już przepada na amen, a mając grę na Steamie/XBL zawsze możesz ściągnąc drugi raz, bez względu na to czy ci pies obsikał HDD, przez przypadek skasowałeś grę, dokupiłeś nowego twardziela, czy miałeś formata. Mieszkam w 20 tysięcznej miejscowości w której problem jest dostać większość gier na kompa, gier na konsole w ogóle zaś u siebie nie znajdę, a bulić dodatkowo ponad dychę a potem czekać ch... wie ile czasu na przesyłkę (jak ja uwielbiam zamawiać grę w piątek... +2dni do czasu transportu, a jakoś zawsze na początku weekendu przychodzi mi zamawiać gry :() po prostu mi się nie chcę, więc elektroniczna dystrybucja jest dla mieszkańców takich miejscowości jak moja zbawieniem, bo zamiast czekać 2/3 dni na przesyłkę zostawię komputer/konsolę włączoną na noc i już mam grę. Bez przesyłek i mając pewność że zawsze mogę ściągnąć drugi raz zamiast obchodzić się z płytami jak z jajkami. Trzymam kciuki by taka droga dystrybucji gier była w przyszłości jak najpopularniejsza, bo według mnie jest to przyszłość dystrybucji gier.

16. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Jestem jak najbardziej za,tylko kontrargumenty podaje;D

a no i nie bedzie bana bo...jak rozpozna ci ze z dysku tylko odpalasz gre(bez plytki)?

17. babel77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź

Gorzej jak taki Steam powie któregoś pięknego dnia :

- Mam to w du...ie i zamknie swoje "drzwiczki", co wtedy??

Albo rzeknie w godzinie swej dobroci:

- Macie tu grę kupujcie, cieszcie się ale zagracie tylko 3 razy, a jak chcecie więcej to dolaresy dawać! (naciągane ale..)

18. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Znaczy się? Bo nie wiem o jakich drzwiczkach w Steamie mówisz :rolleyes:. I znowu gadanie w stylu: ,,a co jeśli...'' . Wymyślcie w końcu jakiś prawdziwy argument, a nie gdybanie typu: ,,a jak ci się na raz HDD zepsuje, neta wyłączą, prąd odetną i komputer ukradną?'' bo to się zaczyna robić żenujące... Swoją drogą babel77, w innym temacie też pisałeś durnoty przeciw elektronicznej dystrybucji, ciekaw jestem czy przeczytałeś moją odpowiedź.

EDIT: Widzę że przez ten czas trochę dopisałeś. Skwituję to małym cytatem: ,,(naciągane (...))''. I to naciągane jak cholera, jeśli chcesz znać moje zdanie. ;]

19. babel77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    jakie durnoty ?? takie ,że w sklepie z płytami jest taniej??, że steam ma chore ceny??
    i ,że jak taki steam zwinie interes to go w **** będe mógł pocałować ??
    to są durnoty według ciebie???

co do twojej odpowiedzi na tamten post , to powiedz mi po co mam pamietać hasła , konta i inne duperele i je chronic jak idiota jakiś albo szpieg jak mogę włożyć płyte do czytnika i grać,

Wg mnie dystrybucja pójdzie bardziej w stronę pamięci flash.

20. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Durnotą było to że porównywałeś cenę DoW II PO ANGIELSKU na Steamie (25 ,,oiro'') do 80zł na allegro PO POLSKU. I przez to niby Steam ma chore ceny? A to dobre. Że ,,Steam zwinie interes''? Gdybanie, więc pominę bez komentarza, wstyd kopać leżącego. Chronić jak ,,idiota jakiś albo szpieg''? Szpieg, hehehe, niezłe, wystarczy nie wchodzić wieczorkiem na różne niepewne XXX strony i skanować komputer, wtedy nie będziesz musiał chronić haseł jak ,,idiota jakiś albo szpieg''. Pamiętać ,,hasła, konta i inne duperele''? Słuchaj, zdradzę Ci największą tajemnicę wywiadu szpiegów chroniących swoje konta: bierzesz karteczkę, zapisujesz to wszystko i kładziesz w bezpiecznym miejscu (zanim od razu się rzucisz) gdzie żadna przebywająca u Ciebie osoba tego nie podejrzy. Trudne, prawda? A jak za trudne to chyba lepiej dla Ciebie będzie pozostać przy pudełkach, skoro boisz się zapisywać hasła na kartce. Wspominałem już że w przypadku nieszczęśliwego wypadku zawsze można odzyskać hasło na email, ale, (O NIE!) konto email też wymaga hasła, znowu będziesz musiał pamiętać ,,jak idiota jakiś albo szpieg''. Tylko nie mów nikomu, to tajna tajemnica tajemniczych szpiegów chroniących swe tajemnicze hasła... Coś jeszcze?

21. babel77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Tylko PO CO podkreślam PO CO , PO jaką cholerę mi te karteczki, dość mam śmieci do przechowywania w postaci np rachunków. Dość mam też pamiętania haseł, nr kont i innych identyfikatorów.

Na xxx strony nie muszę wchodzić - mam na żywo czego potrzebuję.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum