1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

microsoft points pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bandiat, Lipiec 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bandiat

bandiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem świeżym posiadaczem konsoli xbox, co więcej nigdy nie miałem z tą konsolą do czynienia, a chciałem nabyć punkty Microsoft Points. Natknąłem się na sprzedaż tych punktów w znanej sieci sklepów po bardzo atrakcyjnej cenie 4200 MP za 119 zł (punkty na pewno nie są kradzione bo to znana sieciówka). Cena jest tak podejrzanie niska że zastanawiam się gdzie jest kruczek. Czy te punkty mają jakąś datę ważności do której trzeba je wykorzystać? np. że trzeba je aktywować najpóźniej rok od daty wyprodukowania? a jeśli tak to gdzie to pisze? Z góry dziękuję za pomoc....

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rusłan Bahrutdinov

Rusłan Bahrutdinov Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Prawdopodobnie są to punkty na dany okres, np. 2 dni. Ręki uciąć nie dam, bo nie kupuje punktów. Ale słyszałem ze są takie zdrapki na określony czas. Więc wszystko możliwe. Swoją droga jeśli masz plan co chcesz nabyć za te punkty to kupuj i wykurzystaj je ;) btw. w tym sklepie nic nie było powiedziane/napisane o dacie ważności o okresie użytkowym punktów?

4. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Tak jak kolega wyżej mowi kody mają dany okres i lepiej wykozystac je jak najszybciej.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. bandiat

bandiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem do sklepu żeby zapytać się czy jest data ważności tych punktów to dostałem odpowiedź że nic na opakowaniu nie pisze. W którym miejscu powinna być data ważności? Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź...

6. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nabyłem kiedyś takie punkty w sklepie ultima.pl dokładnie w tej samej cenie i nie miały żadnego "terminu ważności".

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Punkty kupowane w formie zdrapki nie mają terminu ważności więc możesz śmiało kupować :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum