1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Microsoft Points, a allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xinqev, Luty 28, 2012.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, na poczatku zaznaczę, że konsoli nie przerabiam i nie zamierzam, wszystkie moje gry są oryginalne, a piractwa nie popieram. Pytanie zadaję w wyniku nieświadomości:

Potrzebuję około 4200 microsoft pointsow, WYŁĄCZNIE w celu zakupienia DODATKÓW do AC:Revelations oraz Fable3.

Na allegro punkty takie są nieziemsko drogie, ale zauważyłem, iż można kupić takie punkty na kontach silver:

1. Czy mogę zakupić takie konto, kupić dodatki i grać w nie TYLKO na swoim koncie ( czy to będzie działało - gra na jednym, dodatki z drugiego konta).
    2. Czy to legalne? Grozi banem?
    3. Kupiłem AC:B, kupiłem dodatek za 800MSP, chce sprzedać AC:B. Dodatek przepada? Da sie odzyskac za niego punkty?
    4. Nie mam jeszcze Fable3. Jeśli jutro kupię DLC, a grę będę miał za miesiąc, to zadziała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Możesz grać na jakimkolwiek koncie. Ważne, aby zakupu dokonać na swojej konsoli, na tej na której chcemy grać.
    2. Grozi banem konta, konsoli raczej nie ale nigdy nie możesz być 100% pewien
    3. Dodatek możesz sprzedać razem z kontem. Sprzedajesz całe konto, więc sprzedajesz wszystkie DLC, nie możesz sprzedać tylko jednego.
    4. Zadziała. Ale musisz ściągnąć DLC od razu, bo jak konto dostanie bana to już nie ściągniesz tego za miesiąc

4. Xinqev

Xinqev Guest

1. OK
    2. Wobec tego chciałbym, żeby wypowiedział się ktoś jeszcze w sprawie bana konsoli. Ewentualny (?) ban na konto - rozumiem na to z punktami?
    3. OK
    4. OK

5. bigipl

bigipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szlachetny się znalazł i nie popiera piractwa ale okrada a piractwo to nic innego jak okradanie czyli tak jakby jesteś piratem i nie popierasz tego

6. Xinqev

Xinqev Guest

Wspaniały post, gratuluję. Teraz wszystko jest jasne.

Z czym ty człowieku, na mnie wyjeżdzasz? W jaki sposób okradam?

7. bigipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba dla tego banują bo robisz coś wbrew zasad a konto silver z 2100 mcpoint to jakieś 40 zł a takie które przydzielone są legalnie 89 zł

8. bigipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A zapomniał bym dodać w 2 drugim punkcie konsola nie może być zbanowana

9. Yamakasi

Yamakasi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja kupywalem konta z punktami juz od dlugiego czasu i bana nie dostalem

10. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cóż, dorzucę jeszcze odnośnie dwóch pierwszych punktów. Zapoznałbym się na Twoim miejscu z blokadą regionalną oraz wersjami językowymi kupowanych GoD na danym rynku. Fable Trzecie ma w swej ofercie język polski. Upewnij się, że ściągniesz właśnie wersje z ojczystym językiem. (Sparzyłem się na brotherhoodzie).:

Co do banów. Są plotki, niektórzy się chwalą, że dostali ze te konta "nagrodę" od M$. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Sam decyduj.
    Co do moralności tej sprawy, to cóż. Wg. mnie kupowanie tych całych kont jest jeszcze gorsze od piractwa.
    O ile flashem okradasz korporacje, o tyle tutaj poprzez wzmacnianie popytu- machinę "produkcji"- zwykłych ludzi. Konta kradnie się przez głupotę użytkowników.
    Ja też popełniłem błąd i zapłaciłem za niego 2k MSP.

11. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
  12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bany lecą już jak za nonjtag na konsole ms się nie bawi już w kotka i myszke

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    na chwilę obecną bany za msp (o ile w ogóle mają miejsce) są żadkością.

14. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jeśli kupujemy konta czyste(bez GS) to ryzyko bana jest minimalne :)

15. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    A ja zapytam inaczej - chcę dokupić tym sposobem konto z już kupionym Alan Wake + 2 DLC (na allegro konta silver z tymi 3 pozycjami za śmieszne pieniądze można dostać). Czy w przypadku zmiany dysku (samego dysku) za miesiąc/dwa (czuje, ze powoli zdycha) będę mógł pobrać te gry ponownie?

Loguje się na kupione konto X, pobieram licencje, ściągam, usuwam kupione konto X z konsoli, gram na SWOIM koncie Live. Po miesiącu wymieniam dysk twardy - mogę pobrać te gry ze swojego konta, czy musiałbym stworzyć znowu profil z danymi kupionego konta X?

16. Frodzmirz

Frodzmirz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    58
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    niewiem
    Musial bys odzyskac profil. A popropo co do banow mnie w ciagu 2 miesiecy zbanowali 2 konsole i moje konto juz za drugim razem takze mam co do tych kont juz mieszane uczucia

17. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    MS zaczął banować konsole za korzystanie lewych kont, więc miejcie to na uwadze, bo potem będzie płacz :)

18. Frodzmirz

Frodzmirz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    58
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    niewiem
    Jak rozmawialem z gosciem na infolini w sprawie xbox,i pyta sie mnie czy korzystalem z kont z allegro no to mu mowie ze raz moze dwa,a on domnie niech sie pan nie martwi ci co korzystali z kont zostana ukarani... ile w tym prawdy niewiem

19. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy wiesz, że np. 200 zł kosztuje "nieziemsko" drogo aż 200 zł?

Grozi banem i więzieniem. Jednak szanse na bana były minimalne, głównie związane z non-jtag - czyli okradaniem Microsoftu, zaś z kradzionych punktów Microsoft ma zysk więc nic nie robił. Natomiast szanse na więzienie są póki co wręcz zerowe.

Nie bądź bezczelny! Okradasz osobę która płaci za te twoje zakupy! Czyli zwykle posiadacza karty kredytowej z USA, która płaci za to "nieziemsko" drogo, bo kupuje to w normalnych cenach. Wywołane przez ciebie straty są realne (i wynoszą tyle ile za to zapłacił posiadacz karty kredytowej + nawiązka za kłopoty).
    Do piratów nic nie mam, bo i tak pirat by nie kupił oryginała, więc straty są urojone (co prawda sporo piratów kupiłoby używanego oryginała i to jest strata, ale twórcy traktują to jak piractwo, tego zysku nie chcą/nie biorą pod uwagę).

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie znam nikogo kto by dostał bana za takie konta. Osoby które żalą się banami pewnie same nie wiedzą za co. Już prędzej lecą bany za odkupione konta z zawartością bo jak wiadomo te są kradzione od użytkowników przez sprzedawców i w razie zgłoszenia to kolejny klient odpowie za ich wykorzystanie.

21. Xinqev

Xinqev Guest

no niemożliwe :O. gdzieś ostatnio przeczytałem, że na takie papierki do wycierania nosa mówimy `chusteczki` : O

mam na myśli to, iż wydawanie niemalże stu złotych jest lekką przesadą za dodatkowe półtorej godziny grania. za takie pieniądze dostaje się nowe gry.

za gwałty się mniejsze wyroki dostaje, no ale jak zaznaczyłem - w tych sprawach sie nie znam - nielegalne to nielegalne, w porządku.

może jeszcze mnie uderz. skąd miałem wiedzieć? sądziłem, że po to jest forum, by dowiadywać się rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum